Yer imleri

Speed ​​Underground 2 Need for

Alternatif isimler: Speed ​​Underground 2 Need for

NFS underground 2 oyunu değil, aynı zamanda ağda, yalnız bilgisayarınızda sadece oynayabileceği, yarış hakkında bir bilgisayar oyunudur. Bu oyun arcade yarış simülatörü aittir ve Need for Speed'in bir devamıdır: Yeraltı.

Speed ​​Underground 2 Need for - bir oyun yarış gerçek sevenler için. Sokak yarışı katılan otomobiller için oyunun arsa koydu akort.

Oyun boyunca NFS Underground 2 video hakkında önünüzde belirir. Bu videolar, oyunun arsa ortaya kuralları size tanıtmak.

İndir Bu özelliği sağlayan herhangi bir yerinde olabilir Speed ​​Underground 2, Need for. Ayrıca, oyun NFS underground 2 torrent, popüler dosya yükleyicisi ile indirebilirsiniz.

Bilgisayar oyunu NFS underground 2 Rus araba, sadece oyunun Avrupa versiyonu mevcuttur Rus arabanın Amerikan versiyonu değil.

Aşağıdaki yortularında NFS Underground 2 yarış oynayacak:

1) Halka - bu yarış kolay türüdür ve geleneksel olarak kabul edilir. Burada senin görevin son tur yarış tamamlamak için ilk.

2) Sprint - Eğer ikinci ilk gelen ilk öğeyi almak gerekir hangi yarışları, bir türüdür.

3) Drag yarışları - kısa bir mesafe için bir yarış. Eğer değişen hızla yanıt gerekiyor sırasında, diğer arabalara ve nesnelere çarpmak değildir ve en önemlisi - bu ilk bitirmek için.

4) Rüzgarlı - Eğer rakipler daha fazla puan gerekir hangi yarışları, bir tür. Eğer sürükleniyor sırasında elde edersiniz, ama önemli bir şey çit içine çökmesine değil işaret. Sürüklenen dört biniciler katıldı.

5) Sokak X - Bir devre yarış gelişmiş karmaşıklığı. Eğer sürücü ne rota tarafından bilinmemektedir. Yarış bu tür ek bir hızlandırıcı kullanamazsınız.

6) Professional League - Onlar özel yolları atanır, çok yönlü bir halka yarışları.

7) ücretsiz binmek modu - Bu modda herhangi bir sayı ve herhangi bir parçaya gidebilirsiniz. Bu rejimlerde önemli şey çarpışmalar kaçınmalıdır. Ayrıca bu ırk diğer sürücüler çizebilirsiniz.

Bu tür yerlerde sürücü Speed ​​Underground 2 oyunu Need

1) Şehir - bu modern Los Angeles benzer Bayview olağan kurgusal şehridir.

2) Havaalanı - sürekli uçaklar sinek, üzerinde basit bir alandır.

3) Beacon Hill - oyunda uzak bir yerdir.

4) Yükseklik Jackson - burada bu alışılmadık bir alandır, ama sürekli yarışıyor.

5) Köşe Harbor - birkaç parçaya bölünmüş olan bir alandır: doğu ve batı.

Yarış sırasında farklı havalarda sürücü: yağmur, kar, ve sadece güneşli havalarda. Yarışları gece ve gündüz hem yapılacaktır. Sen yarışları kazanmak için çeşitli dergilerde görünen davet edilecektir.

For Speed ​​Underground 2 oyunu Need, Rachel Teller, 27 yaşındaki bir kızın adına oynayacak.

Speed ​​Underground 2 için inanılmaz sürüklenme Need dünyasına heyecan verici bir yolculuğa başlayın. Eğer şanslı olsun varsayalım ve yenilmez gerçek bir yarışçı haline gelecektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more