Yer imleri

Ahtapot Gezgini

Alternatif isimler:

Octopath Traveler Klasik tarzda RPG. Oyun PC'de mevcuttur.

Grafikler savaş sırasında harika detaylar ve parlak efektler ile çok güzel ancak bilgisayardan çok yüksek performans gerektirmiyor. Burada 2d grafikler, 3d efektlerle inanılmaz bir şekilde birleştirilmiştir. Bu çok sıra dışı bir çözüm ama sonuç etkileyici. Karakterler yüksek kalitede seslendirilmiş, müzik seçimi oyuncuları memnun edecek ve zamanla yormayacak.

Artık güzel bir resme çok para harcamamak için klasik tarzda oyunlar çıkarmak moda oldu ama durum böyle değil. Oyunun iyi bir hikaye ile çok kaliteli olduğu ortaya çıktı. Proje bir nedenle birçok ödül kazandı.

Oyunun geçtiği dünyanın adı Orsterra. Sekiz bölgeye ayrılmıştır. Her bölge diğerlerinden önemli ölçüde farklıdır. Hepsini ziyaret etmeniz gerekiyor. Sekiz farklı karakteri canlandıracaksınız. Oyun sırasında her birinin geçmişini öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Yönetim karmaşık değildir, düğmeleri istediğiniz gibi özelleştirmeniz ve yeniden atamanız mümkündür. Gamepad'ler desteklenir. İpuçları sayesinde her şeyi anlamak zor olmayacak.

Oyun, her karakter için sekiz ayrı hikaye kampanyası sayesinde uzun süre ilginizi çekecek.

Görevler çeşitlidir:

  • Bölgelerin her birini keşfedin
  • Bu toprakların sakinleriyle sohbet edin ve yeni arkadaşlar edinin
  • Deneyim kazanmak için ek görevleri tamamlayın
  • Oynayacağınız sekiz dövüşçünün her birinin özelliklerini keşfedin
  • Düşmanlarınızla savaşın ve kazanın
  • Kahramanların yeteneklerini yükseltin ve önce hangi becerilerin öğrenileceğini seçin

Bu, oyunda sizi bekleyen görevlerin kısaltılmış bir listesidir.

Masal dünyasında seyahat etmek çok ilginç, manzaralar büyüleyici. Ama burasının tehlikeli bir yer olduğunu ve düşmanların her yerde pusuya yatabileceğini unutmayın. Tüm köşeleri ve çatlakları keşfedin ve gizli nesneleri ve konumları kaçırmayın. Sekiz alanın her biri birbirinden farklıdır, bu nedenle aynı tür manzaralara bakmaktan yorulursunuz diye endişelenmenize gerek yok.

Savaşlar sırasında oyun sıra tabanlı bir moda dönüşür, rakiple sırayla saldırın ve savunun. Kontrol ettiğiniz sekiz kahramanın her biri benzersizdir ve savaşlar sırasında kendi stratejisini takip eder. Karakterinizin seviyesi yükseldikçe, yeni ve daha ölümcül hareketler öğrenebileceksiniz. Hikayede ne kadar ilerlerseniz, o kadar güçlü rakiplerle karşılaşacaksınız.

Seyahatlerinizde göreceğiniz sadece kötü adamlar değil, Osterra sakinlerinin çoğu arkadaş edinmek isteyecek.

Okunacak diyaloglara hazırlıklı olun. Bu özellik, tüm klasik RPG'lerin doğasında vardır.

Yaptığınız seçim bundan sonra olacakları etkiler, dikkatli olun.

Octopath Traveler oynamak için internete ihtiyacınız yok, sadece oyunu kurun ve bağlantınız olmasa bile keyfini çıkarabilirsiniz.

Octopath Traveler PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalından veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz.

Heyecan verici bir RPG'nin tadını çıkarmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more