Yer imleri

PES 2012

Alternatif isimler: PES 2012

Oyun PES 2012 spor simülasyon türünde geliştirilen çok yönlü bir çoklu platform oyunudur. Bu oyun tüm platformlar dahil dokuzuncu bilgisayar oyunlarından Pro Evolution Soccer serisinin açıklaması, ve onbirinci olduğunu.

Size önerilen dosya indirenler online oyunlar yanı sıra bu erişim sağlayan diğer siteleri kullanabilirsiniz PES 2012 indir. It Pro Evolution Soccer 2012 indir unutulmamalıdır, bu oyun ücretsiz oyunlar aittir çünkü, tamamen ücretsiz yapabilirsiniz.

PES 2012 android -

son ​​oyunun yeni bir sürümünü yayımladı. Şimdi Evcil onların telefonlarında android oyunu Pro Evolution Soccer yükleyebilirsiniz.

Pro Evolution Soccer 2012 oyunu önce PC sistem ayarları şartname gerekli olmadığını kontrol

3) 6 GB - HDD (sabit disk sürücüsü).

Oyunun PES 2012 Kontrolü çok oyunun önceki sürümleri üzerinde artırıldı.

Oyunda PES 2012 Grafik pek değişiklik olmamıştır. Ancak, bazı göstergeler geliştirilmiştir

1) Gerçekçi oyuncuların yüzleri.

Takımdaki oyuncuların rakipleri manevralar anlamak ve başka yenilgi takılmaları olmaz ki profesyonelce yapılacaktır. Sen oyunu ilginç hale getirmek için mümkün olduğunca agresif hareket etmek denemek gerekir. Oyuncular makul hareket edecek, böylece topu tutmak için daha çok olacaktır.

2) savunma. Bu sürümde düşman savunma çok daha zor olacaktır yüzleşin. Alanında Savunucuları iyi konumu seçilmiş, ve onları daha iyi rakibini görmenizi sağlar.

3) Yönetim. Özel bir düğme ile, seçilen oyuncuya kontrolünü taşıyabilirsiniz. Top tutmayın oyuncular, onun takımını bir pas vererek, rakiplerini uzak alabilir.

4) Güreş. Oyuncular arasında çatışmalar çok daha ciddi ve inandırıcı olur. Böylece tamamen onun oyuncuların tüm hareketlerini kontrol edebilirsiniz.

Oyunda PES 2012 size tam mülkiyet durumu, yüksek kaliteli grafikler ve oyun ücretsiz tarzı bekliyor. Siz, kendiniz için oyun stili seçmek topun hızını değiştirebilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more