Yer imleri

PlayerUnknown's Battlegrounds

Alternatif isimler:

OyuncuBilinmeyen Savaş Alanları Oyun Savaş Alanı.

Mart 2017'de kullanıma sunulan

OyuncuBilinmeyen Savaş Alanı tüm satış rekorlarını geçti. Sadece üç ayda 7 milyon insan satın aldı ve şirkete ciddi bir kazanç sağladı. Koreli şirketi Bluehole'u bu tür platformlar için geliştirdi:

  • Windows
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Proje, "Savaş Royale" oyun yönetmenliğini kazanan Brendan Green sayesinde doğdu. Her şey başka firmalarda farklı projelerde çalıştığı zaman başladı. Uyguladığı teknolojilerin başarısını gördükten sonra Brendan, solo performans için zamanın geldiğine karar verdi. Oyunu çok oyunculu bir atıcı, gerçekçi bir hayatta kalma simülatörü, herkesin kullanabileceği tüm yollarla savaşıyor.

Her ne pahasına olursa olsun hayatta.

Play PlayerBildirilen aynı zamanda oyundaki Battlegrounds oyununda tek veya takım kipine binlerce oyuncu katılabilir. Senaryo, ıssız bir adaya atılan basit bir yüz katılımcı. Benzersizlik, uçaktan ne zaman ayrılacağınıza karar vermenizdir. Katılımcılar, görevi yerine getirmelerine yardımcı olacak hiçbir şeye sahip değildir, ancak tüm bu eşyalar adada olmalı ve sadece bulunması gerekir.

'i söylemek kolaydır, ancak görevi tamamlamak o kadar kolay değildir, çünkü takım oyunu durumunda yalnızca bir kurtulan veya grup kazanabilir. Bu arada, solo performans durumunda ödül, çift versiyonunda olduğundan çok daha cömert. İlkyardım kitlerini, silahları, sadece yararlı olabilecek şeyleri bulmanız gerekir. Tüm oyuncular onları avlar ve gerçek savaş başladığında mezbahaya akan bir önbellek bulmaya değer.

Fakat bu, PlayerUnknown Savaş Alanlarını indirmek isteyenler korkutmamalıdır. Aksine, herkes sürekli çatışma koşullarında neler yapabileceğini gösterebilecek. Burada her şey önemlidir ve yer üstünde kılık değiştirebilme ve yerini değiştirme ve çekim yapma yeteneği önemlidir.

Dişliler, ekipman ve ekipmanlar.

silah da tamamlandı, ancak yine de almanız gerekiyor. Ancak makinede, superpricel ve arttırılmış mağazalardan yangın söndürme sistemine birçok faydalı parça ekleyebilirsiniz. Böyle bir silah sesi cephaneliği seçimi:

  • Tabancalar
  • Otomatik makinalar
  • Vintovki
  • Arbalety
  • Av Tüfeği
  • Carabines
  • Makineli Tüfek

Fakat ateş gücünün yanı sıra, soğuk silahlar var ve el altında değilse, bir kızartma tavası ve bir poker bile yapacak.

Kask ve değişken güçte yelek için destek de verilmektedir. Diğer kıyafetler de tamamen erişilebilir durumda olduğundan, zevkle giyininiz. Ücretsiz menüden hiçbir şey almazsanız, mağazaya bakın ve orada gerçek parayla daha şık bir şeyler satın alın.

FazlaBilinmeyen Savaş Alanlarında oynamaya devam etme sırası, araç seçimiyle tanışmaya gelecek. Çok fazla araba modeli bulunmuyor ve özellikleri çok farklı değil ve kapasite 2-5 kişi arasında. Keskin bir ters çevirme ile devrilebilirler ve su altında hareket ederek de büyük şaşırdılar.

PlayerUnknown's Battlegrounds bölgesindeki bölge hakkında bilgi vermeye devam ediyor. Adaya iner inmez, kendinizi üç alanlı bir haritada görüyorsunuz. Senin görevin rakiplerinden kaçmak, beyaz bölgede kalmaktır. Daire yavaş yavaş daralır, böylece gerginlik derecesi artar, çünkü herkes seninle aynı şeyi ister. Beyaz işaretli mavi bölgenin etrafında. Bu, katılımcının üzerinde bulunduğu süre boyunca periyodik olarak hasar aldığı ve hareketi teşvik ettiği bir yabancılaşma bölgesidir. Üçüncü bölge kırmızıdır, sözde bombardıman alanı. İstediğiniz alana gidin, ancak hayatta kalın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more