Yer imleri

Need for Speed: Run

Alternatif isimler: Need for Speed: Run

Oyunlar NFS projenin ne hakkında yarış severler çok onları etkiledi olmayanlar için, çocuklardan yetişkinlere kadar tüm bilgilere sahip. For Speed ​​oyunu Need: Run, belirli sınır son sürücü yetenek ve oyun maksimum zevk dersten kazanç açılacak efsanevi projenin diğer gelişmiş devamıdır. Proje değişiklikleri çok sayıda acı ve önceki tüm sürümleri ama sadece en iyi özelliklerinden yaptı. Büyük bir zevk gösteriler bu projenin tüm faydalarını yapıyor sergiler ve sunumlar. Oyunda ana değişiklik ana karakterin görünümü olduğunu. Şu anda, o sürücü koltuğuna oturur ve zaten sürücü koltuğundan yükselen değil iken, araba bırakmak polisten gizlemek için, güzel kızlar görmek, sevdiğiniz soda keyfini mümkün olan bir tam teşekküllü bir karakter, hiçbir bulanıklık, teslim. Ve bu eylemler sadece Need for Speed ​​hayata geçirilse bile: Run video klibi ve senaryosunu sahneleri, ama bu olay zaten projenin gelişimi olumlu yönde işaret ediyor.

Projesi motoru Frostbite 2 oluşturulmasında kullanıldığı göz önüne alındığında, avans, bu oyunda kalitesi ve parlaklık uymak yani zorunluluğu gelecek resimlerini amaçlanmıştır. Yani aktif projeye katılan tüm tasarımcılara ulaşmak için buydu. Selefine NFS Run pc ile farkı parlak renklerde yanı sıra, projenin olasılık kısmi imha uygulanan gerçekleştirmek için bir fırsattır. Makineniz şimdi açmak ya da kontrolünü yeniden kazanmak için mümkün olmayacaktır vaktim yok ne zaman bir uçurumdan hendek veya bir düşüş içine atlamak mümkün olacak. Çok daha iyi havalarda dramatik değişkenliği olsun. Örneğin, çöl kanyonun expanses genelinde veya araç ön cam üzerinde seyahat başladığınızda aslında çöl veya kanyon birinde şimdi düşünüyorum böylece gerçekçi görünüyor olacak kum ve küçük çakıl dalgası alır. Bir kar günü oyunu NFS Run benzersiz motor gürültüsü eşliğinde bir aracın tekerlekleri altında krizi sadece yağmış kar zevk almak yardımcı olacaktır.

Oyunun hikayesi sayesinde mutluluk olacaktır. Oyunun ana karakteri en farklı üçüncü yarışta katılım yoluyla yaşam için para üreten bir profesyonel sürücü olarak temsil edilir. Sadece şimdi ABD'nin batı kıyılarının çokluk büyük yarışlarda atölye zafer sayesinde kendi yeteneğini göstermek gerekir. Aslında bu oyunun arkasında ana fikir. Şimdi oyunun özü çeşitli bölümlere ayrılmıştır uzun vadede, geçmektir. Pencerenin dışında yanıp eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak için, Run: Bu arada, sen for Speed ​​sadece indir Need gerekmektedir. Hepsi aynı proje peşinde ve diğer sürücüleri veya aynı polislerin katılımıyla organize yargılanması olasılığını dışlamaz.

Run Makine herhangi Suçlamaları neden olmaz:

Ve yönetim ve arsa bir iddianın bir olasılık var, ama Need for Speed ​​olmasıdır.

Bir başka güzel serisi projesini tanık için, Run indir NFS Acele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more