Yer imleri

Benim Sunny Resort

Alternatif isimler: Benim Sunny Resort

Play Güneşli tatil köyüm (Güneşli tatil köyüm) kendi elleriyle çare.

Hayat

'e çıkarak sahilde sağlam bir tatil geçirdi, kendi tesisinizi inşa etmek zorundasınız. Bu benim için bir şans sağlar Güneşli Resort oyunum, ancak tüm olanaklarla beş yıldızlı bir otel ortaya çıktı.

Etot tarayıcı simülatörü, her zaman, özellikle de kışın, yaz güneşinin okşayan sıcaklığına dalmak istediğinizde, mükemmel bir şekilde eğlendirildi. Özel Tatil beldesinde oynamak istersem uygulaması kolay bir rüya.

Sadece cennet adasına kaçmak istemezsiniz. Belirli bir yerde olması şartıyla bir bungalovda yerleşmek isteyenler, yani tatilde yaşayan insanlar ve kalaylanma ve eğlence düzeyi hakkında olumlu bir fikir edindiler.

- Senin görevin rakiplerinden daha fazla müşteri çekmek. Oynarken, oyunun önemli inceliklerini öğreneceksiniz. Sıradışı bir şey yok:

Vashi bungalovları.

 • Stroyte farklı naznacheniya
 • binası
 • Obustraivayte değişen miktarlarda bungalovlar zvezd
 • Nanimayte kişisel
 • Raznoobrazte boş zaman otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte deneyimi ve valyutu

Nachinaya oyunu oyna Güneşli tatil köyüm (Güneşli tatil köyüm), seyahat hayranlarına katılıyor, zevkli rahatla ve eğlen. Ancak, sizin için, her şeyden önce, bir işletme, bir dizi önemli görevi çözmek zorunda.

Bina bir sonraki bungalov inşa ederek, sadece evi koymakla kalmayıp zevkinize göre bir iç mekan yaratmazsınız. Rahat olması gerektiğini ve her öğenin konforu artırdığını, daha pahalı bungalovlar yaptığını ve maddi zenginliklerinizi ve tesisin prestijini etkilediğini unutmayın.

Chem pahalı oda dekoru, sınıf daha yüksek, ancak tesisin tüm olasılıklar için oda olması gerektiği için, tüm evler beş yıldızlı lüks değil. Nüfus bungalovları halkın isteklerini takip ediyor. Gruba iki yıldızlı bir oda verebilirsiniz, sorsalar bile, ancak bunu tersten yapın, daha fazlasını isteyenler işe yaramaz.

House 3-6 yayınlayabilir. Deniz kabukları üzerinde en önemli para birimi, başkanlık odası veya düğün yapabilirsiniz.

Landscaping.

Bu kaydı gerektiren ihtiyacı hatırlamakta uygun olur. Ayrıca oyun alanı güneşlenme beldesine katılmak için bir teklifle haberleri posta göndererek arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

Şimdi simülasyon yetenekleri çalışmasına geri dönüyoruz. Kendi tecrübelerime göre, insanların kaprislerini yerine getirmek için daha fazla alana ihtiyaçları olduğunu biliyorsunuz:

Chem tesisinizi daha uzun süre genişletir, ihtiyaç duyduğunuz servis için daha fazla personel.

 • Lavki ile suvenirami
 • Restorany ve kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye sitesi ve zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata

Belirli bir seviyeye ulaştığınız anda onu personel departmanında tutuyor. Artık yeterince şef, eğitici, hediyelik eşya satıcısı, top, elbise, tatlı ve meyve, garson ve diğer çalışanlara sahip olacaksınız. Yöneticiler tüm soruları cevaplayacak ve diğer işçiler bölgedeki bungalov ve sulama tesislerini temizlemenin yanı sıra mal üretecek, satacaklar.

Skoro iPlayer'da Güneşli Resort'um tekneler için bir rıhtım inşa edebilecek, misafirleriniz tatil köyleri arasında dolaşmanın keyfini çıkarabilir ve gezi gezileri yapabilir.

Prohodite görev, para ve itibar kazanmak, oyuncularla iletişim kurmak, turistlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmak ve o zaman tatilinizi ziyaret etmekten vazgeçmeyeceğiniz şeydir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more