Yer imleri

Odin Görev

Alternatif isimler: Odin Görev

Odin Görev Online & ndash; ücretsiz tarayıcı fantastik rol yapma oyunu, içeriği İskandinav efsaneleri hikayeleri yankıları. Proje Youjoy aittir. Yaratıcıları memnun yapmak için mümkün olan her şeyi yaptık. En üst düzeyde oyun grafikleri, oyun detaylı ve unutulmaz yoğun ve iyi dengelenmiş, parlak bir dünya. Oyunun Gösterimler bunu daha önce sadece tanrılara kullanılabilir olmuştu bu büyüleyici dünyayı ziyaret etme fırsatı olsun her gün değil, gerçekten uzun bir süre bulunmaktadır. O tanrıların önce yaptığı gibi Ama şimdi sıradan insanların savaş için buradayız. Ancak, hatta insanlar burada gerçek ustaları hissetmeye başladı ve, tanrılar sen yerle ilgili olayları kontrol ve Odin Görev oynamak olma hakkını ayırdık. Sen görkemli yarışmalar, tehlikeli bir yolculuk, şiddetli savaşlar ve çeşitli konularda arayışı atamaları bir sürü geliyor.

heyecanlı maceralar girdap içine atılmak için, size Odin Görev onay gerekiyor. Bir hesap oluşturmak için, böyle bir kullanıcı adı, e-posta, şifre (tekrarlama) olarak bilgi vermek. Buna ek olarak, oyunda kayıt Odin Görev kuralları kabul etmiş ve bir onay işareti otomatik olarak doğru yerde olduğunu farkında olmalıdır.

Bu Odin Görev online oyun oldukça mütevazı sistem gereksinimlerini farklı olduğunu güzel. Modern bir tarayıcı ve internet bağlantısı huzurunda, PC, yüksek parametrelere sahip olmasa bile, oyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Odin Görev , sen savaşmak istiyorum hangi tarafı karar vermeniz gerekir oynamaya başlamadan önce. Ebedi iyi ve kötü teması ve sanal evreni dokundu. Burada bir ışık veya karanlık yüzü alabilir. Daha sonra aşağıdaki listeden en uygun sınıf seçmek gerekir: bir avcı, suikastçı, büyücü, savaşçı, rahip. Meşru bir yolcu rolünde, tüm komut dosyası olayları hazırlanmıştır hangi yaşayabilirsiniz.

Eğer yeterince cesur iseniz

, derin haddeleme ovalar bir hazine avı. Bu anlatılmamış zenginlikleri tanrıların kendileri tarafından, saklandığı korunmaktadır yerdir. Bazen İttifak bu zor çile geçmesi için gönüllü savaşçılar gönderdi. Tabii riski harika, ama oldukça haklı. Senin ittifakın önünde biraz şans ile yeni ufuklar açıyor. Ve heyecan verici maceralar kentin Medegeyt mülkiyeti için savaşta katılacak. Kitle kıyma gözlük hatta en gelişmiş hayran olacak. Sonuçta, castellan Medagate olmak için bir şans şehir merkezine almak ve hiç kimse kaybetmek gönüllü olmak ister heykeli ele geçirmek için. Bu nedenle, her katılımcının sonuna kadar savaşmaya hazır olduğunu ve bir savaşta bazen kahramanların yüzlerce yakınsama olabilir. Biraz heyecan görünüyor eğer Eh, arenaya yola yönlendirir. Sadece kendi yeteneklerine tam emin değilse, daha önce rekabet tanrılar ve ortak bir adam, burada karışmam gereken bir yer olduğunu unutmayın. Kasılmalar mizahi değil, tüm layık rakipler sadece merhamet vazgeçmek niyetinde değilim. Yani bu yarışma kalbin zayıf değil, çünkü ne kendiniz karar verin.

oyun Odin Görev geniş yerlerden. Ve araştırma için kullanılabilir kesinlikle bütün toprakları. Güzel bir şey bağlar kullanılmasıdır. Ulaşım aracı olarak değil, sadece yararlı Pet değil, aynı zamanda savaşta hayatta kalmak için yardımcı olur. Ayrıca, daha eğlenceli! İleri! Gökler, zindan, deniz dibi tam seyahat susuzluğunu gidermek sağlayacaktır. Buna ek olarak, bir büyülü dünya ile amaçsızca dolaşmak olmaz. Yolda yararlı nesneler veya silah şeklinde kendi ödül getiren yerine getirilmesi hangi işlerin çok sayıda vardır. Bir karşılık ekipmanları onları tam olması bilinen kritik durumlarda, hayatta kalmak için yardımcı olur.

Eğer oyunu oynamaya başlamak gibi ilginç işgal kısa sürede nasıl bağımlılık kendi deneyimlerini yapabilirsiniz Odin Görev . Bilgisayara olmak ücretsiz anı olması beklenir. Ruh daima en üst düzeyde olacak olsun, eğlenceli oynayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more