Yer imleri

Nemexia Evrim

Alternatif isimler: Nemexia Online

Nemexia Çevrimiçi & mdash; tarayıcı tabanlı çok oyunculu online oyun oyuncu tüm gezegeni kontrol edecek olan! Stratejik öneme sahip binaların inşaatı, uzay & mdash kudretli ve yenilmez filosunun inşaatı; Tüm bu oyunda öncelikleri bulunmaktadır. Online oyun Nemexia açılır Bütün gezegenler, sadece bizim güneş sistemimizde olduğu gibi, yıldızlara çok yakın. Farklı binalarda, iyileştirmeler ve askeri teçhizat geniş bir yelpazede etkiler.

Bu arada, yeni başlayanlar için bile basit ve anlaşılır, oyun Nemexia katılın. Nemexia & nbsp; Kayıt sadece birkaç dakika sürer. Sadece dört sizin hakkınızda bilgi alanları ve Nemexia tüm görkemiyle Sway önce görüntülenen e-posta ve online oyun yoluyla hesabınızı etkinleştirin.

geliştiriciler görünüşe oyunda ilgi tutarak ana olduğuna inanan, bu bölümü çok zaman ödemiş.
Bu olağanüstü bir göze, size ilk sizi bekliyor tüm Görmek oyunu Nemexia online oyun arayüzünü oynamaya başladığınızda, genel olarak, fütüristik bir tarzda yapılmış olması şaşırtıcı kullanımı kolay ve sevindiricidir.

oyunda binalar ve araçlar ve render çok güzel izle razrostayuschimisya megakonglomeratami çok güzel, & nbsp; tam uzay gemileri ev gezegenin etrafında uzayda yolculuk nasıl görmek için izliyor gibi. Ama üzerinde size verilen göksel vücut tarafından, sanatçılar bu belirsiz bırakır uzakta ve izlenimler kendi türünün fiş vermedi nedense oynamak.

İlk aşamada, osvoitya izin ve maceralar üzerinden online oyun oynamak Nemexia açıkça bize oyun özelliklerini açıklar. Bu arada, pek çok diğer oyunların aksine, Nemeksiya aksine & mdash üzerinde, ilk aşamada oynamak için tiksinti ve isteksizlik neden; İlk dakikadan itibaren online Nemexia, & nbsp oyunu oynamaya başlayın; ; Bir sonraki ne olacak & laquo: İlk bu heyecan verici ve benzersiz evrende ve ilgi ruhunuzu güçlü ve daha güçlü ışıklar alev onu hissediyorum görevler c? & Raquo; & Ndash; ve sonra kendinize sorun.

Nemexia'daki, bir çok harika oyunlarda olduğu gibi, mücadele kaynak içindir. Görünüşe göre, onların kollichestva sorunu bilgisayar oyunları alanında birçok geliştiriciler heyecanlandırıyor. :) Şimdi, kaynakların üç tip Nemexia akut ihtiyacını oynamaya başladı kimin hepimiz: metaller, mineraller ve gaz. Onlar aklın atmanız gerekiyorsa, çünkü bugünün dünyasında Her zamanki gibi, tüm kaynakların avlarını nöbet organize çok ileri gitmek değil tam gibi sona erdi, ama. Kaynaklar oyuna binalar, filo ve çeşitli iyileştirmeler yapımı için gerekli unsurlardır.

savaş gemileri sadece işgalcilere karşı savunmak için gerekli ve düşman gezegenlerin Nemeksii yönelik saldırılar için vardır. Tabii ki, amaç antagonisti imha, kesin kaynakların hakimiyeti değilse.
ürünlere alternatif gezegenin yaşam enerjisi & mdash gibi davranan sürdürmek üzere; Oyunun Nemexia içinde hasat başka bir türü. Onun düzey enerji yıldızı alımı kendi gezegen kaynağa montaj, tarafından yapılmaktadır daha basit & mdash; güneş panelleri.

Kayıt Nemeksii sonra, oyuncu üç ırktan birini o katılmak istiyorum hangi seçebilirsiniz. Görünüm ve teknoloji ve bu seçim hem farklı ırklardan her biri kendi gezegenin ana odak bağlıdır.

Galaxy Nemexia oyunu hangi bakmak harika tavsiye edilir, ve bunların doluluk oyun başlayarak, deneyimli müttefik ve gelişme farklı düzeylerde ilginç düşmanlarının tarafında küçük hakkına sahip olduklarını hep böyle olduğunu. Yani sıkılmış & mdash olmayacak; bu kesin.

Hiç ıssız bir adada seyahat hayal ettiniz mi? Yukarıdaki al! Otelde & mdash; büyük gezegen! Ve bu gezegendeki her şeyi sadece senin ellerinde browser oyunu Nemexia için teşekkürler!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more