Yer imleri

Tam Pi

Alternatif isimler: Tam P

Tam Pi Online & ndash; mizah mutantlar, zombiler ve canavarlar ile boyanmış bir çok çeşitli ironik komik, post-apokaliptik gerilim tarzında oluşturulmuş bir tarayıcı online macera oyunudur.

Hadron Çarpıştırıcısı kurtulan kıyamet atmosferinde hayatları için savaşmak zorunda bir patlamanın ardından bir dünya felaketi:

hikaye budur. Tesadüf, ne suçlu şimdi arsa bulmaca arapsaçı çözülüyor ve ürpertici mutasyona uğramış yaratıklar yok, değiştirilen dünyayı dolaşır karakter vardır. Tam Pi hayatta olması, tüm insanlığı kurtarmak zorundayız.

Sistem gereksinimleri bu tarayıcı oyunu olarak, ihmal edilebilir. Bu internet olan herhangi bir bilgisayardan çalınabilir, bu ön kurulum gerektirmez. Oyunu online Full Pi oynamak için, ücretsiz bir tam Kayıt Pi gerekir. & Nbsp;

Buradan giriş bilgilerinizi (oyun adınız) girin, cinsiyet ve karakter türünü seçin; Play & raquo; Online Oyunlar Basın & laquo: Tam Pi böyle gider;

oyun & nbsp kaydol.

Sonra aksi takdirde daha sonra aynı girişle oyuna devam edemez, bir hesap oluşturmanız gerekir. Basın ve laquo; Kayıt & raquo; sizin e-mail ve şifrenizi giriniz. Bu tam Pi kayıt sırasında tamamlanır. Şimdi online & nbsp oyunu oynayabilirsiniz; Full Pi.

oyun onların özellikleri farklı erkek karakterlerin üç tip ve üç kadın, bir seçenek sunuyor.

  • gücü - kaslı avantaj ve Amazon
  • Stunt Man Bestia ve savaşta kullanılan bir hile
  • Biz zeki ve akıllı bilgi , artan koruma

inşa oyunu Tam özellikle bilgisayar canavarlar ya da diğer oyunculara karşı görevleri ve görev savaşları uygulanmasına ilişkin, Pi çevrimiçi. Görevleri tamamlayarak, bir ödül silah ve yararlı şeyler alacaksınız. Görev, kesin bir sırada gerçekleştirilir.

Oyunda savaşlar adım adım almak, her turda zamanla sınırlıdır. Eğer bir hamle yapmak için zaman yoksa, sizin için rasgele bir saldırı verilecek ve inme rakibe gider.

Mücadele ve barış:

Bu online oyun & nbsp Tam P yerlerde iki tür vardır. Savaşta atamalar için yerleri yürüyecek, onların imha düzeyini artırmak ve silah ve malzeme cephaneliği doldurmak, zombi ve mutantlar dolu. Ayrıca orada, eşyalarınızı bulabilirsiniz daha sonra satmak ya da silah imalatı için kullanabilirsiniz.

barışçı yerleri kavgalar yer almadı, savaşta gerekli şeyleri satın almak için geri gelecek, ya da yeni işler, yeni şeyler yapmak için talimat almak ve almak gerekmez şey satmak için.

Tam Pi online oyun silah seçiminde büyük bir çeşitlilik vardır, bu giysi karakterin her tür bir dizi parçasıdır. Silahlar Öldürdüğün canavarın arkasında alabilirsiniz, satın al, ya da talimat çoğu yapabilirsiniz. Koruma ile ilgili olarak, belirli bir zırh zarar belirli türlerine karşı korur:

  • Fiziksel
  • Yangın
  • balistik

Ayrıca, düşmana karşı zafer için, mevcut olacaktır:

  • laquo; ukrashaki & raquo; , karakterin yeteneklerini geliştirmek,
  • raskhodka , silah ve zırh (saldırgan, uyarıcılar, ananas, bombalar) [16.] tamamlayan Tam Pi;
  • yetenekleri (olağanüstü karakteri, kazadan sonra ortaya çıkan), oynamak & nbsp yardımcı olacaktır sahiptir. Onlar
  • Düşman hem zarar ve sahibi iyileşmek
Karakterleri koruma Vargan daha uygun - - Güç karakterler Kisssa için - dexterous Raven:

üç uydu hayvan birini seçebilirsiniz, karakterini yardımcı olmak. Üst düzey seviyeleri tam işemek oyun olabilir gerekli kaynaklar varsa yeni uydular tamed. Her seviye ile tüm hayvan, kendi yetenekleri artan karakterin şansı artan ve savaşta ona yardım.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more