Yer imleri

No Man's Sky

Alternatif isimler: No Man's Sky

No Man Sky mastering alanını oynarlar.

uzay teması birçok oyun ürünlerini oluşturulur, ancak fikri oyuncu değil, aynı zamanda geliştiriciler kendileri sadece heyecanlandırmak devam ediyor. Sürprizler kaçınılmaz yazarlar böylece keşfedilmemiş alan, hayal verir ve oyuncular yeni fikirler kabul etmekten mutluluk olacaktır. Haziran 2016 yılında Stüdyo Merhaba Oyunları çalışan yeni bir projenin planlanan bırakma. Oyun No Man Sky eşsiz flora ve faunası ile görünmeyen gezegeni okuyan, sonsuz seyahat edebilirsiniz hangi büyük sandbox, olacak.

Uzay Simülatörü tek kullanıcı ve multiplayer oyun modları sağlar ve & nbsp olacak ve PS4, PC & nbsp aynı anda.

ilginç bir gerçeği Oyuncak & ndash işin başlangıcıdır; Kapalı kapılar ardında dört kişinin daire kökenli. Yıl boyunca, şirkette hiç kimse küçük bir odada yaratıcı sürecini kaynar ve zaten eşsiz bir motor ve kendi oyun ortamı var hiç bir fikrim yoktu. Şimdi grup 13 kişiye büyüdü.

2014 yılında Proje E3'te sunuldu ve üç ödüle aday ve"En İyi Orijinal Oyun"ve ruhuyla kazandı"bağımsız geliştiricilerin en iyi oyunu." Onun eleştirmenler sadece yakıtlar yeni ürün ilgi tanınmasıyla ilgili No Man Sky indir tür rüya gerçek fanlar.

galaksi araştırmak. Oyun içinde

gezegenler çok ve olası yolculuk çıkacak yeni her zaman oluşturulur. Yazarların amacı oyuncuların kendi tarihini yazmak için izin olduğundan, takip etmek zorunda bazı senaryolar, yoktur. Galaksiler arası taşıma, yeni gezegenleri bulmak ve onları keşfetmek. Bu hayvan veya bitki yeni bir tür bulmak mümkün olacak mı? & ndash; tarama ve ortak bir veritabanında görünür. Onların adları ile gelip ve büyük oyun kütüphanede onu yaşatmak için adınızı oturum açabilirsiniz. Eğer zafer keşfeden hayal varsa, işte burada.

atlas keşif ve diğer oyunculara yazılır, ve sizden önce başkası tarafından yapılan birçok keşifler vardır görürsünüz. Yeni topraklarında iniş, kayıp medeniyet, sıradışı, gizemli teknoloji ve imha gemilerin yıkık tapınaklar tespit etmek mümkündür. Bazı eserler yararlı & ndash olacak; senin dava veya geminin kalitesini artırmak.

gezegeni keşfetmek, biz ışıktan uzak olmanın yakın çevresinde & ndash soğuk olacağını unutmamalısınız; çöl ve sıcak ve sadece optimum mesafe yer almaktadır ki, bu açıdan uygun olduğu olabilir. Geliştiriciler göre, tüm gök cisimlerinin sadece% 10 potansiyel canlıların ve bitki örtüsü olması yaşadığı.

Sen düşmanca bir ortamda & ndash kendilerini korumak için güvenilir bir takım gerekir; radyasyon, asit, zehirli bir sis. Bazı mahkûmlar sadece öğleden sonra göründükleri gibi, günün farklı zamanlarında dünyayı keşfedin ve mutantlar ve yırtıcı dikkatli olun.

Biraz daha, ve No Man Sky indirebilirsiniz. Resmi açıklama sonrasında, sürekli güncellenmiş olacak ve yeni fırsatlar, teknoloji ve uzay olacaktır. Ticaret, savaşlar, keşif: Herkes tek bir PC üzerinde hiçbir Man Sky gemisi, ancak farklı işlevlere uyum, onu geliştirmek için yeteneği ile iken.

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo & nbsp; GHz.
  •  

    Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

    Read more