Yer imleri

One World

Alternatif isimler: Tek Dünya, Tek Dünya

OneWorld & nbsp; Online & ndash; çarpıcı grafik ve animasyon ile ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. Siz yalan olan bir gizemli ve esrarengiz dünyasında kendinizi bulmak & nbsp; & hellip ilginç bir sürü

Online oyun OneWorld herhangi bir tarayıcı mevcuttur ve oyun istemcisi kurulum gerektirmez!

// Oneworld: Siteye (http ile kayıt yaparken:

oneworld Katıl gerekir oyunu başlatmak için. QIP. ru /) Eğer laquo & ana sayfasındaki düğmeye bu tıklama için, hizmet QIP etkinleştirmeniz gerekecektir; Kayıt & raquo; ve bir sonraki sayfada, bir ad ve giriş girin. Dahası, yeni bir pencerede, diğer e-posta, cinsiyetinizi, doğum tarihinizi şifrenizi girin, gösterilen kodu girin ve oyunun koşullarını kabul. Bitti & raquo; bütün bunlar, basın ve laquo sonra;. Oyuna girerken Dahası, bir tarafı (açık veya koyu), karakterin cinsiyeti, adını ve avatar seçmeniz gerekir. Sonra, yeni bir sayfada, girişinizi (e-posta), şifre belirtilen kodu girin ve anlaşma Oyun Kuralları kabul eder. Up & raquo; & laquo tıklayın; Oyunda sizin üzerinizde Oneworld bu oyun Kayıt!

OneWorld online oyun, Daha önce de belirttiğimiz gibi, ışık ve karanlık bir tarafı vardır. Parlak tarafında için Cüceler, Elfler ve Erkekler, ve Karanlık katıldı - iskeletler, Karanlık büyücüler, Lychee ve benzeri ...

beş ünite kadroyu oluşacak olan (karakter) olacağım, oneworld oynayın. Her birim onlar oyunda kullanabilirsiniz sırayla öğrenmesi gereken, kendi becerileri vardır. Savaşta yenilgi durumunda, üniteler ölmezler, onlar yine yeniden doğmuş bulunmaktadır. Bu sayede, ordusunu asla kaybetmeyeceğiz. Oyun sırasında, karakterler deneyim kazanmak ve daha güçlü olacak yeni beceriler kazanacaklardır.

OneWorld online oyun birimleri usta temel becerilerin çeşitli düzeylerde:

F & ndash; Bu içerir düşük seviye olan: zanaat, büyü, ekipman, bilim, komuta ve kontrol;

E & ndash; Bu düzeyde silah becerileri bilinmektedir: - savaşçı ve mage - porteler, hançerler, baltalar, maces gelecekte kullanılacak öğeyi seçin;

D & ndash; bu daha ayrıntılı bir düzeydir. Örneğin, sihirli belirli bir kategoride, karakter Büyücülük & hellip elemanları veya belirli bir konu arasında bir seçim yapmak için davet edilir

, diğer düzeyleri (C, B, A) yukarıdaki ile benzerdir. Aralarındaki fark onlar zarar gücünü artırmak ve okuma Karakterinizi veya birimler büyü olduğunu sadece.

Sizin kahraman mücadele ve seçenekleri mücadele değildir. Kavga ve ndash bakın; Fiziksel ve büyülü, sihirli ve fiziksel koruma Saldırı, Sağlık Girişimi, Sağlık ve savaşta Mana Regeneration. Ve kavga & ndash tarafından değil; Sağlık ve mana geri ve deneyim laneti kaldırın.

üretim, bina ve pompalama becerileri yapımı için gerekli olan kaynakların canavarlar yenerek Oneworld alabileceğiniz online oyun oynamak için (birçok kaynak, bu yüzden numaralandırmak olmaz).

oyun bazı şeyleri satın almak veya satmak bir mağaza var.

depolar, bina geri dönüşüm, Tavern, Sunağı, Demirci, hat, takı ve mayınlar gibi binalar inşa fırsatı verilmiştir gibi. Her bina amacına hizmet eder, bu yüzden online OneWorld sıkıldım olmayacaktır oyun.

Bu oyun farklı yerlerde, görevler ve zindan bir yeri vardır, ve ilk görev korkunç ve kötü canavarlar tarafından iskan mağara yolculuk olacak. Tecrübe eksikliği göz önüne alındığında, bu görevi size yardımcı olacak bir rehber yardımcı olacaktır. Belirlemesinden sonra, deneyim, altın, ve bazı ortak nesne şeklinde bir ödül verilir.

oneworld böyle bir savaş alanlarında oynayabilir: & nbsp; & Nbsp;

PVE (dış dünyaya karşı oyuncu) - haritalar, zindanlar, örnekler, sizin karakter mevcut tüm bu. Sen, canavarlar farklı grupların bir dizi sorunla karşılaşmaya hazine aramak, iyi sandıkları toplamak, fetih için bina ve alan çeşitli yapacağız; & nbsp;

nbsp;

PVP (oyuncu karşı oyuncu) - farklı risk seviyeleri ile tüm harita. Orada PVP noktaları, kuşatmalar ve klan mücadele, fetih ve rakibinizin şehirlerin yağmalanması sisteminin yanı sıra sert ölümcül varlığı.

oyunda bir Kraft vardır. Bu özelliği kullanarak, demirci, simyacıları ve hat diğer ustaları kiralama, bir üs inşa edebilirsiniz, daha iyi performans için kendi atölye geliştirmek mümkün olacak, ve daha & hellip olacak;

Bu oyunda, her oyuncu gelecekte geliştirilebilir ve üzgün olabilir, kendi topraklarını, sahip olabilir. & Nbsp;

Sikke ve kristaller -

One World iki para vardır. & Nbsp;

paralar şunlardır: altın, gümüş ve bronz, onlar oyunda kazanabilirsiniz ve bu en değerli para birimi oyunda olduğu gibi kristaller, Banka'nın satın alınabilir.

Böylece ayinleri, hazineleri, hediyeler, ve:

Bu oyunda çok daha ilginç şeyler var. d. Bütün bunlar ne görmek istiyorum ve süreci denemek OneWorld bakayım!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more