Yer imleri

Pirate Galaxy

Alternatif isimler: Pirate Galaxy

nbsp;

Pirate Galaxy Online & ndash; MMORPG fantezi tarz PvP savaşları odaklanmıştır. Bu şirketin Splitscreen Studios bir ürünüdür. Yaratıcıları tarayıcınızı kullanarak oynatmak veya bir istemci yüklemek için seçebilirsiniz başardık emin yaptık. Ayrıca oyun herhangi bir mali yatırım gerektirmez. Kesinlikle ücretsiz yapabilirsiniz, eğlenceli oyun keyfini çıkarın. Projenin faydaları gerçekçi 3 boyutlu grafikleri, arsa dinamiklerini, birçok varlığı, hem askeri ve askeri olmayan görevleri, galaksinin geniş expanses keşfetmek ve bir uzay gemisi kendi yeteneği vardır. Her oyuncunun & ndash temel amacı; küstah ev gezegen yabancılar sınırdışı için her türlü çabayı. Sanal topluluk katılın ve geleceğin insanları için hesapları ne hissediyorum!

Korsan Galaxy çok, uzun yıllar için birlikte götürecek oyun katılın. Sen uzaylılar Dünya'ya devralmaya ve eski sakinlerini yok etmeye karar verdik bir süre içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ancak, insanlar isyan ve vatanı savunmak için koştu. Korsan Galaxy oynamak için başlayarak, evrensel ölçekte bir kanlı bir savaşa girmek. Uzaya ve hatta diğer gezegenlere taşınan Toprak kavgalar topraklarında. Kesinlikle hiçbir yok daha sessiz köşeler. Yıldızlar arasında bir gemi manevra, sen sürekli tetikte olmak zorunda. Bu başka bir noktadan olsun, biz tekrar tekrar çatışmada girme zorunda.

resmi web sitesi imzalamadan önce, bilgisayarınızın yapılandırma başarısız olduğundan emin olun. Oyun aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini ileri sürülen:

- işletim sistemini Windows 98SE, ME, 2000, XP,

- Pentium 4 1Ghz

- video NVIDIA GeForce 2 Serisi, ATI Radeon 7500 veya Intel i810G

- RAM 256 mb

- Sabit diskinizde boş alan 100mb.

Pirate Galaxy Kayıt & ndash; Kullanıcı adınızı, e-posta adresi, şifre: Böyle alanları ile özel bir form dolduruyor. Ayrıca kullanıcı sözleşmesini kabul etmek gerekmektedir. Şimdi hiçbir şey aynı zamanda tehlikeli dünyasına yeni ve bilinmeyen yolda bir engel olacak! Hoşgeldiniz! Belki de burada ve nihayet dünya dışı varlıklar yenmek için bekliyorum.

oyun & nbsp; Pirate Galaxy & ndash; Bu biz böyle insanlar, Mantis, eski ve matanoidy bir ırk olarak, bir araya geldi yerdir. Mantisler saldırgan bir strateji seçmiş yana, insanlar bu üç metre devleri yenmek için tüm güçlerini ortaya attı. Mantis özellikle zalim, ama insanlar uzun zamandır azim beri bilinmektedir. Yani henüz kimin kazanacağını bilinmemektedir. Sen, bir acemi olarak daha önce belirlenen görevleri elit birimi şekline koymak insanları birleştirmek ve başlatır. Ana misyonu & ndash; Beklenmeyen kibirli mantisin şeklinde galaksinin yayılan kötülük ortadan kaldırmak. Nereye giderseniz gidin her yerde olacak düşmanları ile karşı karşıya. Bu tehdit önünde yerleştirme istasyonu çıkmak gerekir. Yeterince rakiplerinin atakları yansıtmak amacıyla, gemi iyi durumda olduğunu ve silah hiçbir sıkıntısı yoktu emin olun.

Pirate Galaxy dikkatle gerekir oyunu oynamak için. Ticari ilişkiler, toplama, yörüngeden minerallerin çıkarılması gibi önemli anları kaçırmayın. Başarıyla koruyucu alan eklemek için, silah kullanmak pil Krionita kullanım hızlandırıcıları nasıl çalıştırılacağını öğrenmek gerekir gemi kontrol etmek. Bu eylemler gerçekleştirerek, sadece geliştirmek ve deneyim kazanmak değil, aynı zamanda her geçen gün daha zengin hale yoktur. Korsan Galaxy Çevrimiçi oldukça kendinden emin ve rahat içinde hissedebileceğiniz bir zaman gelecektir.

Korsan Galaxy filoda oynamak çok daha ilginçtir. Sonuçta, bu yüzden tüm gezegeni yakalamak için müttefikleriyle büyük ölçekli savaşlar katılmak mümkün olacak. Artı hepsi aynı kolay düşmana karşı bir savunma. Yabancılarla en değerli kaynağı Krionita mayın gezegen sistemlerini domuz izin vermeyin. Onları yetenekli insanlar ne bilsin! Onların kibir Azalmış ve güçte titremeye olun! Biz sadece bizim planlarını gerçekleştirmek mümkün olduğunu dilek! İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more