Yer imleri

Neverwinter çevrimiçi

Alternatif isimler: Neverwinter çevrimiçi

Oyun Neverwinter Online cesur şövalyeler arıyor.

Dünya fantazisi büyüyor ve oyunculara olağandışı arsalar, gizemli dünyalar sunuyor. Başka bir maceranın kahramanı olmak, türün yeni yönlerini keşfedebilir, büyülü kaleleri ziyaret edebilir, diğer dünya yaratıklarıyla savaşabilirsiniz. Bu tür hikayelerin hayranları, fantastik rol yapma ürünü Dungeons Dragons'a dayanan, Neverwinter Online oyunu tarafından saklanan gizli hazineler ve eski sırlar için zindanların karanlık labirentlerine hemen gidecek. Tüm korkuyu unutun ve savaşlara katılarak Neverwinter şehrini koruyun.

Ama ejderhalar, kötü cüceler, bir sürü görev bekliyor. Dayanıklılık, mükemmel tepki, mükemmel silah bulundurma ve kazanma isteğine ihtiyacınız olacak. Her şey olayların dinamikleri üzerine kurulu olduğundan, düşünmek için her zaman zaman yoktur. Sezgisel davranın, ancak taktikleri unutmayın. Her karakterin arkasında gerçek bir insan var ve savaşın sonucu kimin bu dünyanın sert gerçeklerine daha iyi hazır olduğunu gösterecek.

Tüm karakterlere belli beceriler verilir ve önerilen tüm yeteneklerin menüsü bunlarla tanışmanıza yardımcı olur. Çok değil, ama tüm beceriler sadece faydalıdır.

Kahraman sınıflarıyla

Dating.

Kahramanlar, özelliklerde özellikleri bulunan beş sınıfa ayrılmıştır ve Neverwinter Online oynamadan önce, bunlara aşina olmalısınız:

  • Büyücü Efendisi. Bu, düşmanı ezerek en güçlü sihrin sahibidir. Zekanın gücüne ve buzun elementlerine başvurarak insanın iradesini kontrol etmenin yanı sıra, bir küre çarpması olan enerji ışınlarının yardımını kullanarak ona maliyet getirmez.
  • Yumruk görevlisi. Bir müttefik olarak, vazgeçilmezdir. İnancınızı ve gücünüzü destekler ve yaralarınızın iyileşmesine yardımcı olur.
  • Plut atlatan. Ad tamamen haklı, çünkü birkaç hançere sahip olan zekice bir savaşçının aranması gerekiyor. Ustaca kendini gizliyor, sinsice sinsice yaklaşıyor ve soğuk silahlarını düşmanın içine haince soktu.
  • Korkusuz Savaşçı. İki elle kullanılan bir kılıçla donanmış ve çelik zırhla zincirlenmiş, neredeyse yenilmezdir.
  • Savaşçı Muhafızları. El ele dövüşte, saldırı ve savunma tekniklerine sahip olarak kendini mükemmel gösterir. Cesur ve öfkeli ve keskin kılıcı, efendisiyle birleşerek doğal bir netice haline geldi. Büyük zırh, düşmanın saldırıları için erişilemez bir hedefe dönüşüyor.

Her karakter, cesurca savaşan olayların seyrini değiştirebilir. Ve bunlardan biri olmak için Neverwinter Online indirmeniz, rolü denemeniz ve daha çok sevdiğiniz birini seçmeniz gerekir.

Pass görev, bir meslek seç.

Kendi görevlerinizi yaratma yeteneği, iPlayer geliştiricileri Neverwinter Online'dan hoş bir sürpriz. Bir görev bulduktan sonra, diğer oyuncular tarafından geçmek için bunu gösterin. Ancak, ilginç kılmaya çalışın, aksi takdirde düşük bir seviye ölçülü geçemez.

Each, değerlendirme tablosuna girip bir görev seçerek gereksinimlerini araştırdı: seyahat süresi, zorluk, ödül, diğer özellikler. Geçiş yaparak, diğer katılımcıları davet edebilir veya kendi başlarına sonuna kadar gidebilirsin. Ayrıca diğer oyuncuların bu konudaki görüşlerini öğrenebilir ve bir yorum yazıp oy vererek kendi yorumunuzu bırakabilirsiniz.

Onuncu seviyeden sonra, bir meslek seçin:

  • Alchemist
  • Lider
  • Master üretim zırhı
  • Silahlar
  • Mikstur

Asistanınıza bir görev verin ve onlar yeni bir konu üzerinde çalışırken, örneğin ejderhalarla savaş gibi başka bir şeyle meşgul olacaksınız.

5x5 veya 20x20 takımları arasında gerçekleşen Neverwinter Online savaşlarına muhteşem bir bakış. PvP veya PvE savaş tipini seçerek oyuncularla veya canavarlarla savaşabilirsin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more