Yer imleri

Sihir Sırası

Alternatif isimler: Sihir Sırası
En iyi aksiyon geleneklerinde

Büyü Düzeni

Bat 2010'da yayınlanan devasa savaşların, fantastik özel efektlerin ve dinamik eylemlerin hayranları olan Order of Magic oyunu zaten tanıdık geliyor Bu, hareket tarzında çok oyunculu oynanış ve yakın dövüşçülerin, çeşitli silahların ve sihirlerin kullanımında klasik bir ürün.

Geliştirici, oyuncuların kontrol ilkesini zorlaştırmadan, en avantajlı özelliklerini, parlak ve heyecan verici hale getirdi. Bu tür eğlenceler konusunda tecrübeli olanlar burada da kolayca rahatlayabilirler, çünkü Sihir Nişanı'nda oynamak için birinin manipüle etmesi gerekir:

  • Dört anahtar: Kahramanı
  • taşımak için WASD
  • Muse bloğu ve grev
  • Sihirli ve fiziksel saldırıları değiştirmek için fare tekerleği

Will bölgesi ve bölge sakinleriyle tanışın

Sihir Sırası kayıt işlemini tamamladıktan sonra, kendinizi Astarma'nın görkemli, gizemli topraklarında bulacaksınız. Uzun zamandan beri iktidardaki güçlü klanlar arasında bir takım anlaşmazlıklar oldu: Kurucu Ev ve Migurath Evi. Herkes ayrılmamış mutlak güç hakkını savunur ve geleneksel kıyafetleri ile tanınır: Vakfın temsilcileri mavi kıyafetlerle, Migurata ise kırmızı kıyafetlerle.

Astarma sakini üç sınıf kurdu:

  • Paladinler
  • Tamery
  • Oklar

Paladin en ünlü, yalnızca düşmanla tanışan ve temas halinde olan dövüşçülerle savaşan ve sentez unsurları onlara yardım eden en cesur ve yetenekli savaşçılardır.

Tamer, ateşin gücünü kullanarak orta mesafeleri tercih ediyor. Düşman manevralarını önceden çözebilir, müttefiklerin hareketlerinin ışığında hareket edebilir ve olayların zirvesinde benzersiz taktikler uygulayabilirler.

Atıcılar, yalnızca en doğru ve uyanık savaşçılardır. Ustaca düşmanlarının silahlarından uzaklaşıyorlar, bu nedenle önemli nitelikleri arasında güvenlik açığı var. Büyü kullanarak, havanın yardım elemanını ararlar.

Gibi düşünen diğer oyuncularla ittifaklara katılarak, bazı yeteneklerini elde etmenin yanı sıra kazanma şansını arttırırsınız.

Biz savaşlarda ün ve tecrübe kazanıyoruz

Püf noktalarınız ve hızlıca karar alabilmeniz, silah sahibi olmak ve hızlı bir şekilde başkalarıyla değiştirebilmeniz, olayların akışına bağlıdır. Karşılaştığınız canavarları ve canavarları yok edebilirsiniz. Bazı kahramanlar alnında onlara saldırırken, diğerleri kuşatır, arkadan atlar. Her şey o kadar büyüleyici olur ki her anın düşüncesinden estetik zevk verir.

Büyük savaşları gerçekleştirmeden önce ve onların ortasındasınız. Tecrübesini elde etmek için düşmanı yakalayın ve yok edin. Seçili düşmana metodik olarak saldırmak, sahip olduğunuz silah ne olursa olsun - büyünün veya kılıcın gücünden kurtulmak için onu imha edin.

V iPlayer Magic Order, savaş modunu seçebilirsiniz: PvE veya PvP. Canavarların kalabalığlarıyla savaşırken, akıllıca davranırsınız, çünkü her karşılaşma deneyiminize, bilginize, yeteneklerinize ve becerilerinize artı gelir. Ve ölü canavar, kişisel kullanım için bırakılabilecek veya yerel bir satıcıya satışa sunulabilecek çok değerli, faydalı eserler sunar.

Ayırma becerileri, diğer oyuncularla birlikte silahları ve kuvvetleri ölçmek için Arena'ya gidebilirsin. Sadece cesur ve güçlü krallık kahramanları burada bilemek ve yeteneklerini göstermek için toplanırlar. Kendine yeterince güveniyorsan, ilk aşamada Arena'ya gidebilirsin. Bu tür dövüşlerde sihir, herhangi bir silah kullanabilir ve hatta yumruklarınızla savaşabilirsiniz.

Bu, biraz para, şöhret ve itibar kazanmak için harika bir yoldur. İkincisi çok önemli olmasa da, güzel gurur duyuyorum. Doğru, onlar hala kazanılması gereken zafer nedeniyle görüneceklerdir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more