Yer imleri

Panzer Kolordusu 2

Alternatif isimler:

Panzer Corps 2, İkinci Dünya Savaşı hakkındaki popüler sıra tabanlı stratejinin güncellenmiş bir versiyonudur. Panzer Corps 2'yi PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler önceki bölüme göre önemli ölçüde iyileştirildi. Oyun, yüksek performansa sahip olmasa bile hemen hemen her modern bilgisayarda oynanabilecek. Seslendirmeler güzel, müzikler hoş ve yorucu değil.

İkinci bölüm de ilki gibi sizi İkinci Dünya Savaşı zamanlarına götürecek. Çatışmaya dahil olan ülkelerden herhangi birini seçmek mümkün olacak. Yaptığınız seçime bağlı olarak belirli birlik ve silah türlerinin yanı sıra ekipmanlar da kullanımınıza sunulacaktır.

İyi düşünülmüş ve basit bir arayüz sayesinde orduları yönetmek zor olmayacak, ayrıca ipuçları da var.

Seçiminizi yapın ve başlayın, harekât boyunca yüzlerce savaş sizi bekliyor ve sadece bu da değil:

  • Her türlü görevin üstesinden gelebilecek güçlü bir ordu oluşturun
  • Malzemelere dikkat edin, ne kadar çok birlik ve teçhizata sahipseniz ihtiyaç da o kadar büyük olur
  • Savaşlar sırasında farklı stratejilerle denemeler yapın
  • Arazi kabartmasını ve türünü unutmayın; bunun savaşın sonucu üzerinde belirleyici bir etkisi olabilir
  • Lojistik rotalarını koruyun ve düşmanın ikmal hatları kurmasını engellemeye çalışın
  • Tek başına veya işbirliği modunda yapay zekaya veya diğer insanlara karşı oynayın

Bu liste Panzer Corps 2 PC'nin ana özelliklerini içerir.

Panzer Corps serisiyle tanışmaya bu bölümle başlarsanız, birbirleriyle bağlantılı olmadıkları için bir öncekini oynamanıza gerek yok. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla eyalet var. Savaş birimlerinin sayısı arttı; bunlar piyade, çeşitli teçhizat, donanma ve hatta havacılık olabilir. İmkanlar sonsuzdur.

Panzer Corps 2 bir masa oyunu olarak tasarlandı ve bu bir tesadüf değil.Sıra tabanlı stratejilerin birçoğu masa oyunlarından ilham aldı.

Çeşitli oyun modları. Başlamak için en iyi yer yerel senaryolar üzerinden oynamaktır. Yeterli deneyim kazandıktan sonra çok oyunculu modlardan birinde şansınızı deneyebilirsiniz.

Savaşta zaferi her şey etkileyebilir. Arazi tipini ve rahatlamayı dikkate almak gerekir. Yılın zamanı ve hava koşulları da büyük önem taşıyor.Böylece uygun bir yer seçip diğer faktörleri de hesaba katarak daha güçlü bir düşmanı bile yenebilirsiniz.

Tüm kampanyaları ve tekli görevleri tamamlamış olsanız bile üzülmeyin. Ayrıca oyuncu topluluğu tarafından oluşturulan binlerce senaryodan herhangi birini indirmek mümkün olacak. Dilerseniz kullanışlı editör sayesinde kendi görevlerinizi oluşturabilir ve bunları herkesle paylaşabilirsiniz.

Başlamadan önce Panzer Corps 2'yi bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir. Oyun sırasında internet yalnızca çok oyunculu mod için gereklidir; yerel görevler çevrimdışı olarak mevcuttur.

Panzer Corps 2'yi PC'ye ücretsiz indirme maalesef çalışmayacak. Satın alma işlemi yapmak için Steam portalını veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret edin.

Hemen oynamaya başlayın ve güncellenmiş grafikler ve genişletilmiş özelliklerle 2. Dünya Savaşı savaşlarına katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more