Yer imleri

Burada doğrulanıyor

Alternatif isimler: Moswar
Burada Validating

Online oyun - ironik popüler ücretsiz tarayıcı oyunu. Destiny Development Company 2010 yılında oyun yayımladı, ve o zamandan beri, onun olağanüstü mizah sayesinde, çevrimiçi burada doğrulanıyor geniş bir popülerlik kazanmıştır. Hemen hemen her bilgisayar ile oynayabilirsiniz burada doğrulanıyor. Oyun için tüm sistem gereksinimleri sonra az. Ana gereklilik, tarayıcı olmasıdır. Kayıt için burayı çok sayıda gelecek Moskova alaycı dünyasına alın. Bu arzunuza göre olduğunu. Burada oldukça basit bir süreç doğrulanıyor Ol. Yeni bir karakter kayıt, sen olmak ve aşağıdaki verileri girmek istiyorum karar vermeniz gerekir: [_ 1_]

1) icat şifreyi girin

2) Bu e-posta adresi

Karakterin 3) Orijinal adı

Düğmesine Sign Up tıklayarak, hemen oynamaya ve ilginç bir hikaye online oyunlar zevk burada çok sayıda gelebilir. Rusya'nın sanal sermaye Burada yapılan Eğer sakinlerini Validating oyuna katılın. Adalet, bu oyun bugünün Moskova'da bu olayları görüntüler, böylece olur her şey gerçeğe çok yakın olduğunu söyledi olmalıdır. , Kafanı kaldırıp omuzlarınızı düzeltin ve gururla cadde boyunca yürüyen! Sen kim, başarı için şans kimse alıp unutmayın!

Bir yerli Moskof olmaya karar verirseniz

, bu şehir "kauçuk" değildir ve herhangi burada çok sayıda gelmek kucak olamaz kanıtlamak için. Basit bir köylü için başkentte hayatın zorlukları yaşamaya meraklı, ve Moskova konuğu hadi Ama eğer, o zaman geçmek zorunda. Bu kuvvet tarafından size büyük şehri fethetmek kanıtlayın! Moskova'dan sonra - herkes için!

Online oyun Angry Evcil heyecan verici bir macera hazırladı. Eğer güzel bir şehir, bu zalim ve aynı zamanda hayatta kalmak istiyorsanız, sadece yok oturup emin olun.

Oyun iyi arayışı sistemi geliştirilmiştir. Oyunu online burada doğrulanıyor oynayın, çeşitli görevleri performans olacak. Ve ayrıca mücadele katılabilir. Sonuçta, PvP sistemi son yer değildir. Cesur heyecan savaşlar "duvardan duvara" olacaktır. Klan savaşları katılmak için, cesaret ve dayanıklılık olun. Adrenalin yaşamak ister misiniz? Soymak için bir fırsat Korowai, hatta bir banka var. Kendi çete oluşturma ve ortak saldırı düzenlemek. Bu yüzden başarılı olmak için daha muhtemel olacaktır.

Burada doğrulanıyor başka bir online oyun en müzmin dolandırıcı bir araya getiren "Avcılık Kulübü", bakmak, vücut geliştirmek için spor salonuna gitmek, metro hattı kazmak alışveriş yapan çalışması, gitmek için polise rüşvet vermek, sokaklarda devriye fırsat verilir ve çok daha fazlası. Gibi Meslekler, bir demet görebilirsiniz! Ancak, gerçekten başarılı olmak için, size sermaye birikiminin dikkat çekmek gerekir. Nerede bizim zaman içinde para olmadan yapmak! Oyun aşağıdaki kaynakları sağlar: [_ 1_] [_0 _] - Honey

[_0 _] - Yıldız

[_0 _] - Kristaller

[_0 _] - Altın.

Dişlisi, kristaller ve altın oyun mayınlı ve ardından çeşitli bonuslar ve satın alma şeylere harcamak olabilir. Bal evrensel bir para birimidir. Bununla beraber, herhangi bir mal satın, onun sayesinde, herhangi bir hizmet vazgeçmeyeceğim. Ama bal almak için, sadece gerçek yatırım olabilir. Bu durumda, çok daha kolay olacaktır burada doğrulanıyor çevrimiçi oyun.

Doğrulanıyor buradan online oyun 14 seviyeleri oluşmaktadır. Her yeni seviyede taşımak için deneyim belirli bir miktar birikmiş edilmelidir. Iş gelince, 2. seviyesinden, bir kuruş için tuvaletler temiz, daha da kötüsü bir lokantada sadece almak, ya da. Ve bir şans seviyelerinin yükselmesi ile daha iyi ücretli bir iş olsun. 6. seviyede, zaten 700 gümüş sikke olsun hangi cinayet için, "Krysomahi denilen karakterlerin izlemek için tünel aşağı gidebilir. Oyun oluyor, özellikleri (güç, sağlık, karizma, beceri, bakım) gelişmesini izleyin. Karakteri pompalama, hatta belki bir Binbaşı olur. Oyunun doğasında Mizah size kayıtsız terk etmeyeceğim. Kontrol Gelin ve boş neşelenmek için harika bir yoldur emin olun! Ne, tat fethetmek ya da Moskova'yı savunuyorsunuz? Çabuk tanımlamak ve sert konumunu savunmak için. Fortune sen hangi tarafı, size gülümsüyor edelim!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more