Yer imleri

Sonraki Dünya

Alternatif isimler: SONRAKİ DÜNYA
Onları yalvarır her hacı için gizemli ve macera dolu -

Multiplayer tarayıcı tabanlı online rol yapma oyunu NextWorld antik kentinde Elixir yılında, yani ortaçağ dünyasında kaybolmuş sunuyor. RuNet NextWorld online oyun bile uzun "halk" statüsünü almış, popüler ve sevilen olmuştur ... ve onu duydum? Değilse
, kayıt ve dünya online NextWorld büyülemeyi başardı nasıl kendinizi bulabilirsiniz.

Bu oyun iddiasız olduğunu belirtmek gerekir: Eğer işletim sistemi Windows, Internet bağlantısı ve bir tarayıcı ile bir bilgisayara ihtiyacınız olacak çalıştırmak.

NextWorld oynamaya başlamak için, bir oyun hesabı basit bir kayıt tamamlamanız gerekir. Oyunun Kayıt Eğer bir oyun giriş ile gelip şifre özen, geçerli bir e-posta adresi ve doğrulama kodunu girmeniz gerekir NextWorld standart formunu doldurmaktır. Sonra, "kayıt NextWorld» mektupları basarak ve veri hesap aktivasyonunu bekliyoruz. Eğer online check NextWorld gereken tam olarak ne doğrulayan, Ortaçağ gerçeğe aktivasyon linki ve karşılama tıklayın.

Onun karakteri oluşturulması ile, elbette, oyun başlamadan önce toplantı. Askerler, gardiyanlar, Mages ve Rahipler - karakterlerin dört sınıfları vardır NextWorld online oyun olan. Bir kahraman ve Elixir ikamet durumu hakkında iyi bir deneyin seçin - Her sınıf kendi tarihini ve özel verilirse açıklanan beceri kümesi vardır. Çeviklik ve gücü, sezgi ve zeka, dayanıklılık, vb - tüm sınıfların karakterler için mevcut olan ana özellikleri arasındadır

(Burada ve şimdi isterseniz)

mücadele mühimmat gelince, mağaza satın. Ya birlikte deneyim ve noktaları ile, oyun problemleri çözme sürecinde yeni silah ve zırh alabilirsiniz. Böyle iyi ya da kötü rune, rune sersemletici veya kazanç rününün Phoenix gibi özelliklerin büyük bir liste, - karakterin kalitesini artırmak için rünleri gerekir. Eğer esnaf alabilirsiniz Bu rünler, oldukça çok olan. Para halka konuşan ya da sadece mücadele ve düşman patron yenerek, bunun için elde edilebilir. Hala "hayatta kalmak için mücadele" olarak adlandırılan - de, burada olanın oyuncunun hayatta ve buna cesaret için önemli ödül alır. Ayrıca, yine bahisleri aracılığıyla çekiliş kazanabilirsiniz - heyecan da karlı. Genel olarak, ve kendini gerçekleştirme olanakları oldukça fazla altın rezervlerini doldurmak.

Fuar NextWorld burada tüm oyuncular sadece savaş ve şiddet ile ilişkili olacaktır anlamına gelmez Online oyun oynamak için işaret. Daha huzurlu bir karakter için, barış ve iyi yaşamak isteyen, bu tür ekonomik faaliyetler (ticaret çilek, otlar ve mantarlar), araştırma (simya ve iyileşme), iş (bir kaydedici veya madenci gibi çalışması) gibi diğer faaliyetleri, bir sürü vardır.

Ayrıca NextWorld oynarken - tamamen mevcut ve kapsamlı geliştirmek anlamına gelir. Sizin karakter (topraklarını donatmak ve binalar inşa), arkadaşlar edinmek ve bir ruh eşini bulmak, bir aile kurmak lonca aktif bir üyesi olmak, kamu hayatına katılmak mümkün olacak. Hangi konuşma, oyun bir kayıt ofisi var - burada düğün töreni tüm aşamalarında ve sadece çiftler gücü evlenmek testin tamamlanması üzerine gidin, daha sonra oyun aşk kayıt arzusu için uygulayabilirsiniz.

Kısacası, oyunu online oynamak NextWorld - daha gizemli ve öngörülemeyen, ancak farklı bir gerçekte tam yaşamak demektir. Bütün bu oyun geri kalanından NextWorld tarayıcıdan açıkça sıyrılıyor - yanı sıra, çarpıcı grafikler, büyüleyici hikayeler ve gibi düşünen insanlarla gerçek iletişim (örneğin "Her insan kendisi için" gibi) olaylar ve hikaye görevler, grup savaşları, oyuncu düellolar ve sıradışı turnuvalar vs oyuncu Çeşitleri fantezi rol yapma oyunları temalar. NextWorld oynamak - bu harika!

 

Gelecek Dünya online oyun kaydı