Yer imleri

Need for Speed: Shift

Alternatif isimler: Need for Speed: Shift

Ne deneyci efsanevi projenin NFS kurucuları olduğu gerçeği hakkında, sadece uzak sanal uzay ve bilgisayar oyunları ile aşina olmayan kişiler tarafından duyulabilir. Ve güncellenen kaç sayısından habersiz kaldı herkese, ekledi, ve bu projeyi hayatta yenilikler yaptı. Oyun Need for Speed: Shift - Bu konuyla ilgili bir sonraki düşünce. Bu dizi bu yarışta önceki oyunları farklıdır haklı zamanki çarşı bir uyarıcı olarak kabul edilir ve edilmez. Arabayı kontrol güçlüğü - genel olarak, zorlanmadan, forumda ilgili konuların ziyaretinden sonra karar verebilir, tek dezavantajı.

Bu oyun NFS Shift ile birlikte olan maksimum gerçekçi ve makul. Her araç pedalları ile tekerlek direksiyon, kabin kameralar ile donatılmış, ancak en önemsiz tyunninga de size yarışmada değerli saniyeye sayesinde kazanmak için olasılık verecektir. Her yeni yarış taşıma size yeni bir görünüm güvenilir araçları görmek olasıdır ile. Gerçek bir araba sevenler için en tür fırsatlar gibi. Her yeni parça ile yolda aracın stilini değiştirebilirsiniz. Aslında bu değişiklikler size tüm oyun için izlemek gerekir.

Her ırk oldukça aynı tür görünüyor, ama yine de bu gerçeği ilgisini kaybetmiş değil. Eğer Need for Speed ​​indirmek mümkün olacak gibi, bu aşağıdaki: Shift var bu oyunda sürücüsünü içeren her bilgisayarın farklı çirkin davranışları ne olacağını öğrenmek için bir fırsattır. Izlemek için kullanılan ve hissetmek almak için tam olarak öyle değil birkaç yarış seyahat etmek gerekir.

Bu oyun kariyer merdivenini kullanmaya devam ediyor. Yeni bir sınıf oynatıcıyı açmak için fırsat nedeniyle hisse Yıldız deneyim toplamak gerekir. Beceri sayesinde, yukarıda sınıfları atlayabilirsiniz. NFS Shift indir, muhtemelen aynı zamanda nedeniyle rakipler ile mücadele edecek ve pasajların sıradan görevlerinden uzaklaşmış olan "davetle" yarış için olasılığı var uygulanmasını aslında.

Oyun çoğunda oyuncunun kişisel nitelikleri üzerinde özellikle yönetiliyor gibi

Bu oyunda, tüm potansiyellerini açmak mümkün olacak. Ve bütün bu yardımın yapılması (sonuçlar eleştirenleri oyun tüm projeler için iyi biridir) ve (bir gelenek haline gelmiştir) muhteşem grafikler müzikal destek temsil.

Ve for Speed ​​smartphone android Need for: PC için Shift ve çok oyunculu partileri kullanarak sosyalleşme ve oyundaki diğer oyuncular ile ve dünyanın farklı bölgelerinden ile rekabet imkanı var. Eğer sürüş özelliklerini tahmin etmek için rakiplerinin seviyesine ulaştı yeteneklerini ve tüm gösteren sıralamalar, açtığınızda.

Oyun katılımcılar arasında özellikle ünlü Need for Speed ​​seçmeden, bir düello modu: Shift makine her yeni yarış yenilerini karşılamak için.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more