Yer imleri

Aşırı Kalabalık Kötülük Bursu

Alternatif isimler: Aşırı Kalabalık Kötülük Bursu

Game Overlord Evil Bursu: Kötülük döner.

20. 10. 2015, rol oynama gişe rekorları kıran gişe rekorları kırarak, Over of Over of the Evil Fellowship oyununu bıraktı. Geliştirici Codemasters, oyun teknolojisinin klasik kökenlerine geri dönüş için bu tür bir deney olduğunu söyledi.

Gamers durumu yukarıdan görüyor ve daha geniş bir eylem alanını incelemeye açık değil. Ortak bir kampanya için tek bir kampanya düzenleyebilir veya dört arkadaşınızla işbirliği yapabilirsiniz. En popüler platformlar için temel oyuncak geliştir:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4
Overlord of the Evil Bursu'nu yöneten

Mnogie indirdi ve denedi, farklı görüşler dile getirdi ve hepsi memnun değildi. Talebin dikkatine bakıldığında, yazarlar daha sonra yanlış zamanda düzeltilecek olan güncellenmiş bir sürümü yayınlayacaklarına söz veriyor.

Rolünüz açıkça gerçek kötülük!

Eğer şövalyelerin parıltısı içinde zırh ve parıldama arasında seçim yapmak için alışkınsanız ve şövalyelerin şövalyeleri de var ama o kadar parlak değil ki, bu eğlencenin geliştiricileri sizin için her şeye karar verdi, sadece kötülüğün güçlerini kontrol etmeye bıraktılar. Ve karışmayacak, açgözlü gözlerle sıska gremlinlere bir bakış. Bu güzellerin ve Şerefsizlerin Şeytani Bursu'nu indirirseniz yönetmeniz gerekir.

Bir önceki bölümde gremlinler (kölelerinin) efendileri Karanlık Lord'u yitirdiler ve yeteneklerinin olmadığını canlandırdılar. Köylülerin mutlu yüzlerini, yemyeşil çayırları ve kelebek çırpınan kokulu çiçekleri izleyerek zorbalık yaşadılar. Uzun süredir küfür karanlık ruhu tolere edemez ve kabile gremlinleri mağaraya girdi, karanlığın dört hizmetçisi olarak adlandırılan eski büyülerin bir kitabını buldu.

Yenilen şeytanlar tatsız bir iş olur, insanı kaos dünyasına dönüştürmek için yarattı, insan ruhlarına terör saldırmak için yarattı. Ancak tüm hazırlıklardan sonra Karanlık Lord'u tekrar diriltmeye çalışabilirsiniz, ancak şimdilik dört canavarı bekliyoruz:

 • Vsesilnaya necromancer bir kez yanlış ritüel düzenledi ve parçalara ayrıldı, ancak şimdi işine geri döndü;
 • Ustrashayuschy zamanında güçlü savaşçı taş trollere saldırmayı başaramadı ve öldü, ama şimdi geri döndü;
 • Zlobny cüce, Evil Kardeşlik üyesi tarafından öldürüldü;
 • Temny elf, en zorlu düşmanı olan cüceye çarptı.

her karaktere, Overlord Over Evil Bursu'nun PC'deki yeni tarihinde kendi rolünü verdi. Bir ön saldırıya saldırırlar, uzaktan çalışırlar, sihir kullanırlar ve düşmanları zayıflatırlar. Güçlendiklerini, yeterli olacak bir savaş göndererek yeteneklerini geliştirmemiz gerekiyor. Yakında yeteneklerini farklı silah ve teçhizatlarla donatmak için ek becerilerle tamamlamak mümkün olacak.

Önceki Overlord FOE parçalarıyla karşılaştırıldıklarında, daha önce kitlesel zavarushku vurgusundaki askeri eylem prensiplerinde farklılıklar görüyoruz. Artık kahramanlar, kendilerine has pompalayabilen kişisel bir dizi özelliğe sahip kendi gremlinleri mignon'a sahipler.

Oyuncuları etkileyen ve onları silahlandırmış

iç karartıcı ve kara mizah, silahla birlikte, insanların yağmalanması, insanların evlerinin yıkılması, hayvanların imha edilmesi ve halkın köleleştirilmesine katılmak için köye gidebilirsiniz. Birisinin ve Proje Overlord'un yaramazlık dinamikleri bakımından biraz rustik olduğuna inansın ve reddetmedi.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • OS: 64 bit / Windows 7 (ve üstü)
 • Pamyat 4 Gb
 • İşlemci: Intel Core i3 Serisi / AMD FX Serisi (daha iyi)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (daha iyi)
 • Mesto disk alanı: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more