Yer imleri

YOK OL

Alternatif isimler:

PERISH, PC'de oynayabileceğiniz birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun iyi grafiklere ve yüksek kaliteli ses oyunculuğuna sahiptir.

Bu sefer Araf'ın bir sakini olacaksınız. Karakteriniz, gölgelerde sonsuz yaşama mahkum edilmiş Amietri adlı bir ruh. Özgürlük kazanmak için Orpheus ritüellerini gerçekleştirin. Neyse ki, kahraman bedensiz bir hayalet değil, somut bir savaşçı, düşmanlar için çok tehlikeli.

  • Yeraltını keşfedin
  • Kayıp ruhları avla, onları yok et ve kalıntıları rahiplere sat
  • Kişisel ölümcül silah cephaneliğinizi genişletin
  • Gölgeler diyarından Elysium'a giden yolu geçin
  • Yolunuza çıkan küçük tanrıları yok edin

Bu, kampanya sırasında tamamlamanız gereken görevlerin küçük bir listesidir.

PERISH oynamak, biraz eğitim alır ve temel yönetim becerilerinde ustalaşırsanız daha kolay olacaktır. Bu türdeki oyunları zaten oynadıysanız, bu adımı atlayabilirsiniz.

Sıkılmayacaksınız, oyun çeşitli konumlarda sonsuz savaşlardan oluşuyor. Kahramanınızın sona erdiği öbür dünya kasvetli ama aynı zamanda güzel. Manzaralar ve antik mimari inanılmaz derecede güzel görünüyor. Ancak yerel manzaralara hayranlıkla bakarken konsantrasyonunuzu kaybetmeyin, düşmanlar her köşede ve etrafınızdaki gölgelerde saklanıyor. Yok etmenizde hiç zorlanmayacağınız bu kasvetli yerin basit sakinlerinin yanı sıra yerel patronlarla da tanışacaksınız. Bunlar, yenilmesi zor olabilen küçük tanrılardır. Bazılarında, doğru taktikleri bulana kadar birkaç deneme yapmanız gerekecek. En büyük sonuçları getiren doğru taktiklerdir. Karakteriniz en ölümcül silahlara sahip olsa bile sadece devam etmek en iyi seçenek değildir. Düşmandaki zayıflıkları arayın ve kullanın.

Geliştiriciler canavarları yaratırken çeşitli kültürlerin mitolojisinden ilham aldılar, bu yüzden bazı canavarlar size tanıdık gelirse şaşırmayın.

Oyunda ilerledikçe, daha güçlü rakiplerle karşılaşacaksınız, ancak becerileriniz ve kahramanın gücü deneyimle gelişecek.

Cephaneliğe eklenebilecek silahların listesi çok büyük. Düzinelerce güzelce dekore edilmiş kılıç, mızrak, hançer ve balta, en zorlu oyuncuların bile uygun bir seçenek bulmasını sağlayacaktır. Daha uzun menzilli silahlar, yaylar ve hatta ateşli silahlar da var.

Kampanyayı tek başınıza oynayabilirsiniz, ancak en ilginç olanı bunu işbirlikçi modda yapmaktır. En fazla üç arkadaşınızı sizinle oynamaya davet edin ve dördünüz oyunda çok daha fazla eğlenin. Ancak çok kolay bir galibiyet beklemeyin, bu durumda AI yeterince iyidir ve sizi ilginç kılmak ve oynaması çok kolay olmamak için uyum sağlayacaktır.

PERISH PC'de ücretsiz olarak indirin, ne yazık ki başaramayacaksınız. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Oyunun şu anda indirimli olup olmadığını kontrol edin!

Ana karakterin karanlık Araf'tan çıkmasına yardım etmek için oyunu yükleyin ve oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more