Yer imleri

Nosgoth

Alternatif isimler: Nosgoth

Vampirler hakkındaki arsalara bayılanlar için, herkesin Van Helsing ya da kan emici bir vampir gibi hissedebileceği bir Nosgoth ağ ekibi oyunu yaratıldı. Dört oyuncunun iki takımı, söyledikleri gibi, son kan damlasına kadar ölümüne savaşacak. Ancak kazanan ancak bir sonraki kavgadan sonra, oyuncular rolleri değiştirdiğinde puanlarda açıklanır.

Nosgoth oyunu: iki yarıştan kanlı bir gösteri

İnsan ve vampir - aralarında uzun zamandır kalıcı bir savaş var, güneşin altında olduğunu biliyorum, ama bildiğiniz gibi vampirler güneşlenmekten hoşlanmıyor. Ama biz insanlar, meşru yiyecek olarak algılıyoruz ve kategorik olarak buna katlanmak istemiyoruz. Bu temelde, farklılıklar ortaya çıkar ve biri kuvvetlerin birinin lehine radikal bir şekilde ağır bastığını söyleyemez.

Her ırkın

temsilcisinin avantajları var, ama aynı zamanda kusurları da günah.

  • İnsanlar silahların gücüne güveniyor: yaylar ve yaylar, mermiler atma, çeşitli efektlerle el bombaları, tuzaklar Ama yakın dövüş daha kötü, bu yüzden keskin dişli avcıların sana yaklaşmasına izin vermemek daha iyi.
  • Vampirler, aksine, silahları dişleri, pençeleri ve kanatları olduğu için yakın dövüşü tercih ediyor. İnanılmaz fiziksel güce sahipler ve insan silahlarına karışmamayı tercih ediyorlar.

Biz ekip oluşturuyoruz

Nosgoth'ta oynamaya karar verirken, başarılı bir hayatta kalmak için bazı kuralları anlamanız gerekir:

  • B takımlara katılın
  • Kahramanların avantajlarını makul bir şekilde kullanın
  • Ayrılmayın ve düşmana karşı yalnız çıkmayın

Bir takıma ihtiyaç duyulan şey, birlikte güçlü olduğunuz açıktır. Fakat taktikler için, başarıyla yerleştirmek için karakterlerin özelliklerini göz önünde bulundurun. Vampirler duvarları mükemmel şekilde tırmanmayı, uçmayı, uzaklara atlamayı, muazzam bir güce sahip olmayı biliyor, ancak her birinin yetenekleri farklı oranlarda geliştiriliyor. Mağduru zıplayan ve yenebilen hızlı ve hafif vampirler var; diğerleri büyük ve güçlü, yan tarafa dağılmış düşmanları; Yine de diğerleri kurbanı kalabalıktan alıp onunla uçuyor.

insanın kendi fişleri var. Okçular, tatar yayı, harç adamlar: farklı türde atıcılar ayrılır. Buna göre, biri izci olacak, biri destekleyecek, biri keskin nişancı olacak. İnsanlar için oynarken, çekime, uzun çekime, çok, çok uzun ve yoğun çekime hazırlanın.

Savaşın gelişmesine katılmak ve katkıda bulunmak için Nosgoth'u indirmeniz, bir kahraman yaratmanız ve ekibin geri kalanını ağda bulmanız gerekiyor.

Karakteristiği arttırır ve sınıfı

olarak gösteririz.

Tüm kahramanlar kademeli olarak güç ve el becerisi kazanıyor. Başka bir deyişle, kocalar ve sürekli savaşlarda sertleşmiş. İPlayer Nosgoth'ta da benzer bir durum varsa, yanlış gidemezsiniz. Kişiliğinizi yükseltmek için savaşlara katılın ve sınıfınızı artıracak bir eser elde edin.

Görevleri tamamladığınızda, birçok yararlı şey satın alabileceğiniz bir para kazanırsınız: beceri, ekipman, üniforma. Tecrübe, beceri ve gelir biriktirme sürecini hızlandıran gerçek para var. Ayrıca takviye ve kaplama satın alabilirsiniz, ancak bu satın almalar zorunlu değildir ve onlarsız yapabilirsiniz.

Plus Nosgoth'a kesinlikle oyuncuların göreceli eşitliği varlığı denilebilir. Yani, deneyimli oyuncular yeni başlayanlara saldıramaz ve yok edemez.

Arsa

Pohod dinamikleri, güzel grafikler, heyecan verici dövüşler, çeşitli ücretsiz özellikler. Ama en önemlisi, harika bir şekilde yürütülen bir vampir teması fikri. Vampirler hackneyed bir konu haline geldiklerinden, orijinal yaklaşım için geliştiricilere övgüler verilebilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more