Yer imleri

Onema

Alternatif isimler: Onema

ONEMA Online & ndash; ücretsiz çok oyunculu tarayıcı tabanlı strateji oyunu uzay konular. Sen kendi askeri ve ekonomik sistemi yaratacak olan, muazzam bir fantezi dünyasında kendinizi bulacaksınız. Sen rekabet veya diğer oyuncular ile işbirliği yaptığı gezegende barındırılan ve yeni galaksileri fethetmek olacaktır. Komşu imparator ile düzenlemeler yapmak mümkündür, ama yakın olanlar saldırabilir. Sen bir eylem ders seçebilir ve duruma bağlı olarak, bazı kararlar almak mümkün olacaktır. Düşmanlar her zaman uykuda değil, çünkü, ONEMA oynamak tetikte sürekli olmak zorunda başlayan ve saldırıya olabilir. Gluttony ve zulüm için ünlü gezegeniniz uzay korsanlar, işgali sakının. Gerekli değil zor olarak, kendinize iman kaybetmek yok. Zamanla, galaksinin terk yerde küçük bir alan büyük bir imparatorluk haline dönecek ve siz onun sahibi olarak, kendi başarılarından gurur olabilir!

Oyun & nbsp; Nutku herkes için kullanılabilir, düşük sistem gereksinimleri yüzünden. Oyun inhibe edilmez için, PC spor ayakkabı parametreleri aynı olmalıdır:

- işletim sistemi Microsoft Windows XP / Vista / 7;

- CPU Pentium, Intel, AMD (2. 2 GHz)

- 512 Mb RAM,

- ekran kartı 128 Mb

- DirectX 9 uyumlu ses kartı.

, boş gezegen olsun, yeni bir imparator oluşturmak için. Bu ONEMA kayıt önce gelir. Evren, giriş, parola, e-posta: Gerekli Aşağıdaki form alanını tamamlamanız gerekir. Sisteme girmeden Unutmayın, bu yüzden kendinizi bizim Kullanıcı Sözleşmesi kabul kabul. Aziz & laquo düğmesine bastıktan sonra; oynamaya başlayın! & Raquo; Sen uzayda uçuruma bulacaksınız ve öğrenmek ve fethetmek zorunda.

o kendi eşyalarını açık alanlarda kendini bulduğumuz ilk kez büyüleyici bir asistan yanındaki çünkü, karışık edilmemektedir. Gizemli bir gezgin değerli bir malzeme bir dağa dönüşmesi (mevcutsa) kaynakların bir avuç gibi, zengin nasıl sırlarını açacak. , & Ndash doğru başlangıç ​​Unutmayın; Gelecekteki başarı! Yeni başlayanlar için misyonları eğitim sonra eğlence başlıyor! Önerilen üç otomat tarafını seçin ve bunun için gitmek!

gezegen İyi Stoklar çeşitli kaynaklar bulabilirsiniz. Bu Deuterium ve Enerji ve Karanlık Madde. Ana kaynaklar aynı metal ve kristal bulunmaktadır. Bu malzemeler tesisleri, filo ve hatta gezegen savunma her türlü yaratılması için vazgeçilmezdir. Bunların üretimi için madeni inşa etmek olmalıdır. Ayrıca mayın derinleşecektir. Bu nedenle, hasat sayısını artırmak. Madenlerin işletilmesi için enerjiye ihtiyaç olduğu gerçeğini göz önünde bulundurun. Senin görevin & ndash; onun kaynağını tüketmek olmadığından emin olun. Bu arada, bu güneş enerjisi santrali ilk etapta inşa edilecek.

Gerekirse

Ayrıca oyun sırasında size hammadde ticaret, araştırma yapmak, güçlü bir teknoloji yaratmak ve olacaktır. Eğer teknolojiyi oluşturduğunuz dik, daha gezegenleri kolonize ve bu nedenle kendi mülkiyeti genişletmek mümkün olacak.

zamanla mayınlara ek olarak nesneleri askeri, örneğin, bir fabrika robotlar, tersane, fabrika nanitler inşa etmeye başlayacak. Zamanla, aynı zamanda termonükleer enerji santrali, Teknokent, çeşitli barınaklarda ve depolama Terrarformer, füze silolarında olarak binalar ve hatta Ay yapılara kadar olacak, yani Ay Üssü, Dokunmatik falanks ve Teleport. Bütün bu gezegenin iyi gelişiyor ve bu dünyada kendi ayakları üzerinde sağlam duran gerçeği kanıtlamaktadır var. Bu inşaat mezun olduktan sonra, dinlenmek için muktedir olası olduğu söyleniyor. Sonuçta, yapının geliştirilmesi gerekir, bu nedenle etkinliğini düzeylerini artırmak ve edebilir.

Sadece ONEMA oynayacak düşünmeyin ve onun gezegende çevrilmişti yapmak. Hiç de değil! Çiftlik ekonomisi, ama o ve büyük savaşlarda yer almak için elini uzatmak gerekir. Bunu yapmak için, güçlü bir filo (bir atamaya emanet gemilerin grup) olması gerekir. Bu arada, daha uzun oyun olacak daha sağlam için şansı olacaktır. Genel olarak, menüde bir donanma tersane inşa edecek, ve bilgisayar teknolojisinin her seviye ile filonun başka bir ücretsiz yuvası ekledi.

Tabii ki, ulaşım tür oyun ONEMA veriyor merak ediyor. Teknolojinin özel bir türü, kendi tehlike özen etmeyen, (önleyicilerin gezegenlerarası roket) füze olduğunu.

Browser Oyunu ONEMA size eğlenceli bir sürü verecektir. Havalı teknolojileri yaratma ve sadece sosyalleşme & nbsp keyfini yaparken, zihni parlaklık geliştirmek ve kendi gezegeni gelişmeye yol gurur olacak, sıcak Savaşta heyecanlı anlar yaşayacaksınız; ilginç insanlar. Tüm çabalar iyi şanslar!

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more