Yer imleri

Dış Vahşiler

Alternatif isimler: Diğer Vahşiler

Outer Wilds oyunu - ne kadar az bilirseniz o kadar sürpriz olur!

Outer Wilds, oyun endüstrisinin haydn reçeli olarak bilinen şeydir. Bir dizi çıkış tarihi gecikmesinden sonra 2019'un ilk yarısında piyasaya sürüldü. Bu nedenle, küresel olarak fark edilmeden kaldı. Ama yavaş yavaş Outer Wilds, kulaktan kulağa yayılarak büyük bir hayran kitlesi edindi. Oyun hakkında ne dediler? Git satın al ve ondan önce hiçbir şey bilme. Bu prihyv'in ilgisini çekenler - gittiler ve satın aldılar. Böylece yavaş yavaş oyun popülerlik kazanmaya başladı. Ve bugün oyun hemen hemen her ülkede biliniyor ve birçok popüler platformda mevcut. Böylece Outer Wilds'ı sizin için uygun olan herhangi bir şekilde satın alabilirsiniz. Ne kadar az soru sorarsanız, oyunda o kadar çok keşif ve "Wow Moments" olacak. Yetmeyenler için oyunun ana hikayesi ve mekaniği ile tanışabilirsiniz.

Özellikler ve hikaye

Genel olarak oyun nedir? İlk bakışta, bu basit bir uzay arcade oyunu. Gerçekten de, bu, pek çok olasılığa sahip oldukça büyük bir arcade alanıdır. Bu alanda ana karakterin sörf yapması ve keşfetmesi gereken küçük bir sistem var. Emrinde basit bir gemi ve merakı var. Unutma, asıl şey kırılmamak. Ama bu, tabiri caizse, temeldir. Sürekli olarak karşılaşacağınız ve sonunda mükemmelliğe hakim olacaksınız.

Konuya göre, bu bir uzay macerası ve çok basit bir şekilde açıklanıyor. Ana karakterin köyünün bulunduğu bir gezegen Komelek var. Kahramanın çevreyi keşfetmek için uzaya gitmesi gerektiği gün ortaya çıkıyoruz. Drama yok, her şey basit ve açık. Çevredeki alanın incelenmesi için olağan uzay programı ve siz onun ana astronotusunuz. Bu nedenle, gemiye atlıyoruz ve uçuyoruz.

Burası maceranızın başladığı yer. Tam hareket özgürlüğüne sahipsiniz. İstediğin yere uç, istediğini yap. Ve unutmayın, her gezegenin sırları ve keşifleri vardır. Örneğin:

  • Kum saati gezegeni - kumun bir gezegenden diğerine aktığı yer
  • Dev Uçurumu - binlerce girdap ile sulu bir gezegen
  • Boşluk Küresi - merkezinde gezegeni yavaş yavaş yutan bir kara delik var
  • veya doğrudan Karaçalı'ya gidin - herkesin korktuğu gök cismi

Ancak kahraman ne yaparsa yapsın, yola çıktığı andan itibaren 22 dakika içinde her şey biter ve yerli sistemimiz güneş tarafından yok edilir... Bundan sonra, kahraman kendini tekrar köyünde canlı ve zarar görmemiş olarak bulur ve tekrar uzayı keşfetmeye gönderilir. "Anlaşılmadı! "Diyorsun ve haklı olacaksın. Evet, kahramanınız sizin çıkmanız gereken bir zaman döngüsüne girdi. Oyunun ana amacı bu.

Konunun kendisi, yalnızca onu takip ederseniz ve kılavuzları kullanırsanız, yalnızca on beş dakikanızı alacaktır. Bilinmeyeni seviyorsanız ve oyundan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, geliştiriciler yaklaşık 20 saatlik sürekli oyun ayarını garanti eder. Ve herkes Outer Wilds'ı tam da bunun için seviyor!

Outer Wilds'ı ücretsiz indirin çalışmayacaktır. Küçük bir ücret karşılığında herhangi bir oyun platformunda indirilebilir. Ve bu durumda, oyun paraya değer.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more