Yer imleri

Kulüp OldBK Fight

Alternatif isimler: Eski oldbk Kulübü, Eski BK, OldBK, Fight

Eski BK Online & nbsp; - bu oyun savaşır anda inanılmaz popüler geleneğini devralan internet Rus segmentinde, en eski multi-player oyunlardan biridir.

Online Oyun & nbsp; Eski BK & nbsp; sadece bir Internet tarayıcısı gerektiren kullanıcının bilgisayarı özel gereksinimleri ilerlemek değil, Internet Explorer'ın en iyisidir. Yaratıcıları bu & nbsp vurgulamak, hatta bir akıllı telefon üzerinde çevrimiçi Eski BK mümkündür oyunu oynamak için. & Nbsp;

oyun & nbsp kaydol, Eski BK şehir & ndash seçimi ile başlar; Avalon Şehir ve Capital City. Sonra Eski BK online kayıt & nbsp; kullanıcı sözleşmesi koşullarını kabul ve resimdeki kodu girmek için, cinsiyetinizi, doğum tarihi girmek, parolayı tekrar istediğiniz karakter ismi, elektronik posta kutusu, şifre adresini girmenizi isteyecektir. Üye Ol & nbsp; Eski BK & nbsp; tam ve macera başlar.

Eski BK online oyun & nbsp; oyunun inceliklerini anlamak için acemi atma değil. & Nbsp; Bir sohbet & ndash var; Genel ve oyun, yanı sıra çok sayıda mini sohbet hem de. Buna ek olarak, yine tecrübeli oyuncular tüm zorlukların, ancak forumunda düzeyinde 4'e kadar karakter yasak yazma çözmek için yardımcı olabilir foruma gidebilirsiniz.

Tarafsız bir parti, savaşan taraflar arasındaki dengeyi korumak için mücadele ediyor;

oyun dünyası yanı sıra & nbsp varlığı, Işık ve karanlık arasındaki ebedi çatışma üzerine inşa edilmiştir.

Senin karakterin birkaç özelliklere sahip olacak:

- Güç,

- çeviklik,

-intuitsiya

- dayanıklılık,

- zeka, & nbsp;

- bilgelik

- direnç.

başlangıçta kendi karakteristikleri arasında dağıtabilirsiniz verilen puan olacaktır. & Nbsp seviyelerini yükseltmek olarak; Sen ekstra puan verilecektir sırasıyla özellikleri artacaktır. Bunu yaparsanız & nbsp oynarken; Eski BK, bu 4 seviyesine kadar, sen Witch Doctor at ücretsiz olarak yapabilirsiniz, ve karakter seviyesi 4 sonra haftada bir veya ödeme ya bunu yapmak mümkün olacak, sen performans özelliklerini dağıtmak istiyorum anlıyorum başarı için şifacılar.

Bir silah ve büyü oynama mülkiyeti:

oyun, iki beceri karakterinizi geliştirmek mümkün olacak. Silah ustalık becerileri 4 gruba ayrılır: bıçak ve muşta, kılıç elinde, bulundurulması kulüpleri, sopalar, baltalar sahip ve bulundurma baltacıklar.

Her beceri size laquo için & göstergeleri geliştirmek; beş & raquo;.

Karanlık, gri büyü büyü ve ışığın sihirli; & nbsp:

oyunda sihirli üç çeşit öğrenebilirsiniz. Eğer koruma, mücadele ve nötr büyü bir büyü kullanmak için Magic yararlıdır.

Sadece karakter eğilimlerden biri, sahip olacak olan oyun 5: tarafsızlık Yolu, ışık yolu, gerçek ışık, karanlık ve kaos yolu yolu. Bağımlılığından büyük ölçekli savaşlar bir klan yanı sıra katılımı katılma olasılığı bağlıdır.

& nbsp; Eski BK oyun olduğunda, karakterinizin iyi düşünülmüş yerleri & ndash aracılığıyla Tanrıların Arena'da mücadele, ya da dolaşmak mümkün olacak; Belirli oyun fonksiyonlarını taşıyan özel oyun alanı. Merkez alan, Park Caddesi, Kale Meydanı ve diğerleri: Bu gibi yerlerde olduğunu.

oyun görevler ve ndash büyük bir çeşitlilik vardır; Eğer, deneyim kazandıkça kendi düzeyini yükseltmek ve bir ödül gelecek savaşlarda size yardımcı olacak benzersiz şeyler olsun sırasında özel ustaca görevler.

oyunu Eski BK diğerlerinden & ndash onu farklılaştıran bir bükülme vardır; Özel bir oyun gerçek DJ'ler istihdam radyo ve sevdiği bir şarkıyı sipariş veya birisi selam göndermek için fırsat var.

Online oyun Eski BK ilk tarayıcı oyunlarından onun bir ruhu, gelenek ve gerçek dünyada iddialı ortaklık toplantıları için ünlü savaşır, biri geleneğini sürdürüyor, Fight Club. Bu nedenle, oyun & nbsp oynamayı sevenler saflarına katılarak, çevrimiçi Eski BK, kendinize internette değil, aynı zamanda günlük yaşamda değil, sadece arkadaş ve ortakları bulabilirsiniz.

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more