Yer imleri

Evrenin yansıması

Alternatif isimler: Evrenin yansıması

Online & nbsp evrenin yansıması; - bu eşsiz ekonomik sistem ile bilimkurgu türünde bir shareware çok oyunculu oyundur. Online Oyun & nbsp; & nbsp Evren Yansıması; Bir bilgisayar belirli sistem gereksinimlerine çaları itmeyin.

Evrenin & nbsp Yansımaları;, basit ve çok zamanınızı almayacağız

oyunda & nbsp kaydol. Üye Ol & nbsp; Yansıma evren girişine bir kullanıcı adı ve ndash soracaktır; isim, & nbsp; hangi oyun, şifre takma adı ve ndash girin; adı altında oyun, e-posta kutusuna bilecek. Ayrıca, evrenin yansıması Online & nbsp; kayıt grafik kartınızın türünü yazmak isteyecektir. Sonunda kullanıcı sözleşmesinin koşullarını kabul etmek, hem de oyunun kurallarını benimsemek zorunda kalacaktır. Sonra oyunu başlatmak için, istemci ve ndash indirmek gerekir; Bilgisayarınızda yüklü ve aynı anda internet trafiğini optimize bir özel bir program grafik görüntüleme hatalardan olasılığını azaltır.

Evren online oyun & nbsp Yansıması; Daha sonra & nbsp, evrenin yansıması oynayan Savaşta ya da üretilen eşyaları satarak para kazanmak ve verirken kullanıcıları sağlar, para gerçek olanlar çevirmek. Gıda, silah ve onların sonraki satış amacıyla diğer öğelerin üretimi için, oyun sitesi kaynaklarına bakmak gerekir. & Nbsp;

& nbsp; Oyunun başında size kartuşları ve asgari kiti ile bir av tüfeği verilecektir. Bu çekim güçlerini test etmek için mükemmel bir fırsat olduğunu ve aynı zamanda 3D shooter öğelerini keyfini online oyun Yansıma evreni içeren (Oyunlar-& laquo;; atıcı & raquo). & Nbsp; Bu silah ile gezegenin fauna avı olabilir.

oyununda karakter için ise büyük bir potansiyel ticaret

- Eğer & ndash ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz dükkan; silahların gıda,

- Sen, acilen satmak için bir şeyler yapabiliriz hangi satın alma, acilen almak için kaynaklar

- & nbsp; kendi benzersiz bir ürün ayarladığınız bir müzayede.

& nbsp; karakteri alanlardan herhangi kalkınma ve para kazanmak için kendi yolunu seçebilirsiniz:

- Prodüksiyon,

- toplama,

- silah üretimi

- Tarım,

- Öz Savunma Kuvvetleri'ne hizmet

- siyasi faaliyetleri,

- kendi tam teşekküllü kumar oluşturmak,

- Yaratım ve onun klanının gelişimi.

Oyunu & nbsp oynarken

gerçeğe yakın olarak oyunda ekonomik modeli olsa da, ne kadar, evrenin yansıması çevrimiçi ardından Dünya yedinci binyılın dünyasında kendinizi. & Nbsp; de dünya, kendi değerlerini, toplumsal ilişkiler ve kültürel özellikleri bir sistemin oyunun nüansları dile getirdi.

& nbsp oynamak için, evrenin yansıması, o zaman savaş, doğal barınaklar & nbsp sırasında kullanılacak edebilmek gerekiyor; - uçan mermi atlatmak için size mümkün olmayacaktır. Hedefe çekimleri için sistem görme çalıştığı için, onun koluna tıklayın gerekmez. Buna ek olarak, oyun geliştiriciler ilginç bir dövüş sistemi seçeneği & ndash girmiştik; Eğer yanlışlıkla & nbsp eğer; çekeceğiz, onun müttefiklerine zarar verebilir. Oyun karakteri büyüme düzeyi ile birlikte büyüyecek geniş silah seçimi, beceri bulunmaktadır.

Online & nbsp oyun gibi

; evrenin yansıması, tüm iş soruları çözmek bir sekiz muharebe meslekleri seçmek ve savaş paralarını yapabilirsiniz.

Oyunun bir diğer avantajı karakter, istenirse, beceri ve deneyim kaybetmeden meslek değiştirmek olabilir.

Bu oyun büyük felaketten sonra gelecek neredeyse gerçek dünyada sizi içine çekecek ve orada şu anda Dünya'da yaşamak için para kazanmak mümkün olacak.

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more