Yer imleri

Most Wanted For Speed ​​Need

Alternatif isimler: Most Wanted For Speed ​​Need

Efsanevi oyunu NFS her sürümü sadece onlar her zamanki yarış için özel bir aşk var olanlar bile tarafından seviliyorsunuz türün hayranları arasında popüler deli. Oyun NFS Most Wanted - Bu sözde "geleceğe geri dönüşü." Bu projenin önceki sürümü için bazı şikayetleri olan olarak yer alıyor sonra yaratıcıları değiştirmeye karar verdi. Geliştiricisi Criterion Games ünlü superbestseller Tükenmişlik bu sürümünde. Bu şirket bir no-beyin ile kaplı - onlar geri geçmişe gitmek ve o Most Wanted bu yeni verileri kişiselleştirmek için bozulmaya başladı önce, taslak olduğunu iyi seçmek zorunda kaldı.

Ve büyük, Most Wanted For Speed ​​oyunu Need önce yayımlanan oyunları serisinin bir versiyonu olarak kabul edilebilir. Tüm ana eylem kentin Feirheven sokaklarında gerçekleşecek. Sokakta sadece alışılagelmiş bir spor araba ve nadir kas otomobil, minivan, araba, süper ve konsept otomobil sadece karşılamak için yerel bir fırsat var.

Her binici, gerekli yerel uzmanlığa sahiptir. Orada çok yenilmez, ve wrongness sağlamak için geçmişte bir arzu olduğunu, bunlardan iyi. Aslında bu yerine getirmek için gereken ne var. Yeniliklerin sayısını tam ve dodelok detaylara dikkate sanki bir dereceye kadar bu ilk ilke Most Wanted erken bulgular orijinal versiyonu gibi görünüyor tüm yapmak gerekmez ile.

Oyunu başlatmak için Speed ​​Most Wanted Need For, güncelleştirilmiş bir yayın indirmek gerekir. Bu yerde nedeniyle oyuncular yarışmada zafer elde etmek için olsun puan nasobirat sayısına (bu oyunda SpeedPoints denir), istenecektir rekabete oyun davet etmek için olduğunu bulabilirsiniz. Şimdi oyun her zamanki hikaye olmaz. Bu gerçeği açıklamak olabilir dikkatinizi zamanki arcade yarış ve muhtemelen konular proje boyunca kırmızı çizgi edildiği önceki sürümlerinde, bu oyunun arasındaki en önemli fark biri olarak kabul.

Yeni sürüm NFSMostWanted 2012 Eğer dört tane olan ırklar türleri, çeşitli kaderlerini test etmek için fırsat ve birbirlerine benzer prensibi var. Yarış aşağıdaki resme Gör:

 Sprint;

 Yüzük;

 Kalkış;

 Ambush.

Eğer NFS Most uzakta bir polis arabası almak gerekir en son modu "Ambush" test edebilirsiniz, Wanted indirmek mümkün olacak gibi

, bunu takiben. Bu nedenle, size bağlı polis arabaları performans özellikleri sürekli şüphesiz daha yüksek olacaktır aslında sürüş hızında kendi beceri unutabilirsiniz. Sadece kurnaz ve beceri kullanarak kazanacak. Yukarıda yazılı olan tüm hakkında memnun Kendisi Speed ​​Most Wanted bir video römork Need For bakarak olabilir.

Oyunun bu sürümü artık akıllı telefonlar için kullanılabilir. İşte NFS Most android sahibine Aranıyor oyun neredeyse gerçek oynanış elde etmek için satın almanız gerekir sadece tam teşekküllü "cips" bulunuyor.

 

Most Wanted For Speed ​​Need