Yer imleri

Nier Otomatları

Alternatif isimler:

Nier Automata, RPG öğeleri içeren bir aksiyon oyunudur. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler mükemmel kalitede, biraz karanlık ama çok ayrıntılı ve güzel. Oyun profesyonel oyuncular tarafından seslendiriliyor, müzik genel tarza uyuyor.

Nier Automata'da insanları dünyadan uzaklaştıran mekanik canavarlara karşı savaşacaksınız. Karakteriniz insan değil, kaybedilen dünyayı geri kazanma ve düşmanları yok etme direnişiyle yaratılmış bir android savaşçıdır.

Oyunun ilginç bir konusu var. Geçiş sırasında olup bitenlere dair algıyı değiştirecek birçok sır ortaya çıkacak.

Dövüş sistemi oldukça karmaşıktır, temel becerilerde uzmanlaşmak için, ipuçları sayesinde kontrolleri anlayabileceğiniz küçük bir eğitim görevinden geçmeniz gerekir.

Bundan sonra tehlikeli savaşlarla dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

  • Makinelerin köleleştirdiği bir dünyada seyahat edin
  • Tüm gizli yerleri bulun ve keşfedin
  • Kolay olmasa da karşılaştığınız düşmanlarla başa çıkın
  • Farklı saldırıları birleştirerek menzilli ve yakın dövüş teknikleri cephanenizi genişletin, her türlü düşmanı yenebilirsiniz
  • Savaş sırasında size avantaj sağlayacak güçlü bir silah bulun
  • Ek deneyim kazanmak için ikincil görevleri tamamlayın

PC'de Nier Automata oynarken yapacağınız ana görevler şunlardır.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak yapılıyor ve muhteşem görünüyor.

Oyun çeşitli zorluk seviyelerine sahip olsa da en kolay modu seçseniz bile kolay zaferler beklemeyin. Kazanmak için yakın ve uzak dövüşü birleştirmeniz, manevra yapmanız ve her düşmanın tarzına hızla uyum sağlamanız gerekir. Tüm bunları ancak başarısız girişimler sırasında kazanılan tecrübeyi kazanarak yapabileceksiniz. Önemli olan, savaş alanında stratejinizi değiştirerek tekrar deneyebilmeniz için ilerlemenizi sık sık kaydetmektir.

Eğer oyun başlangıçta sizin için çok zorsa otomatik modu etkinleştirin. Bu modda oyun, kendi başınıza nasıl savaşacağınızı öğrenene kadar savaş sırasındaki saldırıları birleştirmenize yardımcı olacaktır. Ek görevler, oyunda çok sayıda bulunan güçlü silahları bulmanıza ve seviye atlamak için gerekli deneyimi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Hangisinin kişisel tarzınıza en uygun olduğunu görmek için farklı silah türlerini deneyin. Nier Automata'yı oynamak sizin için zorsa yan görevleri tamamladığınızdan emin olun.

Olayların gerçekleştiği dünya çok güzel ama kasvetli. Oynarken inanılmaz manzaralara hayran kalma fırsatına sahip olacaksınız.

Nier Automata internet gerektirmez, sadece oyunu yükleyin ve her yerde oynayabileceksiniz.

Nier Automata'yı PC'ye ücretsiz olarak indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz. İndirim günlerinde Nier Automata indirimli olarak satın alınabilir; fiyatın önemli ölçüde düşüp düşmediğini bugün kontrol edin.

Dünyanın kurtuluşuna katılmak ve büyülü dünyanın tüm sırlarını öğrenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more