Yer imleri

Asla Lands

Alternatif isimler: Asla Lands

Online & ndash Lands Asla; ilginç maceralar hayranlarını etkileyecek büyüleyici fantastik bir oyun. Asla Lands & nbsp; Online oyun örnek, stratejiler, görevler ve diğerleri için, örneğin en ilginç türler, bir koleksiyon. Online & nbsp oyunu oyna; Asla tüm & ndash ilginç olacaktır Lands; çocuklar ve yetişkinler hem de. Başını oyunun heyecanlı süreçte dalmış ile, şahsen tüm dünyada olayların sonucunu etkileyebilir. Bu günlük yaşamın monotonluğundan mükemmel bir mola olduğunu!

Online Oyun & nbsp; Asla Lands bilgisayarınıza herhangi bir büyük sistem gereksinimlerini gerektirmez. Oynamak için gereken tüm işletim sistemi Windows XP / Vista / Windows 7, & nbsp; En yaygın ses kartı, klavye, fare, web tarayıcısı ve internet bağlantısı. & Nbsp oynamaya başlamak için; Asla, yani, kayıt gerçekleştirilen & nbsp edilmiş olması gereklidir oyunda profilinizi oluşturmanız gerekir, Lands; Eğer oynamak isteyeyim karakteri, Lands asla. Oynamak istediğiniz kimin için bir karakterin adını girmek için internet sitesinde özel bir biçimde, bu yapmak için, bir şifre ile gelip kayıt onaylamak için bir istek göndermek için kendisine e-posta gönderebilirsiniz. Aslında Lands & nbsp Asla; Bu oyunlarda prosedür basit ve anlaşılır gelen kayıt farklıdır. & Nbsp; Oyunun & nbsp Katıl; Asla o oyuna doğrudan devam edebilirsiniz, burada biter Lands. & Nbsp; & nbsp;

Oyun 2004 yılında kuruldu çevrimiçi Araziler Asla, bu yüzden ilk oldukça iyi bilinen ve popüler çok oyunculu online rol yapma oyunlarından biridir. Ama o zamandan beri, oyun ilerleme hala ayakta, & nbsp olmadığından çok şey değişti; & lezzetli raquo; geliştiriciler sürekli yeni ve ilginç detaylar ve laquo ile tamamlanır;. Oyunun geliştirilmesi teknik açıdan sürekli ve oyuncu sayısını giderek artan açısından. Bu oyunu & nbsp oynamak; Asla Lands & nbsp; Çevrimiçi çok ilginç ve heyecan verici olacak. Oyunu ücretsiz, bu yüzden & nbsp; daha fazla insan onu çalmak için başladığını! Oyuncu oyun ve ndash gerçek para yatırım yapmaya hazır ise; Böyle bir olasılık ona tanıtıldı. Tabii ki, oyunun başından itibaren kullanıcı deneyimi yapmak ve savaşmak için oldukça zordur. Bu gelişme olmuştur daha hızlı ve kolay, sadece oyuna para bir çanta koyabilirsiniz.

oyunda her karakter gibi çeşitli özelliklere sahiptir:
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Sağlık
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; çeviklik
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; güç
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; iyi talih
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; bilgi, ve diğerleri.

, aynı zamanda ve nbsp; Her oyuncu 33 farklı beceri ve 38 becerileri vardır. En önemli kabul edilebilir parametreler ve özellikleri, geliştirilmesi, benzersiz bir karakter yaratmak olabilir. Bu özellikler oyun kişisel tarzı altında seçilmelidir. Böylece, Never Topraklar & nbsp içinde; & nbsp; Her ziyaretçinin benzersiz karakteri oynamak, bizzat yaratmıştı. Oyunda deneyim puanı kazanabilirsiniz, çeşitli savaşlarda katılan edilebilir. Aynı zamanda, kısa sürede bir karakter yeni bir seviyeye ulaştığında, böyle gelişmiş kişisel özellikleri, yeni silahlar, yeni giysi ve malzeme olarak yeni olanaklar, açılacaktır. Oyun olmadan & laquo değildi; sihirli uyuşturucu & raquo ;, & nbsp; kullanıcı tarafından kullanılabilir ölçüde oyunun sürecini kolaylaştırmak iksirler, iksirler, verilirse, her türlü. Hepsi artmış veya karakter diğer özellikleri, ancak tecrübe kazanılan becerilerin aksine sadece kısa bir süre için bunu edilmektedir. Sonuç olarak, onlar gerçekten gerekli durumlarda yalnızca kullanılmalıdır ve akıllıca geçici avantaj maksimize etmek.

Oyunda

Para kâfirleri denir. Eğer satın almak veya satmak isteyen tüm bunları değiştirilir. Böyle giyim, silah ve çeşitli diğer ürünler gibi, herhangi bir şey olabilir. Onların oyun-gerçek para kullanarak, standart daha güçlü olan eşsiz eserler, satın alabilirsiniz.
Belirli bir meslek kullanarak deneyim kazanabilirsiniz. Bir de istihdam ve çalışmalarını seçimi, deneyim değil, aynı zamanda yanlış kazanabilirsiniz sadece.

oyun, örneğin, bir mesleği vardır:
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; tüccar
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Dr
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Simyacı, ve diğerleri.

Oyun da klanlar ve aileleri içine kombine edilebilir. Kendi klan oluşturmak veya varolan birine katılmak mümkündür.

& Nbsp; & nbsp

oyuncu güçlerini birleştirmeleri nasıl
& bull seçimi verilecektir; & Nbsp; Işık
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Chaos
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Darkness
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; alacakaranlıkta & nbsp;

Elbette, her kuvvet benzersiz yetenekleri ve diğerlerinden farklı beceriler vardır. Ve nbsp

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more