Yer imleri

Sürgün yolu

Alternatif isimler:

Path of Exile, türün başlangıcından bu yana en önemli aksiyon RPG'lerinden biridir. Oyun uzun zaman önce piyasaya sürüldü, ancak grafikler bugünün standartlarına göre bile iyi görünüyor. Ses tasarımı da itiraz etmez. Ancak bu projeyi bir dizi benzer oyundan ayıran grafik değil. Bu, türün en hardcore oyunudur. Birkaç akşam kolayca ve doğal olarak başka bir RPG'den geçmek istiyorsanız, durum hiç de öyle değil. Türün gerçek ustaları bile burada çok çalışmak zorunda kalacak.

Path of Exile oynamadan önce bir sınıf seçin, burada altı ana sınıf var:

  • Savage - Fatih, Savaş Şefi, Berserker
  • Hunter - Sniper, Raider, Tracker
  • Cadı - Necromancer, Elemental Mage, Okültist
  • Düellocu - Avcı, Dimacher, Şampiyon
  • Priest - Engizisyoncu, Hierophant, Protector
  • Haydut - Suikastçı, Sabotajcı, Rogue
  • Soylu Kadın

Bu listeden de anlayacağınız üzere oyunun sınıfları o kadar basit değil, sınıfların çoğu da toplamda on sekiz olan alt sınıflara sahip.

Oyundaki tesviye sistemi, abartısız, olağanüstü. Yaklaşık bir buçuk bin beceri var, bunlardan hangisini geliştirmesi kolay değil. Sonsuz deney yapabilirsiniz, ancak bunu yalnızca bu türde son derece deneyimli bir oyuncuysanız yapmalısınız. Sonsuz deneylerle zaman kaybetmek istemiyorsanız veya bu kadar deneyimli bir oyuncu değilseniz, internetten hazır geliştirme şemalarını çok zorlanmadan kolayca bulabilirsiniz.

Cesaretiniz varsa ve oynamaya başlarsanız, karakterinizin oldukça sık öleceğine hazırlıklı olun, buna katlanmanız yeterli. Oyunun bazı yerlerinde, karmaşıklık sınırın ötesindedir ve oyunu rahatça oynayabileceğiniz pompalama türü yoktur. Zor dövüş sistemini zorlamamız ve anlamamız gerekecek. Rakipleri bazen bu tür oyunlarda olduğu gibi en basit darbelerle skorlamak burada işe yaramaz.

Oyunun başında size temel bilgiler öğretilecek ve ardından gerisini kendi başınıza çözmeniz için gönderileceksiniz. Eğitim kısadır ve müdahaleci değildir. Deneyimli oyuncular buna bayılacak. Zaten oynamak istediğinizde birçok kişiyi rahatsız eder ve şu anda geliştiriciler oyunun yarısını elinizden alır, her şeyi gösterir ve açıklar.

Pratik olarak ilk dakikalardan itibaren tam teşekküllü bir oyun burada başlıyor. Size inşa etmek için zaman bırakmazlar. Özellikle bu tür oyunlarda yeniyseniz, ilk başlangıç görevini tek seferde tamamlayamayacağınıza hazırlıklı olun.

Oyun, oyuncuların ticaret yapabileceği yerleşik bir pazara sahiptir. Ama burada her şeyin altın için satın alınabileceğini düşünmeyin, para birimi işlem yaparken silah veya zırh geliştirmek için çeşitli malzemelerdir. Aslında ticaret yerine takas vardır.

Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederseniz

Path of Exile'ı PC'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun gerçekten tamamen ücretsizdir. Burada oyun içi satın alımlar var, ancak bunlar sadece görsel süslemeler, geliştiriciler özellikle satın almaların oyunu hiçbir şekilde etkilemediğinden emin oldular. Oyunda herhangi bir şey satın alarak, aslında geliştiricilere muazzam çalışmaları için minnettarlığınızı ifade edersiniz, ancak kimse sizi bunu yapmaya zorlamaz.

Oyunu hemen yükleyin ve fantezi dünyasındaki yolculuğunuza başlayın! Keşke yukarıdakiler sizi çok korkutmasaydı ;)

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more