Yer imleri

Pathfinder: Doğruların Gazabı

Alternatif isimler:

Pathfinder: Wrath of the Righteous klasik RPG, iyi grafikler ve ses tasarımı ile. Bu oyunda bir fantezi dünyasını keşfetmeniz ve kurtarmanız gerekiyor.

Pathfinder: Wrath of the Righteous oynamadan önce bir karaktere karar vermeniz gerekiyor. Kendinizinkini oluşturmak veya sunulanlar arasından seçim yapmak mümkündür.

Bundan sonra sınıfı seçerek önemli bir işlem yapmanız gerekiyor:

  • Savaşçı
  • Avcı
  • Engizisyoncu
  • Kinetik

Seçim sırasındaki sınıflar hakkında bilgi edinin. Oyun sırasında seçimde bir hata yaptığınız ortaya çıkarsa, bu daha sonra değiştirilebilir.

Şimdi hala ilahi bir patron seçmeniz gerekiyor ve oynamaya başlayabilirsiniz.

tanrı sırayla ayrılır:

  1. İyi
  2. Kötü
  3. Nötr
  4. Kaotik

Bu önemli bir parametredir çünkü en beklenmedik anda tanrıdan önemli bir yardım alabilirsiniz.

Oyun, yaralı kahramanın bir sedye üzerinde Cenabris kasabasının ana meydanına taşınmasıyla başlar. Ağır yaralanan kahraman, kim olduğunu ve şehrin surlarına nasıl geldiğini hatırlamaz. Mutlu bir tesadüf eseri, şehrin hükümdarı güçlü ejderha Terendelef geçti. Karakterinizi iyileştirdikten sonra şehirde bir kutlama olduğu için gidip eğlenmesini emrediyor. Kutlama, Lord Duskari tarafından yönetilen bir iblis ordusunun ortaya çıkmasıyla beklenmedik bir şekilde kesintiye uğrar. İblis ordularının lideri şehri ikiye böler ve ana karakter şehrin altındaki zindanlarda biter.

İşte oyunun kendisi başlıyor. Bölgeyi keşfediyoruz, hikayenin görevlerini tamamlıyoruz. Bu işlem sırasında size neyin ne olduğu gösterilecek ve söylenecektir. İlk zindan eğitimdir. Bu arayışın sonunda kahramanınız, melekler tarafından bir amaç için yer altı mezarlarına bırakılmış eski bir eser bulur ve içerdiği gücü alır. Yol boyunca, daha fazla dolaşmak için bir asistan ekibi kurabileceksiniz, çünkü yeni büyülü yetenekler aldıktan sonra, dünyanın kurtuluşu veya tam tersine, yıkımı, hangi yöne bağlı olarak omuzlarınıza düşecek sen seç.

Yüzeye çıktıktan sonra hikaye görevlerine ek olarak ek görevler alabilir, deneyim ve para kazanabilirsiniz.

Ana ekip altı birimden oluşur, birçoğu evcilleştirilmiş hayvanlara sahip olabilir. Ek olarak, görevleri tamamlama sürecinde, bütün bir kalabalık eşliğinde yardım etmek ve dolaşmak için hala tanıştığınız karakterleri yanınıza alabilirsiniz.

Soruşturmadan önce, takımın bileşimi'yi değiştirme, yaklaşan görev için daha uygun olan birimleri yanınıza alma yeteneğine sahiptir.

Birçok eskort savaşçısı sınıfı vardır ve bazen daha güçlü temel özelliklere sahip bir birimin geliştikçe o kadar iyi olmadığı ortaya çıkar. Aksine daha karmaşık sınıflar, belirli seviyelerin kazanılmasıyla ortaya çıkar.

Savaşlar sırasında'yi az miktarda büyüye harcamanız gerekir ve onu yenilemek için dinlenmeniz gerekir. Büyülü bir cephanelik kullanma yeteneği olmayan güçlü bir düşmanla karşılaşmak istenmez.

Pathfinder: Wrath of the Righteous PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyun Steam pazarından veya resmi web sitesinden satın alınabilir.

Oyunda sihirle dolu bir dünya ve birçok yol arkadaşı bulacaksınız! Hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more