Yer imleri

Kuşatma online

Alternatif isimler: Kuşatma online

Multiplayer Online Siege size bina kaleleri yapan ve onların yakalama yeni topraklarda yerleşen edileceği orijinal 3D strateji Ortaçağ tema vardır. Eğlenceli bir animasyon ve benzersiz bir dövüş sistemi ve ndash çizim benzersiz oyun mekaniği; Burada online oyun Kuşatma oynamaya başladığınızda karşınıza çıkacak budur. Burada tipik bir Orta Çağ'da kendinizi bulmak ve Stone Gate üç temel bölümden aramak için tercih ediyor. Sadece üç parça birleştirerek insanlara ve savaşı sona erdirmek için birlik iade edilebilir. İşte bir efsane çevrimiçi bize rol yapma oyun geliştiricileri Siege sunuyoruz. Eh, onun özellikleri hakkında bilgi almak gidin. & Nbsp;

ilk bakışta bir hesap yaratma süreci biraz kafa karıştırıcı görünüyor, ama gerçekten böyle Siege online kayıt olarak gerekli olmayacaktır. Ama bu, kuşatma oynayan önce, o indirilen oluyor, her şeyden önce gerektirir açmak ve oyun istemcisi kuracaktır. Sen resmi sitesinde herhangi bir sorun olmadan indirebilirsiniz. Hesabınızın ve kuşatma kaydı olarak Böylece, sabit olması gerekir. Eğer haber bültenleri ve diğer servis bilgilerini almak istiyorsanız Ancak gelecekte, oyun kayıt kuşatma e-posta adresi gerektirir. Bilgisayarınızın yapılandırması minimum sistem gereksinimlerini karşılamak, çevrimiçi Siege arzu oyun oynamak için:

& bull; işletim sistemi Microsoft Windows XP / Vista;

& bull; işlemci Intel Pentium II (AMD Athlon veya daha iyisi); & nbsp;

& bull; 512 MB RAM bellek; & nbsp;

& bull; DirectX 9 destekli grafik kartı. 0

& bull; boş sabit disk alanı 300MB; & nbsp;

& bull; bir proxy sunucusu olmadan internete bağlanın.

(çoğu durumda) herhangi bir stratejinin olduğu gibi Siege online oyun karakteri oluşturma ve seçim yarış başlar zorlaştıracaktır olmaz. Orada bir şey yok. Oyun karakterleri temsil:

& bull; şövalyeler, & nbsp;

& bull; savaşçılar & nbsp;

Out biri kendi çok güzel seçer. Karakterinize ek olarak, toprak verilir. Orada mümkün olduğunca erişilmez hale kale yeniden inşa edecek. Silah Siege online oyun seçimi çok tipik bir Ortaçağ tema ve ndash sunar; Tabii:

& bull; balta & nbsp;

& bull; topuzlar, & nbsp;

& bull; kılıçlar, & nbsp;

& bull; fiyonklar vb. & Nbsp;

nbsp üzerinde ve bağlı orijinal dövüş sistemi; nasıl kalesinde gidiyor şeylerdir. Tüm sessiz olduğu zaman, o zaman bütün sadık savaşçılarının saldırı gitmek, ama yunnity takdirde, numara ve saldıran güçler yunnitov önemli ölçüde etkilenmiş ise kalede sorunlar. Peki, oyunu online & nbsp; kuşatma ve strateji tarz aittir. & Nbsp;

iken rolü oynayan yeterince & ndash burada unsurları; karakterinizi geliştirmek, sen görevler geçmesine veya oyun ekonomisi (üretim ve ticaret yönetimi) çekici olabilir. Üç kaynak var çalıştıran:

& bull; ahşap, & nbsp;

& bull; demir

& bull; bakır. & Nbsp;

bir kereste fabrikası veya bir madende, sırasıyla, onları ayıklamak için. Benim için Kaynaklar yeni topraklara gitmek, onlar Wild (Oyunun son güncelleme biri) denir. Ama soyguncular bekliyor ve serbest üretim hakkı bazı mücadele yapmak zorunda kalacak orada, sakının. Istemiyor musun? Bakır & raquo; Sonra adlandırılan laquo vardır, özel görevler seçin; veya & laquo; Demir & raquo; kaynağın başlığı ile belirtilen, kendisi için bir bonus olsun. Görevler ve kaynaklara ek olarak, gidip & laquo olabilir; & raquo;, klanirovaniem klanınıza ve daha sonra tüm düzen oluşturmak tobish. Tüm sürecin özelliği durum klan ya da düzen içine gidecek bu kişilerin durumu bağlıdır olmasıdır. Örneğin, kendilerini baronları etrafında toplamak ve zaten bu yüzden bir Viscount statüsü verilmiş ve var. d. Ve nihayet, zarar vermez bir şey daha, & ndash bilmek; Eğer kuşatma oynarken, & ndash unutma; Herhangi bir hasar değil sadece şöhretine zarar ve hatta malzeme esenlik etkileyecektir. & Nbsp;

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more