Yer imleri

kuzey bahçesi

Alternatif isimler:

Northgard gerçek zamanlı strateji. Bu oyun bu tür için tipik değil. Acelesiz hızıyla oyun, sıra tabanlı stratejilere benzer. Zaferi yenilgiden ayırabilecek bölünmüş saniyelerin peşinde sürekli haritada hareket etmek zorunda kalmadan yavaş ilerlemeyi seviyorsanız, oyunun tadını çıkarmalısınız. Savaşların mekaniği burada o kadar gelişmiş değil. Geliştiriciler gelişmeye fetihten daha fazla dikkat ettiler.

Oyunun başında, Drakkar'ınız bir fırtınaya yakalanır ve küçük bir adaya düşer. Ardından bölgenin keşfi ve kolonizasyonu başlar.

Northgard'ı oynamadan önce uygun bir klan seçmelisiniz.

Toplamda on tane var:

 1. Eikturnir geyik
 2. Heidrun keçisi
 3. Fenrir kurt
 4. Hugin ve Munin kuzgun
 5. Bjarki Ayı
 6. Slayt tanny domuzu
 7. Swafnir yılanı
 8. Nidhogg ejderha
 9. Svadilfari atı
 10. Lingbakr kraken

Klanların her birinin kendine has özellikleri ve kendi yönetim tarzı vardır. Örneğin, bir geyik için bunlar oyunun başında bonus kaynaklardır ve bir ejderha için bunlar fedakarlık ve kölelerdir. Bir seçim yaptığınızda klanların her biri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Başlangıçta buna zaman ayırmak daha iyidir, çünkü daha sonra değiştirmek mümkün olmayacaktır.

Oyunda epeyce kaynak türü var. Başlıcaları yemek, odun ve taştır. Ahşap, kışın bina inşa etmek ve ısıtmak için kullanılır. Evleri ve kışlaları yükseltirken taşa ihtiyaç vardır. Ve hangi yiyeceğe ihtiyaç duyulduğunu herkes çok iyi biliyor. Bir tavsiye, gıda üretimi için avlanmaya öncelik vermek daha iyidir. Kışın avlanmanın cezası yoktur, düzenli ve düzenli bir besin kaynağı sağlar.

Bunlar en önemli kaynaklardır, ancak altın sikkeler gibi pek çok başka kaynak da vardır.

Çalışanlarınızın mutluluk seviyesini de izlemeniz gerekiyor, bu parametre nüfus artışını büyük ölçüde etkiler. Mutluluk seviyesi sıfıra veya altına düştüğünde, köylü sayısında bir artış bekleyemezsiniz ve işçilerin verimliliği önemli ölçüde düşer. Bunu düzeltmek için zamanında sosyal açıdan önemli binalar oluşturun.

Herhangi bir birimi haritayı keşfetmek için uygundur, ancak vahşi hayvanların inlerine çok yaklaşmamaya dikkat edin, bazıları tehlikelidir. Alan keşfedildikten sonra kolonizasyon yapabilirsiniz, bu eşyalarınızı genişletmenizi sağlayacaktır.

Yeterince bu tür yerler bulursanız, efsane nesnelerini keşfetmek çok önemlidir, o zaman onları incelemek, askeri sanatın gelişiminden daha hızlı bir zafer yoludur.

Zafer, oyunda birçok şekilde elde edilebilir.

 • Ekonomik olarak.
 • Gelişen bilim.
 • Belirli sayıda Şöhret Puanı kazandıktan sonra.
 • Tüm rakipleri yenmeyi başarırsanız Askeri.

Hangi yolu en çok sevdiğinize karar verebilirsiniz.

Oyundaki savaş sistemi çok karmaşık değil, geliştiriciler fetihlere odaklanmadı. Ayrıca bir orduyu uzun süre kendi topraklarınızdan uzak tutmak ordunun istatistiklerini kötüleştirir.

Northgard PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam oyun portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Yolculuğunuza başlayın ve Viking klanları arasında prestij kazanın! Oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more