Yer imleri

Overkings

Alternatif isimler: OverKings

Online oyun Overkings & ndash; genç ve güzel bir multiplayer tarayıcı RPG. Eğer oyuncaklar ve laquo yorgun iseniz; düğmeli & raquo; kural ve usuller, fantastik bir ortaçağ dünyasına hoş geldiniz Overkings çevrimiçi & ndash; Bir dünya senin kahramanın eylem tam bir özgürlük verildi ve & laquo için edilecektir nerede, raquo: & edecek hiçbir şey;. & Nbsp;

Biz kişisel hesap oluşturmak için, tabii ki, başlar. Online kayıt Overkings hemen karakterin sınıfı seçmek için sunduğu unutmayın. Sekiz sınıflar & ndash; Amazonaka, Cadı, Wizard, Barbarian, Orman perisi, Enchantress ve Assassin Sentinel. Sen sadece onun karakterinin adını verin. Buna ek olarak, kullanıcı adı (e-posta adresi) ve şifrenizi girin ve kurallar ve kullanıcı sözleşmesini kabul. Bu kayıt Overkings & nbsp; tamamlandı.

nbsp;

başarılı Overkings oyunda kayıt ve Yüce taç gitmek için emin olun! Bizim karakteri neredeyse yarattı ve şimdi özellikleri hakkında bilgi almak için, ona mesleğini seçebilirsiniz. Daha önce söylediğimiz gibi, herkes kendi kurallarına göre oynamak Overkings çünkü kahramanlar oldukça keyfi, olumlu ve olumsuz karakterler ayrılmıştır. Bu & laquo kapsamında; demokrasi & raquo; Bu onu soymak için daha çok düşman saldırısı için, izin istemek değil, anlamına gelmektedir. Karakterinizi Tesviye sadece arzuları ve ndash bağlıdır; & Nbsp; kavga savaş yeri ziyaret, ticaret ve ekonomi yapan, zengin olmak istiyorum, ama macera istiyor, gezginler klanlar katılmak ve bu gizemli dünyasını sahip keşfedilmemiş yolları ile bir yolculuğa çıkmak istiyorum.

nbsp;

Oyuncular (canavarlar ve patronların çeşitli) ve (doğal savaş) oyunculara karşı çevreye karşı rekabet ettiği

Overkings online oyun. Bu oyun modunda görevler yanı sıra, aynı zamanda yenilmiş pahasına kendilerini zenginleştirmek için gücünü ve kaynaklarını kazanmak için kilit yakalama katılmak ve muharebe deneyimi yaşayabileceğiniz. Daha barışçıl & ndash gitmek istiyorsanız; kaynakların çıkarılması yapan kaleler inşa savaşçı taktikleri becerilerini geliştirmek ve çevrenizdeki güzelliğini tadını çıkarın. Eğer yeterince zengin olsun, burada pek çok var olan herhangi eserler ve zırh, göze mümkün olacak, ve bu büyük ölçüde & nbsp oynamaya yardımcı olacaktır Overkings en az zararı geçiyor.

nbsp;

Overkings çevrimiçi oyun beş bölge (yerle) oluşur:

- Berville, Val-d'Oise, vadi Gvirdol içinde ormanlarla çevrili huzurlu bir köy;

- Conchobar, onun krallığının kent-inci,

- kaos, hastalık ve delilik olduğunu Anomikon, kent kalıntıları,

- Veron, bir zamanlar şimdi & ndash krallık yaşamak ve; av kurt adamlar,

- Norliht & ndash; krallık bayan kar & ndash; Kraliçe Hel.

Her bölge her canlı yaratığın -oborotni farklı zombiler, insanlar-devleri zafer ve çıkışlar bir geçmişe sahiptir. Bütün bu efsaneler ve inanılmaz bağımlılık oyun & nbsp; Overkings çevrimiçi her yeni macera ile daha fazla ve daha heyecanlı hale gelir.

nbsp;

Kaliteli grafik performansı muhteşem doğal manzara yanı sıra aynı ilgi alanlarına sahip size yakın kişilerle iletişim kurmak;

Buna ek olarak, sizin için & nbsp bekliyor. Online & nbsp oyun oynadıktan sonra, Overkings ille aynı gibi düşünen insanların klan ve birlikte ana hedef & ndash yürümeye onları birlikte katılmak için fırsat her zaman vardır; Yüce taç. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more