Yer imleri

Ağrı kesici

Alternatif isimler: Ağrı kesici

Oyun Painkiller - bu inanılmaz bir oyun platformu PC bulunuyor. Bu oyun Ekim 2007 kira yıl oluşturulan ve serbest bırakıldı. Oyunu hemen yalnızca mevcut olabilecek tüm reytinglerde ilk pozisyonunu aldı. Mindware Studios - oyun tarafından icat edilmiş ve geliştirilmiştir. İlginç yeni ve heyecan verici - gerçekten ktotorye shooter tarz takdir tüm bu oyuncular için idealdir. Biz Painkiller tüm sırlarını söylüyorum olmayacak, bu aptalca olurdu. Sonuçta, herkes kendiniz için bu oyunun tüm gücünü hissetmek gerekir.

Bu oyunda sürekli, öldürür, ardından bir büyük miktarda kan dökülmesini. Ve nedeniyle size makineli tüfekler, tabancalar ve tüfekler yanan ile gitmek için bir şey var olacağı gerçeğine - en üst düzeyde gerçekleştirilen oyun Painkiller silah. Bu oyun bu mükemmel ve heyecan verici tür oyun olduğunu tüm gösterir. Ben Painkiller seviyelerinde oldukça farklı olduğunu söylemek gerekir. Geliştiriciler oyunda bir oyun kaçırmayın amacıyla tüm bu oluşturduk. Tür eylemin tüm hayranları için, yine, bu oyun ve dinamik, renkli ve aynı zamanda zengin yapmak önemlidir.

Yani, oyunun hikayesi hakkında biraz anlatmak ve bazı ilginç gerçekleri eklemek: Eğer aslında kahramanı, reddetti. Tüm insanların ciddi bir azar ve korku yerleştirin temizleyici Belial aldı - bir melek melez ve bir kişi iyi ve kötü bir iblis. Bu adam çok kızdırdı göre bazı doğaüstü yetenekleri vardır, çünkü onun sıradışı akrabalık ve gizemli bir görünüm sayesinde, bu kahramanı, görülmemiş avantajlar aldı "yüksek makamlar." Cennet ve Cehennem iradeli çocuk meleklerin kime o, tehlikeli mahkumlar için bir hapishane gibi bir şey girmiştir edilir. Bu inanılmaz derecede sıkı cezaevi koruma güçlendirmişti. Üç başlı köpek Cerberus tarafından korunuyor. Valiar hızla o kendi becerileri ile başa çıkmak için öğrenmek mümkün ve büyük, güçlü büyüdü. O kendinizi eğitmeye başladı.

Valiar ona cennet güçler verdi yeteneklerini "gelişmiş". Yakında kendini kontrol etmeyi başardı ve o özgür köle tek bir amacı kırdı. Bu ikna etmek mümkün değildi ve o istediği tek şey - onların zalimlere intikam. Sürgüne yolladı olanlar ve Valiar oyunun sert dünyanın ortak sakini olmaktan böylece bunu yapanlar.

O Payne Killer oyunu Believe - sadece güzel grafikler, büyük oyun, benzersiz bir hikayesi, sahneleri ve savaşlar güzel dramatizasyon zevk istiyorsanız bu çok iyi bir seçimdir! Bu oyun en yüksek övgüye layık olan ve oyunu sadece ele alınabilir ki en iyi!

Şimdi bu oyunda oldu her şey keyfini nasıl. Sen yükleme oyunları gerekmektedir, online video Painkiller izle. - Şey bu bir video, yorum, promosyon videolar olabilir! Sonra oyunun resmi web sitesini (http://www ziyaret edebilirsiniz. painkillergame. com.tr / agegate. php), bütün bunlardan sonra, size oyun Painkiller indirmek gerekir. Bu dosya malware ve kötü niyetli yazılım bileşenlerinin varlığını kontrol edecek. Sonraki yüklemek önce indirilen ve PC'nizde dosyasını kontrol etti. Şimdi tam oyun keyfini çıkarabilirsiniz! Video izlemek, oyun sitesine gidin, Painkiller indir, virüs kontrol ve oyunu yükleyin: Bu oyunu oynamak için yapmanız gereken ne özetlemek! Her şey!

Size iyi şanslar diliyoruz! Bu oyunu çok seveceksiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more