Yer imleri

Pirates Tide of Fortune

Alternatif isimler: Pirates Tide of Fortune

Pirates Tide of Fortune - kaderin beyler.

deniz macera ve korsan maceralarını tüm sevenleri memnun edecek

Pirates Tide of Fortune oyunu. Oyuncu ana iş kolay bir yemek için aç diğer oyuncular, kalkınmayı ve topraklarının korunması olan sonsuz okyanusta, adalarda yaşam romantizm atılmak için fırsat olur. Bu oyunu seçerken, kullanıcı kendisi ekonomik refah ve askeri için adaya neden olacak iyi şanslar bir beyefendi, haline gelmelidir. Bu proje büyük ihtimalle askeri strateji, ancak filo güçlü bir ordu ve ekonominin gelişmesi olmadan oluşturulamaz.

Nachalo oyunu Pirates Tide of Fortune ve özellikleri.

Filibusters saflarını doldurmak için

Chto, Taslak Kanun Korsan kayıt gereklidir. Bunu yapmak için, kullanıcı adı, e-posta adresi ve şifre ile gelip, birkaç satır oluşan bir form doldurmak zorundadır. Sen sosyal ağ hesabınızı kullanarak oyuna bağlanabilirsiniz. oyuncunun kayıt denizlerde vurur hemen sonra su kilometre arasında küçük bir ada kaybetti ve büyük korsan gücü yapımı ile başlayacak yeni ev, olacak. kaynak çıkarma oyunu hariç

V size bilim, kültür ve ordu geliştirmek gerekir. Oyuncu proje teslimi kırk farklı ordu muharebe birlikleri ve donanma vardır, hatta korkunç bir deniz canavarı Kraken oluşturabilirsiniz. Bu eylemler, hem de bizzat ordu tüm kaynak bakım maliyetleri gerektirir. adada almak ve daha sonra kıyıya dalgalar yenebilir olması harika deniz devlet oluşturmak için yeterli değildir. gerçekten zengin olmak için, sadece ticari gemileri ve deniz kale saldırmak için, komşu adaları soymaktan, korsan balıkçılık yapan edilebilir. Ordu hala oldukça zayıf ve hatta savaş miras değilse, bir ticaret şirketi oluşturmak ve iş yapabilirsiniz. denizin karşısında, hazine önbelleklerini bulunan ve nöbet kötü bir kar değil getiriyor. Yalnız üzücü olabilir, bu yüzden Pirates Tide of Fortune arkadaşları ile çok daha eğlenceli oynamak için. Bu projede, ziyaret ve korsanlar askeri kuvvet ve onların arkadaşları dönüştürmeye yardımcı farklı oyuncularla, hisse kaynakları ve bilimsel gelişmelere diplomatik ve ticari ilişkileri yürütmek üzere, diğerlerinden izlemek için gidebilirsiniz. Bu stratejide, kendi oluşturmak veya varolan birinin Sipariş katılabilirsiniz. Gerçek Sipariş kıyafetleri, kaptanları başlıkları ve rütbeleri alırsınız. Sipariş toplandı, oyuncular sen koloniler kapmak ve kraliyet birliklerinin onları korumak için de kullanabilirsiniz, güçlü bir orduya oluşturmak için kombine.

mükemmel grafikleri ve ses tasarımı ile

Pirates Tide of Fortune çok ilginç ve inanılmaz renkli oyun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more