Yer imleri

Hız İhtiyacı Sınır Yok

Alternatif isimler:

Need for Speed No Limits, NFS serisinden bir projedir. Bu serideki oyunlar en iyi yarış simülatörleri arasındadır. Artık mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Üst düzey grafikler, mümkün olduğunca gerçekçi görünüyor. Cihazın yeterli performansa sahip olması gerekir, aksi takdirde oyun düzgün çalışmayacaktır. Ses oyunculuğu iyi, arabaların sesi inandırıcı ve ses açısından birbirinden farklı. Müzik enerjiktir, sıkılmanıza izin vermez.

Gece sokaklarında yeraltı yarışlarında en iyisi olun. Kolay olacağını düşünmeyin, en alt sıralardan başlayarak sıralamaları geçmeniz gerekiyor.

Yapılacak çok iş:

  • Yarışları kazanın ve para ödülünüzü alın
  • Rakiplerinizi daha kolay yenmek için arabalarınızı yükseltin
  • Filonuzu yeni, daha hızlı modellerle genişletin
  • Diğer oyuncularla sürüş becerilerinde yarışın ve kazanın

Bunlar oyun sırasında sizi bekleyen sadece ana görevler, hatta daha da ekstrem bir eğlence olacak.

Need for Speed No Limits'i oynamadan önce kendinize en uygun kontrol şemasını seçmek ve sürüş sırasında manevraları nasıl doğru bir şekilde gerçekleştireceğinizi öğrenmek için küçük bir eğitimden geçmeniz gerekiyor. Oyunun yönlendirmenize ve yavaşlamanıza ne kadar aktif bir şekilde yardımcı olacağını ayarlayarak zorluğu seçmeniz mümkündür. Profesyoneller yardımcı sistemleri kapatabilir, aksine yeni başlayanlara yardımcı olacaktır.

Başlangıçta tüm arabalar mevcut değildir, tüm filonun kilidini açmak için çok sayıda zafer kazanmanız ve yarışçılar sıralamasında yükselmeniz gerekir.

Hemen yeni bir arabaya geçmek için acele etmeyin, eskisini iyileştirmek bazen performansını önemli ölçüde artırabilir. Toplamda, oyunda iyileştirmeler ve yükseltmeler için 1500'den fazla farklı seçenek bulunmaktadır. Her arabayı kendinize göre ayrı ayrı kişiselleştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Bir kariyer sizi uzun süre meşgul edebilir. Oyunun yaratıcıları binden fazla yarış hazırladı ve proje aktif olarak geliştirilme aşamasında olduğundan bu sayı sürekli artıyor.

Burada dünyanın her yerinden binlerce oyuncuyla tanışacaksınız ve onlardan herhangi biriyle rekabet etme fırsatına sahip olacaksınız.

Günlük görevleri tamamlamak, ek bonuslar ve değerli ödüller kazanmanızı sağlayacaktır.

Arabalarınız, güçlendiricileriniz ve diğer faydalı ürünleriniz için çeşitli kaplamalar satın alabileceğiniz oyun içi mağazayı zaman zaman ziyaret edin. Satın alma işlemlerinin ödemesini oyun para birimi veya parayla yapmak mümkündür. Bir çocuk oyun oynuyorsa uygulama içi satın alma işlemleri cihaz ayarlarından devre dışı bırakılabilir.

Tatil günlerinde oyunda benzersiz temalı dekorasyonlar ve daha birçok ödül kazanma, bu etkinliklere katılma, oyunun otomatik güncellemelerini kapatma veya yeni sürümleri manuel olarak kontrol etme fırsatının olacağı özel etkinlikler düzenlenmektedir. .

Need for Speed No Limits oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak

Need for Speed No Limits'i Android'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yeraltı gece yarışlarının kralı olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more