Yer imleri

Pandaemonic

Alternatif isimler: Pandaemonic

Oyun Pandaemonic - Legions Lords size tarayıcınızda sağ oynayabilir hangi bir strateji oyunudur. Bu oyunda Eylemleri savaş gelişti fantezi ıssız dünyada geliştirdi.

[Legions Lords Online ve savaşmak -

Sen imparatorluklar Pandaemonic kendi topraklarını genişletmek olacaktır _1_] Diğer lordları - cinler dünya egemenliği ve title Archdaemon için.

Lejyon Online Lords , Need [kendilerini ve kaynak tasarrufu _2_ -

amacı Pandaemonic ulaşmak için ] onların kale uygulayarak daha korkutucu öğeleri genişletin.

Pandaemonic - lejyon kayıt Lords ana sayfada doğrudan yer alır. Hangi erişim sitesinde sağlanır, İngilizce veya başka herhangi bir kayıtlı olacak. Oyunun Pandaemonic kayıt için - lejyon Need Lords

1. Bir form doldurmak sitenin ana sayfasına gidin.

2. Sizin emeyl girin.

3. Şifre güvenilir kombinasyonu İcat ve girin.

-4. Parolayı onaylayın. Bunu yapmak için, aşağıdaki formu yeniden yazmak.

5. Sitenin anlaşmalar ile kabul ve oyun hakkında bilgi göndermek gerekir belirtmektedir Kene sonraki paragraf.

6. Basın « ücretsiz oynayin» .

Bütün bu adımları Tamamlandı, kendinizi kayıtlı kullanıcı düşünebilirsiniz.

Oyun Pandaemonic sen kana susamış cinler toplamak onların lejyon çağıracak ima acımasız canavarlar ve iblis Wylar ve diğerleri Lords karşı savaş gönderebilirsiniz.

Pandaemonic oyna - Legions Lords You will karşı daha çok kudretli [arkadaşlarıyla sözleşmeler _2_] rakipler. , Ticaret kaynakları ve çatışmada onun yardım sunar birbirlerini destekleyin.

Soberano daha lejyon ve Federe mücadele onları gönderin. Sizin düşmanlar ezmek ve dünyayı fethetmek için müttefikleriyle birlikte çalışın!

Pandaemonic In - Legions Lords tamamen tarayıcınızda olacak size oynamak ve size veya [_1_ herhangi bir ek kurulum gerekmez sadece anında oynamaya başlayın sitede kayıt, ve -] istemci yükleniyor!

Pandaemonic - Lejyon Online Lords aşağıdaki birimler ile bilgi:

1. Wylar sahipti. Onlar özgür irade onlar savunmasız ve asla olmak yalnız yapmak. Onlar itaatkâr.

2. Daemon indirin. Onlar herhangi bir lejyon temeli olarak kabul edilir. Onların muharebe yeteneği onlar dengeli bir iyi dayanıklılık yeterince kavga kuvvet ve neden kolay .

3. Walker'lar Gölge. Onlar sizin düşmanlar ve söylemek onların güçlü ve zayıf yönleri boyutuna alabilirsiniz onların lejyon ve kale olan nesneleri düşmanlar .

-4. Golem. Onlar Sizin Legion uzun yaşamak için yardımcı olur. Onlar sizin düşmanı kızdırmak.

5. Beast Raging. O azgın canavar Canavar merhamet vardır. Bunlar büyük kaslar keskin dişler , yabani öfke ve büyük kin var yaşayan her şeyler.

6. Elemental ateş. Onlar alev hızlı çalıştırmak kullanmak ve farklı konularda büyük bir yelpazesi var.

Pandaemonic - Legions Lords - size büyük dakika verecek olumlu şeyler ile heyecan verici bir oyun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more