Yer imleri

Pet Party

Alternatif isimler:
Küçük olanlar için

İyi oyunu Pet Party. Çocuğunuz bir ev veya küçük hayvanları hiç varsa alerji veya başka bir hastalık nedeniyle hayvanların başlar, ama bir küçük dört ayaklı arkadaşı bu oyun gibi gerçekten her zaman sahip olamaz - mükemmel bir çözüm. Şimdi bebek onların geliştirmek ve yem ile bebek hayvanların dikkat çekmek mümkün olacaktır. Buna ek olarak sistemi sürekli ilginç maceralar ve görevleri gerçekleştirmek için sunacak. Görevler sistemini tamamlayarak ekstra puan, ikramiye ve küçük yaratıklar için çeşitli hediyeler verecek. Pet Party Online - bu harika ve nazik oyun geliştiricileri oyna Plinga bulunuyor. Burada ayrıca ikramiye ve onun günlük ziyareti alabilirsiniz. Eğer düzenli olarak her gün, oyuna gitti, beş gün sonra, sistem size sürpriz bir hediye yapmak ve böylece her zaman olacak! Bu oyun hakkında ne görselleştirmek için, «bunu deneyin» düğmesine tıklayarak kayıt formunun altındaki test edebilirsiniz.

Bundan önce, o zaman Pet Party kaydı çok hızlı olacak, Plinga gelen herhangi bir oyun ile uğraşmak zorunda kaldı. Daha doğrusu onun önceden kaydedilmiş verilerin altında PP sadece sadece oturum açabilirsiniz oyunu başlatmak zorunda değilsiniz kayıt. Bu ilk tanışma sizin için ise, özel bir form doldurmak zorunda olduğu gerçeğine hazırlıklı olmak. Oyunun arayüzü daha anlaşılır konuşan oyuncular için, Rusça (oyun ekran değil, oyunun sayfası) ekranın sağ üst köşesinde Amerikan bayrağı yerine, Rusçaya tercüme edilebilir.

1. Sağ önünüzde oyun ekranının ortasında kayıt formu için sunulacaktır. İsterseniz, Facebook hesabınıza değilse oturum açabilirsiniz - denilen top box oyunda «E-posta» e-posta adresinizi vermeniz gerekecektir.

2. Line "Parola" kişisel hesabınıza oturum açmak için benzersiz parola doldurmak gerekir. Pet Party, güvenli ve güvenilir oyun oynamak için yeterince güçlü bir parola seçmenizi öneririz.

3. Sonra, sistem ilgili alana bir kullanıcı adı girmenizi ister. Bu kez kayıt beri, hesabınızı kullanmak ve bu geliştirici diğer oyunlar girmek için, bu ve bu projenin diğer oyunlarda yönetim ve Plinga nasıl işleyeceğini bulunuyor.

-4. Eğer kısa sürede sisteme kaydınızı tamamlamak ve oynamaya başladı böylece Pet Party kullanıcı sözleşmesi ve sistemin kurallarının koşullarını kabul etmek gerekir. Sen çizgisi önünde kuş koyarak bunu yapabilirsiniz "Ben katılıyorum."

5. Eğer yönetiminden düzenli bir e-posta haber bülteni e-postaları almak sonraki satırda kuş koymak istiyorsanız, "ben abone olmak istiyorum" değilse, kutuyu boş bırakabilirsiniz.

6. "Kayıt" seçeneğini tıklayın.

Görüldüğü gibi

, bu oyun ücretsiz Pet Party oynarken yanı sıra, bir çocuğun iyi bir uzun zaman büyüler yapabilirsiniz, ve herhangi bir ek iplerini yüklemeniz gerekmez.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more