Yer imleri

Tek parça 2 korsan kral

Alternatif isimler: Van Turta 2

One Adet Çevrimiçi 2 Korsan Kral Korsan Adventures

anime yönü hayranı, kesinlikle Japon TV dizisi One Piece arsa hakkında çok şey biliyor. Bu korsan destanının, korsanlara meydan okumaya karar veren cesur çocuk Luffy hakkındaki şöhreti Japonya'nın çok ötesine geçti. Bu nedenle, isimsiz dizinin ardından, her oyuncunun Luffy ve ekibinin yolculuğuna katılmasını sağlayan tarayıcı tabanlı bir bilgisayar oyunu piyasaya sürüldü.

Projenin ilk bölümünden sonra, geliştiriciler, serinin hayranlarının zevkine, bir sonraki sürümü yayımladı, One Piece Online 2 idi. Bu seçenek, orijinal arsadan sapmalarla ilgili çok fazla tartışmaya neden olabilir, ancak hiç kimse bu yeniliklere benzersiz değil diyemez. Bu durumda, oyunun yaratıcıları, 15 yıldır devam eden bilinen korsanlık geçmişini kullanmadılar. Tamamen farklı bir yaklaşım seçildi. Oyun için, bütün kurguyu radikal bir şekilde değiştirmeyi sağlayan sihirli kurgu ifadesi seçildi.

Korsan dünyasının farklılıkları

Bu çevrimiçi oyunu oluştururken, geliştiriciler hayranların isteklerini dikkate aldılar, bu nedenle seslendirme önceki bölümdeki oyuncularla aynı oyuncular tarafından gerçekleştirildi. Oyunun bu versiyonunda, elbette, bazı kurgular var, hatta orijinal arsanın ihmali var. Ancak, bu temelde geliştiricilerin Luffy ve Amiral Borsallino veya kötü adam Enel arasında ittifaklar kurmalarına izin verildi.

Şimdi olanlara önemli ayarlamalar yaparak One Piece 2 oynayabilirsiniz, oyuncu için daha heyecan verici bir hikaye sunar, tabii ki, oyunda böyle bir çok ayar var. Oyuncu artık oyun sırasında insanları zombilere çevirme yeteneğine sahip ve Luffy, Zorro ve Sanji'yi tüm korsan dünyasının ana düşmanı yapan bir ekip yapma yeteneğine sahip.

Online oyunların avantajları:

  • Plot bu oyunun ana özelliği değil. One Piece Online 2, birçok sanal kötü adamla savaşma fırsatı yakalayan oyunculara hitap edecek,
  • Easy oyun. Bu anime yönüne yeni başlayanlar bile ekranda neler olduğunu hızla anlayabilirler. Buradaki her seviye, oda, koridor, vb. Olan dev bir harita. d. Düşman ordular arasında manevra yapan oyuncu düşmanın oyun puanlarını yakalamak zorundadır;
  • Cep gölgelendirme teknolojisine sahip yüksek kaliteli grafikler. Oyunun geliştiricisinin seçtiği hiçbir şey değildi, çünkü onun yardımıyla diziyi izlemek izlenimi yaratıyor;
  • Oyun boyunca ipucunu kullanma yeteneği. Bu anime hikayesinin en özel hayranı bile oyunun ayrıntılarında kaybolabilir. Bu nedenle, bu amaçlar için oyunda katılımcıların profillerini, videolarını ve biyografilerini satın alabileceğiniz özel bir mağaza sağlandı.

iPlayer One Piece 2 Online, her şeyden önce, hayranları için bir oyundur. Sadece Japon TV dizisinin sadık hayranı ve tarayıcı oyununun ilk versiyonunu amaçlarına dayananlara tanıdık gelen çok sayıda nüans ve özellik var.

Fact, serinin komplo ve buradaki orijinal oyunun biraz unutulduğunu, bu oyunun hayranları tarafından şaşkınlık yaratmadıklarını, One Piece Online 2 oynamaya başladıklarını ve inanılmaz maceraların yeni dünyası tarafından yakalandıklarını söyledi. Arsa, geliştiricilerin formülasyonunda öne çıkmaz; buradaki ana şey, özel efektler, canlı grafikler ve arsanın dinamik gelişimidir.

Van Pies'i oynayabilmek için sitede 2 kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ondan sonra, kullanıcı tekrar tekrar oyunun en sevdiği anlarına dönüp en heyecan verici seviyelerde ilerleyebilir, stratejilerini geliştirebilir, savaşlarda bulunabilir ve en uygun anime karakterini seçebilir.

 

Tek parça 2 korsan kral