Yer imleri

Benim Lands

Alternatif isimler: Benim Arsa

Birçok farklı online oyuncak arasında My Lands duruyor.

Büyülü siyah inci için savaşmak zorunda olacak. Bir kaynak, bir bulundurma zamanlarda size ayrıcalıklar verir. Bu çok sayıda görevler bulunabilir, ancak para birimi için satın alabilirsiniz. Bu durumda da bir yarış seçmeniz gerekir, senin karakterine ait olacaktır. Işık ve karanlık elfler, iblisler ve şövalyeler: Onların oyunu My Lands dört sunuyor. Her biri My Lands asker 8 türleri içeren bir online oyun var. Büyücüler, şifacılar, oklar ve diğer paralı: Çeşitli el sanatları temsilcileri içerir. Orada özel bir tür de ve - canavarlar.

Işık Elfler - Sihirli büyük şelaleler ile ormanlarda yaşıyor. Şövalyeleri - Kutsal Topraklar yaşamaktadır.

Dark Elf (Drow) - Damned ormanlarda saklanıyor.

Onlar savaştan sonra yeniden canlandırmak için yeteneği var. Şövalyeler tahıl ve altın bonusu yayınladı. Onlar da iki kez sırt başkalarına taşıyabilir. Karanlık elfler ahşap ve demir için cesaret, ve büyücüler gibi bir birim hakkına sahiptir ikramiye olsun. Yani onlar paralı asker olarak bir artı olsun.

Bu yağma ile elde edemezsiniz. Onlar prim hizmet için ödeme yapabilirsiniz.

- Ağaç

- Altın

Bu oyunda bir savaş misyonu denir. Oyuncular ayrıca savaş dışı görevleri var.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more