Yer imleri

NBA 2K14

Alternatif isimler: NBA 2K14

NBA 2K14 - spor, yeni basketbol simülatörü. Oyunu NBA 2K14, bir ay öncesine göre biraz daha, bir süre önce dünyaya salınır. Ama bu gelişmeler yalnızca, sırasıyla büyük bir dizi onbeşinci "show", çünkü. NBA 2K14 pc ve oyun ilerletmek için plan Başlangıçta sürümünü yayımladı Xbox One ve PlayStation 4 için geçerli olacak. Hatta oyunun gelecek planları sürüm mevcut olacağını çıkıyor

NBA 2K14 android.

Sadece oyunu NBA 2K14 indirebilirsiniz eğer

Sadece buraya çok oyun hissediyorum. Burada size verilen bilgileri okudum öneririz ve NBA 2K14 video ve ekran görüntüleri kontrol etmek sadece bir başlangıçtır.

Herhangi bir bilgisayar oyunu herhangi bir bilgisayarı tutamıyorum kendi özellikleri ve büyüklüğü, sahip olduğu, üreticileri iyi geçen oyun için gerekli sistem gereksinimlerini belirtin. Ama oyunda NBA 2K14 sistem gereksinimleri kısa sürede daha yüksek değerler olarak ihtiyaç vardır. Başka bir durumda, sadece o sorunları ve rahatsızlık verir.

Tasarımcılardan, şirket 2K Sports, basketbol Pocar gerçek gerçek hayranları verdi ve oyunun en büyük Amerikan basketbol oyuncusu LeBron James kapağına koydu. O da gerçek bir takım adına oyunda görünür.

In-Oyunda NBA 2K14 ondört ünlü takımların miktarı, halihazırda mevcut ve takımlar Avrupa'dan ek olarak katılacak.

Bu oyunda size hayatınızda korkunç canavarlara karşı savaş için zorlanma gerekmez, ya da oyun yaşam düzeyini geliştirmek ve artırmak için adım stratejik bir adım bütün zincir oluşturmak için. Böyle bir yoktur.

Burada seçtiğiniz basketbol takımının birinde bir oyuncu olarak görünür. Ve ana ve tek - Senin görevin, hit oyun, basketbol alanında topraklarında yardım etmektir. Bu sportif mücadele gibi bir türüdür, ancak soğuk silah ve silahsız mücadele olmadan.

Önceki oyunlarının aksine, bu sürüm

bir kaç değişiklik ve eklemeler var

• Poumnevshie muhalifleri;

• atmosferi Geliştirilmiş;

Aptal müttefiklerini •;

• komutları eklendi;

• Geliştirilmiş grafikler.

Poumnevshie muhalifleri - onların gelişmiş yapay zeka.

Geliştirilmiş atmosfer - kışkırtıcı atmosfer basketbol gösterisi, sonları charlidershi sırasında ağırladı.

Eklenenler komutlar - söylendiği gibi, Avrupa'dan takım.

Geliştirilmiş grafikler - yüksek kaliteli grafikleri, detaylı bir yüz ve çevreleyen hayranları büyük oyuncular takip.

Ayrıca bu sürümde son transferi pencerenin sonuçlarına göre güncellenir kullanılabilir recaps olduğunu. Ne dünya yeni bir sürümünü arıyoruz olanlar için daha gerçekçilik katıyor.

Oyunu NBA 2K14, söylendiği gibi, oyunlar, kaliteli grafikler ve ilgili ses bu serinin gerçekten mutlu fanlar. Sadece gerçekte gibi. Eğer basketbol arenası olma hissine neden olacaktır onların monitör ekranları başında otururken.

Yani devam edin. Başarılı oynamak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more