Yer imleri

Yeni Döngü

Alternatif isimler:

New Cycle, medeniyeti yok eden bir felaketin ardından hayatta kalanlardan oluşan bir ekibe liderlik etmeniz gereken bir şehir planlama simülatörüdür. Oyun PC'de mevcut. Grafikler gerçekçi ve ayrıntılıdır ancak New Cycle'ı oynayacağınız bilgisayarın yüksek performans göstermesini gerektirecektir. Müzikler iyi seçilmişti.

Yeni Döngü'de Güneş'te meydana gelen bir felaket nedeniyle insanlık ölümün eşiğindeydi. İnsanların Dünya gezegeninde yeni bir gelişim döngüsüne başlayıp başlayamayacakları yalnızca sizin eylemlerinize bağlıdır.

Kontrolleri anlamadan böyle sorumlu bir göreve başlamaya değmez. Oyun geliştiricilerinin ipuçları bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Arayüz karmaşık olmadığından eğitim fazla zaman almayacaktır.

Oyun sırasında çözülmesi kolay olmayacak birçok görev bulacaksınız:

  • İnşaat sırasında veya insanların hayatta kalması için ihtiyaç duyulacak her türlü kaynağı toplayın
  • Bir yerleşim yeri inşa edin, genişletin ve iyileştirin
  • Gerekli şeylerin üretimini organize etmek
  • Kayıp teknolojileri geri yükleyin
  • Doğal afetlerin sonuçlarını ortadan kaldırın ve yerleşim yerinin korunmasını sağlayın
  • Kaynakları en çok ihtiyaç duyulan yere tahsis edin

Önünüzde New Cycle PC'nin ana aktiviteleri var.

Oyundaki olasılıklar alışılmadık derecede geniş. Daha karmaşık ürünler üretmek için üretim kapasitesini genişletebilecek ve teknolojiyi geliştirebileceksiniz.

Hava koşullarında ve mevsimlerde değişiklikler uygulandı. Yiyecekleri önceden stoklayarak kışa hazırlanmak daha iyidir.

Doğal afetler pek çok rahatsızlığa neden olabilir ve hatta halk arasında yıkıma ve can kaybına yol açabilir. Kötü bir hasat yılı, kış aylarında halkınızın geçimini tehdit edecek. Bu gibi durumlar için ekstra malzeme bulundurmak daha iyidir.

Bu kadar büyük inşaatlarda işçiye ihtiyacınız olacak, kasaba halkından istihdam edilebilecekler.

Yerleşimdeki tüm insanlar aynı yeteneklere sahip değil. Bazılarına yeni beceriler öğretme fırsatına sahip olacak, böylece iş yapma verimliliklerini artıracaksınız.

Açık olanın yanı sıra, nüfusun hayatta kalabilmesi için eğlenceye ve tıbbi bakıma ihtiyacı olacak.

Unutmayın, memnun çalışanlar daha iyi çalışır. Ayrıca bu sayede nüfus daha hızlı artacak ve bu da size yeni fırsatlar açacaktır.

New Cycle'da biraz çaba harcayarak küçük bir yerleşim yerini devasa üretim kapasitelerine sahip bir metropol haline getirebilecek ve yok olmuş bir medeniyeti yavaş yavaş yeniden canlandırabileceksiniz.

Dikkatli olun, aceleci bir adım bile gelişmeyi yavaşlatabilir, hatta tüm yerleşim yerinin ölümüne yol açabilir.

Görevleri tamamlamaya başlamak için New Cycle'ı bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekecek. Ayrıca doğrudan oyun sırasında İnternet bağlantısına gerek yoktur.

Ne yazık ki PC'de

New Cycle'ı ücretsiz indirmek mümkün değil. Oyunu satın almak için geliştiricilerin web sitesine gidin veya Steam portalını ziyaret edin.

Hemen oynamaya başlayın ve yıkıcı bir felaketin ardından Dünya'daki medeniyeti yeniden canlandırın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more