Yer imleri

Speed ​​2 Need for

Alternatif isimler: Speed ​​2 Need for

Deneyimi ile oyuncular arasında kimler 1997 başında Rusya'da olmak ve Rus unvanını aldı, Speed ​​2 oyunu Need bilir "Speed ​​2 Need for." Bu arcade yarış simülatörü geliştirilmiş grafikleri ile o zaman yayınlandı. Fark detaylandırma makineleri ciddi çizilmiş, dünya hacimsel animasyonlu nesneler ortaya çıktı. Yani, eğer hatırlarsanız, yakınındaki tren uçan bir çizgi veya düzlem geçti. Bir oyun Nid oran Speed ​​2, altı çeşit sunuyor ve hepsi yuvarlak vardı çalışır. Eğer online oyun talebiniz varsa Nid oran o genel zaman ve gonyalka bilgisayar grafikleri düzeyi sunabilirim görme, 2 videoyu hızlandırın. Tam bir deneyim için, herhangi bir sorun olmadan Hız II indirmek için ihtiyacınız olabilir ve şahsen bu oyunu test etmek için, bilgisayarınıza yükleyin. Herhangi bir modern bir bilgisayarda sistem gereksinimleri Özellikle söyledi.

Aşağıdaki gibi

Oyun bir oynatıcı kullanmak olabilir ki, Speed ​​2 araçlık edildi Need:

• McLaren F1,

Ferarri F50 •

Jaguar XJ220 •

• Ford GT90,

• Lotus GT1,

• Lotus Esprit

• ItalDesign Kala

• Izdera Komendatore.

Speed ​​2 oyun Need for başladığımda

, o zaman bu oyun polis geri çekildi gördüm, ve geliştiriciler bir bilgisayar tarafından kontrol edilen bir rakibi tarafından yapılan olası hataların sıklığını artırmak için karar verdik. Yarışın çok süreci çok daha dinamik ve daha karmaşık oldu: şimdi utanmadan parça onları devirmek için çalışıyor, rakiplerini alttan olabilir.

Yukarıdakilerin hepsi, bir bütün olarak, geç doksanlı için NFS2 oyun oldukça başarılı oldu ve gonyalok yol puan hayranları alkış aldığını göstermektedir. Ama hepsi geçmişte oldu. Ve şimdi ne olacak?

com. Orada olacak ve Rus dili seçerek, Speed ​​II için oyunu Need bugün var olduğunu göreceksiniz. Şimdi, mevcut sisteme Alldrive sayesinde yarış, tek ve toplu modları kombine. Bu sistem, tek-oyunculu ve çok oyunculu arasındaki çizgiyi silmek için izin verir. Orada oyun ve sürücüler ve polis.
 

Speed ​​2 Need for