Yer imleri

Paleo Çamları

Alternatif isimler:

Paleo Pines, çiftlik türünde heyecan verici bir oyundur. PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler tıpkı modern çizgi filmlerdeki gibi parlak ve renklidir. Seslendirme kaliteli, müzik neşeli ve morali yükseltiyor. Performans gereksinimleri düşüktür.

Oyunda, insanların ve çeşitli türlerden dinozorların bir arada yaşadığı muhteşem Paleo Pines adasına taşınacaksınız. Böyle alışılmadık bir dünyada çiftçilik yapmak çok ilginç bir faaliyettir.

Başlamadan önce bir karakter oluşturun, bunun için ana karakter veya kadın kahraman için yüz özelliklerini, vücut tipini, saç stilini ve ten rengini seçme şansına sahip olacağınız kullanışlı bir editör var. Bu sorunu çözdükten sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için, oyuncuların kontrolün tüm inceliklerini öğrenebilecekleri çeşitli eğitim görevleri vardır.

Oyun sırasında pek çok görev sizi bekliyor:

  • Çiftlikte bitki yetiştirin
  • Yeni binalar ve atölyeler inşa edin ve yükseltin
  • Adanın etrafında dolaşın ve tüm gizli yerleri bulun
  • Yeni dinozorlarla tanışın

Bu, Paleo Pines'ta yapacaklarınızın kısaltılmış bir listesidir.

Yönetmeniz gereken çiftlik pek de sıradan değil, aynı zamanda dinozorların da barınağı.

Oyunun başında çok fazla evcil hayvanınız olmayacak, ancak gizemli adanın etrafında bir yolculuğa çıktığınızda barınak için yeni sakinler bulma fırsatına sahip olacaksınız. Çiftlik sakinleriyle ilgilenin ve onları düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Dinozor evcil hayvanlarınız çiftliğinizi yönetmenize yardımcı olacak. Ayrıca onlarla arkadaş olabilir ve oynayabilirsiniz.

Bu büyülü yerin nasıl görüneceği tercihlerinize bağlıdır. Binaları istediğiniz gibi düzenleyin, dekorasyonları ve bahçe mobilyalarını takın. Ana karakterin yaşayacağı ve mobilya alacağı eve rahatlık verin.

Ada oldukça büyük, tüm yerleri yürüyerek keşfetmek zor olacak, bu yüzden geliştiriciler sizin için ulaşım sağladı. Bu, kesinlikle arkadaş olacağınız ve birlikte birçok macera yaşayacağınız sevimli bir dinozor.

Adanın tüm alanları hemen kullanıma açık olmayacak; yeni bölgelerin açılabilmesi için belirli koşulların karşılanması gerekecek. Seyahat edeceğiniz manzaralar çok güzel ve onlara uzun süre hayran kalabilirsiniz.

Para kazanmak için çiftlikte üretilen

ticari ürün; bunun karşılığında dekorasyon ve kullanışlı eşyalar satın alabilirsiniz.

PC'de Paleo Pines oynamak çok ilginç olacak; Arriacotta Adası'nın uçsuz bucaksız topraklarında birçok görev ve komik durum sizi bekliyor.

Oyun internet bağlantısı gerektirmez, sadece kurulum dosyalarını indirin ve dinozorların eşliğinde çevrimdışı olarak eğlenebileceksiniz.

Paleo Pines'ı PC'ye ücretsiz indir, ne yazık ki başka seçenek yok. Oyunu geliştiricilerin web sitesinden veya Steam portalından satın alabilirsiniz. Oyunun şu anda büyük bir indirimle satışta olma ihtimali var!

Dost dinozorlarla tanışmak ve onlarla hayalinizdeki çiftliği kurmak istiyorsanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more