Yer imleri

Nords: Heroes of the North

Alternatif isimler: Nords: Heroes of the North
Igra Nords: Heroes of the North - Kuzey bir kahraman haline gelir.

Nords: Heroes of the North (kuzeyli: Kuzey Kahramanları)

V tür MMO strateji oyunu Nords görünür. bu ülkenin buzlu topraklarına sonra, bu enlemleri yerleşti korkunç bir kötülüğü karşılaşacak. biri haline:
 • Elfov
 • Orkov
 • Vikingov

Orada

Pust aralarında bir savaş oldu ve bu sert alanda yolunda gitmiyor, ama bugünün düşmanları çok daha kötü ve kana susamış, daha da küçük anlaşmazlıkları şımartmak için önce. En iyi savaşçı bir ordu toplayarak, ciddi bir savaş için bir araya zamanı. - Büyük bir onur sadakatini kanıtlamak isteyen her oyun için Kuzeyin Kahramanları oynamak için: Sonra Nords zaman, gerçeğin an geldi. insan marifet, orklar ve Elflerinin sihirli gücünü birleştirerek, kahramanlar daha etkin kötü ruhları saldırıları yansıtmak amacıyla, ittifaklar araya geldiler. Sen hazırlanan önemli bir rol için - alma sorumluluğu, yeni bir düzeye orduları yükseltmek.
 • savaşçının
 • Trudny yolu.
 • krallığını geri
Pervye adımlar yapılmalıdır hemen zaman Nordlar: Kuzey Kayıt Kahramanları. çekici bir yarış seçerek, içinden durumu incelemek. Bu üzücü, ancak ülkenin tam bitti ve biz çalışmaya başlayan kolları sıvayıp gerekir. Sen düşman sanal canavarlar ve gerçek oyuncular, güçlerini ve savaş test etmeye karar verdim haline PVE ve PVP savaşlar bekliyor.

Onlar karakterleri deneyim ve güç kazanmak sertleştirilmiş, çünkü kavgalar korkmayın

Ne, becerilerini geliştirmek ve kullanışlı eserler olsun. sadece sertleştirilmiş karakteri - senin partide en iyi savaşçılarını toplayıp sık arıza ve geçici korkuyor olamaz. krallığın gelişimi - savaş sayısız egzersizlere ek olarak daha huzurlu bir meslek olacak. Madencilik faaliyetleri - evler ve endüstriyel binaların yapımı için gerekli bir koşul. bira ve balıkçılık kulübe hakkında unutmayın, bir mantar bahçesi geliştirmek, mayın geliştirmek. orduları için özel eğitim sahaları ve kışla gibi önemli donanıma ihtiyacınız vardır:
 • Perchatki
 • Oruzhie
 • Shlemy
 • Kolchugi
 • Bronya
Vy önemli görevleri gerçekleştirmek ve menüden seçim yapabilirsiniz: Gol, macera ve köylerde arayın. amaç seçerek, düşman topraklarına hızlı baskını kabul ve kaynaklarının yağmalanmasını tamamlayın.
V maceralar size tam koordinatlarını ve iş koşullarına vererek, göreve gönderilir. Sadece tam olarak yürütülmesi, yeni güvenebilirsiniz.
Esli mutlaka zaferi bitmiyor tehlikeli bir trek olması, köylerin arama gitmeye karar verdi. İşte onları sürekli kasasına kendi üretim ve gelişmelerden gelir hareket üzerinde kendi hakimiyetini kurmak, yerleşim yakalamak için gereklidir. oyuncular sadece kendi konumlarını güçlendirmek ve yeterli güç oluşturmak başardı böyle bir olay, tecavüz edebilir. iPlayer Nords: Heroes of the North. Bu sizin için ücretsiz olarak kullanılabilir oyunun nüansları tüm, ama yerine kahramanlar ve ordularının seviyesini artırmak için bir ek satın almak için gerçek para izin VIP-özellik var demektir. Belirli bir miktar mevcut bu yüzden ilk başta kayıp, yararlı öğeleri satın almak. etkin bir şekilde soymaktan ve komşuları saldıran, savaşlarda daha az kayıplar taşır - Buna ek olarak, ordu daha uygun satın aldı. Bu noktalar sadece er tüm avantajlarını almak istiyorum sabırsız oyuncular içindir. Biraz sabırlı olmalıdır - ama para olmadan, tüm gelişmeleri almak için kendini besleme yapabilirsiniz. Ama daha çok diğer oyuncular ile ittifak yardımcı olacaktır oyunda deneyim ve peşin kazanmak için.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more