Yer imleri

Planet Zhelezyaka

Alternatif isimler: Planet Zhelezyaka

& nbsp; & laquo; demir Planet parçası. Robotlar & raquo tarafından doldurulan Hiçbir mineraller, su yok, hiçbir bitki; - Yakala ifade ünlü karikatür doğru online oyun Planet Zhelezyaka dünyasını anlatır. Bir küçük ama çok önemli bir detay & ndash; Yerel robotlar güçlü kvazitronnym beyin ile donatılmıştır ve bu nedenle herhangi bir uzay korsanlar korkmuyoruz. Robotlar, tamir, savaş, sabotaj ve sabotaj yürütülen ve sadece eğlenmek birbirini izliyor olması inşa etmek. Bunlar kolaylık, tüm gezegeni yeniden ve ferahlık zırhlı çevirdi ve içi boş top güçlendirdi. Bu & nbsp yönetmek zorunda, size çok neşe ve keyif getirecek, kurnaz savaşçı, anlayışlı ve yüksek performanslı mekanik varlıklar çalışkan.

Online Oyun & nbsp; demir Planet parçası bile bilgisayar ve laquo için iyi çalışır; ofis konfigürasyonu & raquo;: Pentium 4 2.33 GHz, 256 MB RAM, grafik belleği 128 MB ekran kartı.

oyun & nbsp kaydol, Planet Zhelezyaka birçok tuhaf ama çok basit. Robotlar ve ndash kendi türünü seçin; Dört kişiden biri. ASO (burada sözde e-posta), bir oyunun adını & ndash icat belirtin; Aydenik, PIC (şifre) girin, kutuplarını (senin cinsiyet) göstermektedir. Üye Ol & nbsp; Zhelezyaka Planet e-posta adresinizi çalışmak gerekir, o bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Görüntü AntiBot karakterleri girin okuyun ve Oyun Kurallarına ile anlaşmayı onaylayın.

hesaba Zhelezyaka Planet & nbsp aktivasyonu takiben online kayıt tamamlanır.

Oyun Planet Zhelezyaka Online & ndash; Bir adam için alışılmadık harika bir dünya. Zaman birimleri, insan ve robot değildir: hala, tikler, teka, cari yıl adlandırılan ve gündüz & ndash; şişman. Tüm gezegen çalışkan robotlar, ana kaynak & ndash ayıklamak hangi hurda metal büyük yığınları ile kaplıdır; demir parçası. Bunlardan Armory farklı cihazlar & ndash bir sürü toplamak; gizmos, hem defansif ve ofansif eylemler.

Bilgi Merkezi Yönetimi Veritabanı oyunda olaylar ve oyun performansı hakkında bilgi gördüğünüz gibi, tüm temel işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır. Ana dizin & ndash; Sizin dikliği, sıralamanızı yüksek, o kadar yüksek olur.

veritabanı atölyeler, her gün robotların yeni bir toplu yayınladı. Ayrıca onun yeterli değilse yabancılar kiralayabilirsiniz. Gezegen Zhelezyaka online oyun sürece üretmek ve onların robotlar koruyabilirsiniz olarak sürer. Düşmanlar, sabotaj düzenlenmesi saldıran ve demir parçanın çalmak, sizi engellediğini olacaktır. Güçlü defansif robotlar, yüksek teknoloji Gizmos ve askeri anlayışlı havalı robotlar lideri ünvanı için zor mücadelesinde size yardımcı olacaktır.

Oyun & nbsp oynamak için; Zhelezyaka Planet Online, düzgün robotlar özelliklerini incelemek gerekir. Bunlar oyunda farklı kvazitronov elektronik beyin sayısını farklı dört gruplardır. Renk kvazitronov & nbsp; robotun rengini, ancak mücadele özelliklerini ve performansını değil sadece belirler.

Kırmızı Raiders kvazitrony & ndash var; Çok savaşçı robotlar. Portakal & ndash; iyi ağır deferorov korunmaktadır. Yeşil kvazitrony robotlar Spicer evrensel izcileri ve saboteurs yapılmış ve mavi indzherikov yüksek teknoloji verdi.

Eğer yönetim temellerini öğrenmek zaman

, özel bir yer ve ndash gidin savunma ve saldırı egzersiz; Drome. Burada online & nbsp oyun oynamaya başlar; tam olarak yürürlükte & ndash demir gezegen parçası; merdivenler notunu yukarı hareket, diğer oyuncular ile rekabet. Burada kendisini senin robotlar bir usta usta prankster esprili ve cesur komutanı kanıtlamak için tüm imkanlara sahip.

Play & nbsp; demir Planet parçası size oyun sohbet & ndash yardımcı olacaktır; Temalar yanı sıra oyun forumu.

, robotlar (savaş, savunma, saboteurs veya mühendis) oluşan bir ekip bir araya onların birlik içinde arkadaş ve tanıdıklar davet ve tüm serinlik kanıtlamak için demir Planet parçasını oynamaya başlamak En sadık!

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more