Yer imleri

Ninja destanı

Alternatif isimler: Ninja destanı

Ninja Saga Oyunu: Naruto yine bizimle .

Naruto Uzumaki hakkında anime serisinin hayranıysanız, kalp atış hızınızın yeni bir macera hakkında bir tarayıcı MMORPG oyuncağı görünce hızlanması şaşırtıcı değil. Oyun Ninja Saga, canlandırılmış ürünün orijinal arsalarına benzemese de, tüm önemli figürler mevcut ve ana karakter kadrosuna periyodik olarak katılıyor.

Oyun süreci iki bileşene ayrılabilir: bir yandan savaşlar, diğer yandan alan araştırması, ticaret, iletişim ve keşif. Bu, oyunu farklı kılar ve her şey inanılmaz derecede renkli manzaraların zemininde gerçekleştiğinden, büyük bir renk terapisi bölümü alacaksınız.

Anime tarzı birçok özel efekt içerir ve Ninja Saga'nın her fırsatta farklı numaralar kullanarak oynamak zorunda kalacağından emin olabilirsiniz. Oyun ekranı bile her zaman parlak görünüyor, çakra seviyesini, simgeleri, yetenekleri ve diğer verileri veya kontrol düğmelerini gösteren simgelerle rengarenk.

Ninja karakterleri ve okulları

Garuto dünyasına girmek, önce Ninja Saga tescilli olduğu hesabınızı etkinleştirdikten sonra olabilir. E-posta adresinizi, şifrenizi girin ve tekrar onaylayın. Ardından kullanıcı sözleşmesini kabul edin ve "kayıt" butonuna tıklayın Veya Facebook, Twitter, Google+ ve VKontakte üzerinden başka bir seçenek girişi kullanın.

Acemi mütevazı bir seçenek sunuyor: kız mı erkek mi? Ancak oyun aşamalarından geçmek ve görevleri tamamlamak, daha olgun ve yetenekli yeni yüzler mevcut olacak. Hatta Naruto, Sakura, Kakashi, Sasuke ve Iruka'yı ekibinize davet edebilirsiniz.

Üç muharebe okulundaki kahramanlar tarafından sınıflandırıldı:

  • Taydzyutsu. Bu doğrultuda, karşı saldırıların gerçekleştirilmesinde ve düşman saldırılarının engellenmesinde eğitime önem verilmektedir.
  • Ninjutsu Öğrenciler düşmanın bloklarını vurmak ve ciddi hasar vermek için eğitilirler.
  • Genjutsu. Bu okul, düşmanın darbelerini önlemek, hızlı hareket etmek ve kendine beklenmedik saldırılar yapmak için öğrencilere çeviklik ve esneklik kazandırıyor.
Her bir yönün

'inin avantajları var, ancak aynı zamanda dezavantajları da var ve dövüşten önce oyuncuları sahaya koyarak tüm puanların dikkate alınması gerekiyor. Bu deneyimler aşamalı olarak gerçekleşecektir, çünkü basit bir açıklama karakterlerin tüm yeteneklerini vermez. Sadece onları savaşta deneyimleyerek, her birinin özelliklerinin yönlerini tanıyabilir.

Magiya, okulların "jutsu" ilkelerini araştırıyor ve savaşıyor

Savaştan önce "çetenizi" bir araya getirmelisiniz ve seçim, portrelerin önünde gösterilen karakterlerin özelliklerini, özel bir ekranda tanımlamaya yardımcı olacaktır. Savaşın kendisi birkaç aşamada gerçekleştirilir ve siz karakterlerinizi farklı teknikler ve süper araçlar kullanarak yönlendirirsiniz. Daha fazla puan kazanmak, QTE'ye yardımcı olacaktır, eğer ekranda belirli bir düğmenin görüntüsü belirdiğinde yeterince çevikseniz, klavyede bulmanız ve daha hızlı bir şekilde basmanız gerekir.

Kahramanların kalitesini artırmak Hokage veren işe yardımcı olacaktır. Hepsi tehlikelidir ve kavgalarla ilişkilidir. İstenilen noktaya ulaştıktan sonra, çoğunlukla Akacki organizasyonuna ait olan kötülerle buluşmaya hazır olun.

Long, sizi rahat ve hızlı bir şekilde yere götüren otomatik bir navigasyon sistemi kullanıyorsanız, varış yerini bulmak gerekli değildir.

Minovinav seviye 22 Ninja Saga, en muhteşem PvP savaşlarının yapıldığı Arena'ya geliyor. İlk başta, sistemin kendisi, sizin sınıfınıza göre, grup kompozisyonu, pompalama seviyelerinin seviyesi, beceri ölçeğinden oluşan derecelendirmenize göre seçiyor.

Özetle, oyunu türünde güvenle birinci sınıf olarak adlandırabilirsiniz. Anime ve tarayıcı RPG hayranları, özellikle Russified olduğundan, hayran kalacaksınız.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more