Yer imleri

Paladinler

Alternatif isimler:

Paladins, yalnızca silahları değil aynı zamanda ana karakterlerin büyülü yeteneklerini de kullanabileceğiniz çevrimiçi bir nişancı oyunudur. Oyun PC'de mevcut. Grafikler çok renkli, savaşlar sırasında parlak özel efektlerle detaylandırılmış. Müzik hoş, karakterler profesyonel oyuncular tarafından seslendiriliyor.

Başlamadan önce en çok beğendiğiniz karakteri seçin. Pek çok seçenek var ancak buna çok fazla zaman harcamamalısınız çünkü birden fazla kahramanınız olabilir, bu sadece onlardan ilki.

Daha sonra kısa bir eğitime sahip olacaksınız ve bunu tamamladıktan sonra Paladins oynamaya hazır olacaksınız.

Oyun sırasında ilginç maceralara katılacaksınız:

  • Savaşlara çıkın ve rakiplerinizi alt edin
  • Kahramanlarınızın becerilerini geliştirerek onları daha güçlü savaşçılar haline getirin
  • Çeşitli konumlardaki nesnelerin konumlarını ezberleyin ve bu bilgiyi savaşta kullanın
  • Koleksiyonunuz için yeni kahramanların kilidini açın
  • Savaşçılarınızın silahlarını ve zırhlarını yükseltin
  • Çevrimiçi savaşlarda milyonlarca oyuncu arasında en iyi savaşçı olun

Bunlar Paladins oynarken yapacağınız ana görevlerden bazıları.

Hangi kahramanı oynayacağınıza karar verirken görsel olarak kimi beğendiğinize göre seçim yapın. Hepsi zorlu savaşçılar. Oyunda sınıflar var ancak bunlar beceri seçimine göre belirleniyor. Bir karakterle ne kadar uzun süre oynarsanız, kişisel tarzınıza o kadar uygun olur çünkü seviye atladıkça hangi becerileri öğrenip geliştireceğinizi seçebilirsiniz.

Paladins PC'de çok sayıda süper kahraman var ve güncellemeler yayınlandıkça yeni, daha da ilginç olanlar ortaya çıkıyor.

Silah seçimi çok büyük, zamanla etkileyici bir cephanelik toplamak mümkün olacak. Savaş sırasında yalnızca birkaç tür silahı kuşanabileceksiniz; neyi tercih edeceğinize kendiniz karar vereceksiniz. Hızlı ateş eden bir top, yakın dövüş silahı getirin veya büyü kullanın; tercihlerinize ve savaşlar sırasında kullanılan taktiklere bağlıdır.

Paladins aktif olarak gelişiyor, güncellemeler düzenli olarak yayınlanıyor ve oyuna yeni kahramanlar, silahlar, ekipmanlar ve yerler getiriyor. Yeni versiyonları düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın.

Birkaç oyun modu vardır, böylece sıkıldığınızda her zaman başka bir şey seçebilirsiniz.

Takım modunda müttefikleriniz olarak güçlü dövüşçüleri seçmek daha iyidir, böylece kesinlikle kaybetmezsiniz.

Paladins'te savaşmak için bilgisayarınızın yüksek hızlı bir İnternet bağlantısına ihtiyacı olacaktır. Ayrıca öncelikle Paladins'i indirip yüklemelisiniz.

Paladins'yi geliştiricilerin web sitesinden, Steam portalını ziyaret ederek veya bu sayfada verilen bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun kendisi tamamen ücretsizdir ancak eklentiler için ödeme yapmanız gerekecektir. Satış sırasında tüm içerikler indirimlidir. Böyle günlerde beğendiğiniz eklentileri çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

Milyonlarca rakiple savaşmak ve Paladins evrenindeki en iyi dövüşçü olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more