Yer imleri

Korsan Fırtına

Alternatif isimler: Korsan Fırtına

ve ciğeri PirateStorm & ndash; deniz romantizm dolu oyuncuların dünyaya açık eğlenceli bir multiplayer oyun vardır. Korsan Storm oyunu , insanların engin denizler ve diğer pek çok ilginç olaylar heyecan verici bir savaş bekliyor nerede. Ve ciğeri PirateStorm hattı Bir tarayıcı ve hiçbir indirme gerektirir ve istemci yükleyin.

gerekli bilgisayar oyunu gereklerine ve parametreleri ile uyumu doğrulamak için, online oyun PirateStorm oynamak için önce. & Nbsp; PirateStorm aşağıdaki parametreler PC ile mümkündür online oynamak:

- İşletim sistemi: Win dows XP / Vista / Yedi ,

- CPU: 2. 0 GHz ,

- Bellek: 512 Mb ,

- video: 128 Mb ,

- İnternete bağlantı.

Korsan Fırtına oynamak için

tuşuna , bu oyunda kayıt geçti gereklidir PirateStorm . Bu mümkün ve kolay olduğunca basit yapılmış, bu nedenle birkaç dakika sürer. Sitede & nbsp bölümünde; & Laquo; kayıt PirateStorm & raquo; , Aşağıdaki girmeniz gerekir:

- kullanıcı adı & ndash; oyunda kullanılan bir isim

- şifre

-Elektronik adresi

- doğum tarihi,

- Ayrıca okuma ve oyun anlamında kabul etmeniz gerekir.

Zaten sosyal ağ mevcut facebook hesapları üzerinden

Korsan Fırtına online oyun, Ayrıca kayıt destekleyen. Bu PirateStorm online kayıt biter ve oyuna başlayabilirsiniz.

oyun oyunu özelliklerini gösteren bir eğitim kursu ile başlar. Başlangıçta, oyuncu zayıf gemi ve düşman gemisini ve canavarları yenmek için görev alır. Canavarlar ve düşman gemilerinin imha için oyunda farklı kaynaklar, & nbsp verilecektir; ama başında, ciddi düşmanlarla yeterli deneyim yokluğunda daha iyi yer almak için değil. Başlangıçta, oyunun temel özelliklerini anlamak için, ve ipuçları anlamanıza yardımcı olacaktır. Oyun netleşiyor sonra, güvenle her zaman, en son haberleri öğrenmek, arkadaşlarınızla sohbet, meyhaneye gidebilir malların çeşitli almak veya satmak için bağlantı, gidebilirsiniz. Altın kazanmak ve diğer gerekli kaynaklar tamamlayan görevler olabilir.

ve istenmeyen adam online oyun PirateStorm & nbsp içinde, Sen gemilerin beş türleri kullanarak yapabilirsiniz: Başlangıç ​​gemi, brigantine, askeri brigantine, bir firkateyn, & nbsp; Büyük firkateyni. Her gemi çeşitli sunumların, keels, çapa ve diğer detayları ile takılabilir.

gemi üç alttür (mızrak, zıpkın-pençe kıstırma zıpkın ile kabukları üç çeşit (çelik, demir, taş), zıpkınlarla dört sınıfları ile, araçların dört setleri (6, 9,12,18 silahlar) ile hayat donatılmış olabilir ).

PirateStorm & nbsp; para olmadan sert oynamak için. Oyunun ana para altındır. Bununla beraber, silah, mühimmat ve çeşitli ihtiyaçlarını satın alabilirsiniz. & Nbsp; Tamamlayıcı para elmas vardır. Sen gerçek para ile oyun yatırım, ya da oyun yeni oyuncularla içine getirerek bunları satın alabilirsiniz. Sen kaçakçılardan onları geçirebilirsiniz, çeşitli değerli ürünler için takas. Tüm hakları ve izinleri vali olarak satın alınmaktadır, ve gemiyi ilgilendiren tüm tersane bulunabilir. Oyun sırasında farklı özelliklere ve parametreleri ile gemilerin bir bütün bölük oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadık arkadaşları arasında bazı avantajlar verecek bir klana katılabilir. Artan lonca aynı zamanda bir klan savaşa dahil olabilir, üyelerine ikramiye verir.

Toplam & nbsp; 35 seviyeleri kişisel gelişim gelişimine ek olarak da bir lonca olduğunu oyuncuya mevcuttur.

oyunda en yüksek seviye oyun ve ndash çalıştı At; oyuncular diğer oyunculara karşı değil, aynı zamanda NPC canavarlarla sadece savaşmak zorunda. & Nbsp; Canavarlar da birleştirecek ve bir sürü saldırı ve onları her zaman kolay değildir yalnız başa çıkabilir. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more