Yer imleri

Navi Çağı

Alternatif isimler: Navi Çağı

Navi Age Game: Korsan Hikayesi

Korsan olmak kolay değil. Kalıcı yuvarlanma, güçlü rom, tuzlu balık, sonsuza dek memnun olmayan kaptan ve hain arkadaşların suç ortağı. Yine de onları karaya çıkmaya ve kanuna uygun adamlar olmaya davet edin, sizi çabucak köpekbalığıyla besleyecekler.

Igra Navi Age, muhtemelen mekaniğin ve iç dünyanın gerçekten etkileyici bir boyuta ulaştığı en çok yönlü tarayıcı oyunu. Geliştiriciler, detayların çekilmesinden gemilerin donatılmasına ve karakter özelliklerine kadar tüm anlara en fazla önem verdi. Navi Çağında oynamak gerçekten ilginç, heyecan verici, etkileyici.

Lift çapa!

Evet, deniz temasına hiç dikkat etmemiş bir oyuncu, yakında şifreli ve mizzen mast, düz ve eğimli yelkenler, ön ve depo gibi konseptlerle mükemmel bir şekilde çalışabilecek. Zamanla kendi gemini yapabilirsin. Menüde özelliklerini göreceksiniz:

 • Parusa
 • Konular
 • Çanaklar
 • Uvorot
 • Tochnost
 • Kritik saldırı
 • Kritik Savunma
 • Zaschita
 • N-Parsa'nın Gücü
 • Power V-Sail
 • Güç neşeli
 • Tip
 • Tryum

Tut, bir savaş gemisinin inşası için ne kadar malzeme kullanılacağını ve ne kadara mal olacağını göreceksiniz.

Başlayan Navi Age kaydı geçtiğinde oyuncunun aldığı oyunun tüm işlevlerine erişim. Milyonlarca insan bu ayrıcalıktan yararlandı ve şimdi açık alanlar sürdüler, toprakları keşfettiler, hazineleri aradılar, savaş ve pazarlık, genel olarak aktif davrandılar.

Geminin komutasını alarak, korkusuz bir takımı çevirin. Tarayıcı oyunlarının her zaman bir şeyler geliştirmesi gerektiğinden, Navi Age iPlayer bu geleneği sürdürüyor. Gemilere ve denizcilere büyüme göstergeleri sağlanmalı, ancak kaptanın kendisi geride kalmamalıdır. Bazı nitelikler saldırı sırasında yardımcı olursa, diğerleri savunma ve yakın muharebe savaşında yarar sağlar. Bazen özelliklerden birini netleştirmek için ekipmanınızı güncellemeniz yeterlidir.

Savaş ya da ticaret?

Savaşın sonucu, takım ve gemi seçimine, ekipmanlarına ve eğitimine ne kadar dikkatli ve sorumlu bir şekilde yaklaştığınıza bağlı olacaktır. Ne de olsa, Kaptan Hook bile, sadece sert bakışlarının gücüne ve kancanın keskinliğine güvenmiyordu, ancak toplara, barutlara, kılıçlara ve tabancalara stoklanmıştı.

Karavanlara doğru giderken ve diğer oyuncularla kavgada çatışmalar düzenlerken, dişlere değil, saç köklerine bile kendini kollamaya çalış. Sizden daha az kazanmak ve kazanmak isteyen gerçek oyunculara karşı olduğunuzu unutmayın. Filosunda mükemmel bir şekilde korunan ve askeri silahlarla donatılmış daha fazla gemi bulunabilir ve mürettebat daha iyi eğitilebilir ve daha fazla deneyime sahip olabilir.

Etkin faaliyetler için henüz olgunlaşmadığınızı anlıyorsanız, ticaretle uğraşırken, paradan, güçten ve becerilerden tasarruf ederken sizin için daha karlı olabilir. Birçok kıtada ticaret limanı sıkıntısı yoktur ve çeşitli malları satış için taşıyarak ve gerekli kaynakları satın alarak onlarla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Komşularınıza değerli ürünler sunarak, şu anda iyi bir miktarda para kazanabilir ve acil olarak ihtiyaç duyduğunuz bir şeye başlayabilirsiniz. Ve ellinci seviyeye ulaşarak filosunu genişletebilir ve otomatik olarak ticaret atayabilirsiniz. Bu, bizi kıyılar arasında sürekli gezinmekten kurtarmakta, daha hayati, ödüllendirici faaliyetler için değerli zaman ayırmaktadır.

Geliştiriciler, oyunu kendi başlarına bir hikaye geliştirmek için çeşitli olasılıklarla gözbebeklerine doldurdu. Değişken karmaşıklık, renkli dövüşler, muhteşem manzaralar, harika grafikler ve oyuncuların çevrimiçi sohbetleri gibi ilginç işler, buzdağının sadece görünen kısmı. Gerisi heyecan verici bir komplo dalgalarına dalmış, kendinizi keşfetmek zorunda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more